Warsztaty GETinMED

Warsztaty GetinMed to jedyny taki program w Polsce skrojony na miarę wszystkich, którzy wybierają się na studia medyczne do Wielkiej Brytanii.

Kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych i rozmów kwalifikacyjnych na brytyjskie uczelnie

 

Program w liczbach

Opis programu

Lata doświadczenia pozwoliły nam dogłębnie zrozumieć skomplikowany proces aplikacji i selekcji kandydatów na studia medyczne w Wielkiej Brytanii. Wiemy, czym się kierować przy wyborze uniwersytetu oraz jak przygotować się do aplikacji tak, aby zmaksymalizować Twoje szanse na sukces.

Program GETinMED to cykl sobotnich korepetycji warsztatowych, które odbywają się w centrum Warszawy, średnio dwa razy w miesiącu i są prowadzone przez dwóch lekarzy, native speakerów języka angielskiego.

Warsztaty stanowią idealne uzupełnienie pomocy indywidualnej, pomagają przede wszystkim oswoić się z Medical English, od znajomości którego często zależy wynik interview.

Część Warsztatowa programu zawiera:

 • 25 godzin zajęć przygotowujących do egzaminu UKCAT
 • 25 godzin zajęć przygotowujących do egzaminu BMAT
 • 20 godzin zajęć Medical English
 • 6 godzin warsztatów z zakresu Academic Essay Writing
 • 15 godzin warsztatów przygotowania do Interview

Dodatkowo program zawiera 6 godzin warsztatów na temat systemu edukacji medycznej w Wielkiej Brytanii i Europie, które pomogą Ci podjąć świadome decyzje o wyborze odpowiedniej szkoły i programu oraz 4 godziny pracy nad stworzeniem idealnej aplikacji w systemie UCAS.

Poznaj program warsztatów

1System aplikacji medycznej za granicą - 6h warsztatowych

Pierwszy element warsztatów ma na celu przybliżenie Ci systemu edukacji medycznej za granicą ze szczególnym uwzględnieniem Wielkiej Brytanii - kraju o wspaniałej ofercie edukacji medycznej, jednak również najbardziej wymagającym wobec swoich aplikantów.

Na zajęciach dowiesz się jak najlepiej dobrać szkołę do swoich planów i predyspozycji, ale również co musisz zrobić, aby zmaksymalizować szanse na powodzenie tej aplikacji.

 

2Warsztaty UKCAT - 25h warsztatowych

W przeciwieństwie do Cambridge admission tests, UKCAT bardziej niż na umiejętności rozwiązywania problemów logicznych, sprawdza zdolność radzenia sobie pod presją czasu (na większość pytań kandydat ma od 30 do 60 sekund) oraz spostrzegawczość i szybkie radzenie sobie z rachunkami.

W trakcie warsztatów omówimy podstawowe techniki egzaminacyjne do każdej sekcji - są prostsze i jest ich mniej niż dla Cambridge admission tests. Większość z nich wymaga jednak długotrwałego ćwiczenia, aby odpowiednio zastosować je w czasie egzaminacyjnym.

Pokażemy Ci, z czego korzystać i jak się uczyć, by znacząco poprawić swój wynik. Egzamin jest skonstruowany tak, że poprzez zastosowanie technik oraz wielokrotne ćwiczenie można wypracować średnio do 800 punktów z każdej sekcji. Wyższe wyniki zależą już od indywidualnych umiejętności.

Poza tym dowiesz się, co jeszcze może Ci pomóc podnieść Twój wynik oraz jak zaplanować czas pozostały do egzaminu. Zaprezentujemy strategie dotyczące wszystkich czterech sekcji UKCAT:

1) Verbal Reasoning

2) Quantitative Reasoning

3) Abstract Reasoning

4) Situational Judgement (wraz z materiałami, z którymi powinieneś się zapoznać, by poprawnie odpowiadać na pytania).

Przygotowanie do każdej sekcji obejmuje objaśnienie, w jaki sposób zastosować strategię w czasie egzaminacyjnym na przykładzie poszczególnych UKCAT questions.

3Warsztaty BMAT - 25 h warsztatowych

Podczas warsztatów omówimy:

Z jakich sekcji składa się test, ile czasu należy poświęcić na poszczególne rodzaje pytań, a w odniesieniu do wymagań rekrutacyjnych, wytłumaczymy m. in. Jak zaplanować sobie pracę tak, by dobrze się przygotować, co to znaczy wysoki wynik (ile punktów należy zdobyć z poszczególnych sekcji, by wynik z egzaminu nie stanowił przeszkód w dalszej części rekrutacji).

W ramach GETInMED przygotowano dla Ciebie planer z sugerowanym "daily workouts" na wrzesień i październik - plan przygotowania do egzaminu na pozostały czas w odniesieniu do strategii omówionych w trakcie kursu. Pozwoli Ci to na rozsądne rozłożenie pracy tak, aby się nie "wypalić" przed egzaminem, ale jednak zauważyć znaczącą poprawę swoich umiejętności.

Section 1 - Aptitude and Skills wielu kandydatów napawa strachem. Są w niej obecne zadania o podwyższonym stopniu trudności, przede wszystkim jednak najtrudniejsze do opanowania wydaje się zarządzanie czasem. Na każde z pytań kandydat ma poniżej 2 min. Jak z każdym testem kompetencji, -trening czyni mistrza. Przez to, że pytania Aptitude and Skills obejmują logikę, wydaje się, że tylko osoby bardziej uzdolnione matematycznie lepiej sobie z nią poradzą.

Nic bardziej mylnego!

Section 1 składa się z trzech głównych kategorii pytań:

1) "understanding argument structure" - (identifying and drawing conclusions, identifying assumptions and spotting flaws in arguments, parallel reasoning, weakening and strengthening arguments)

2) "problem solving" (equation questions, visual reasoning, spatial awareness, lateral thinking)

3) "data and inference" (extracting and interpreting statistical and graphical data)

Każde z pytań można rozłożyć na czynniki pierwsze i zastosować kilkustopniowe strategie, które zaprezentujemy na przykładach w trakcie warsztatów. "No complex calculations involved" – w trakcie warsztatów udowodnimy Ci, że matematyka wymagana w Section 1 jest banalna – niezbędne są triki i zdolność efektywnego korzystania z informacji.

Ponadto, po omówieniu materiału, w ramach Section 1 zrobimy warsztatowy egzamin próbny. Po zakończeniu teorii omówionej na przykładach, zrobisz samodzielnie test w wyznaczonym czasie, a potem wszystkie zadania zostaną omówione, by pokazać Ci jak można poszczególne pytania przyporządkować do określonej kategorii i zastosować daną strategię egzaminacyjną. Symulacja egzaminu pokaże Ci również, jak mądrze rozłożyć czas na poszczególne zadania.

BMAT ESSAY

Często zdarza nam się słyszeć, ze BMAT essay to najmniej znacząca cześć BMAT. To mit. W zależności od szkoły, do której zdajesz, BMAT essay może być istotną częścią Twojej późniejszej rekrutacji. Wielokrotnie zdarza się, że "BMAT essay" jest jednym z tematów Twojego "interview".

Jest to najbardziej subiektywna część egzaminów - na ocenę poziomu merytorycznego Twojego eseju ma wpływ struktura i język. Aplikanci zagraniczni wypadają gorzej niż aplikanci "native speakers". Często kandydaci o bardzo wysokich zdolnościach matematycznych lekceważą tę sekcję i przez to ich wynik staje się przeszkodą w dalszej części rekrutacji.

Nie ma się jednak czym martwić. "Essay" to część egzaminu, z której najłatwiej jest poprawić swoje wyniki w krótkim czasie. Kluczem do sukcesu są: poprawne zrozumienie i wyczerpanie tematu, struktura tekstu oraz silne i niebanalne argumenty. W trakcie warsztatów zaprezentujemy Ci, na jakie kategorie dzielą się tematy eseju. Pokażemy Ci, z jakich źródeł (lektur) korzystać, by znaleźć silne argumenty oraz przykłady ze świata medycyny i tym samym przygotować się do poszczególnych kategorii eseju. Krok po kroku omówimy strukturę tekstu oraz co powinno znaleźć się w każdym z akapitów. Dowiesz się również, w jaki sposób można rozłożyć czas przeznaczony na Section 3 tak, by wyrobić się z pracą.

Nasze "esejowe" spotkanie zakończymy 40- minutowym próbnym esejem - wspólnymi siłami ułożymy dobry tekst tak, aby została w nim zawarta odpowiedź na jeden z tematów, który już pojawił się na egzaminie - w skrócie "BMAT essay checklist and discussion".

4Warsztaty Medical English - 20h warsztatowych

Udział w warsztatach pozwoli Ci zapoznać się z Medical English. GETinMED to intensywne, zajęcia mające również na celu poprawę Twoich umiejętności językowych kluczowych do zdania egzaminów zaprojektowanych dla osób, których angielski jest językiem ojczystym. Poznasz użyteczne słownictwo, skoncentrujemy się również na poprawie gramatyki i pokażemy, jakie jest przełożenie teorii na praktykę w codziennych warunkach medycznych. Dokonamy identyfikacji wielu powszechnych błędów i powiemy, jak je znaleźć i poprawić.

Poznasz słownictwo medyczne niezbędne do osiągnięcia wysokich wyników na egzaminach wstępnych BMAT/UKCAT.

Popracujemy również nad Twoją wymową, tak aby Twoje umiejętności językowe wznieść na jeszcze wyższy poziom. Przekażemy Ci wiele bardzo ważnych i przydatnych informacji, abyś mógł przetestować swoje umiejętności.

5Budowanie Profilu Kandydata - 8h warsztatowych

Aplikacja na medycynę wymaga podkreślenia konkretnych zainteresowań akademickich w dziedzinie biologii, chemii lub fizyki, wyróżnienia się spośród innych kandydatów. Nasz konsultant pomoże Ci takie zainteresowania odnaleźć, rozwinąć i uwypuklić.

Przygotujemy kompleksowy raport z opisem Twojego profilu psychologicznego, umiejętności i sugerowanej kariery na podstawie testu predyspozycji Morrisby'ego - testu rekomendowanego przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne.

Przeprowadzimy konsultacje podczas których rozwiniesz umiejętności krytycznego myślenia, researchu, rozumienia tekstu i innych przydatnych na brytyjskich uczelniach.

Twój konsultant skoordynuje wyjazdy zagraniczne, kursy akademickie i językowe włączając w to organizację zakwaterowania i lotów do wybranych państw (z wyłączeniem aplikacji na summer schools na uniwersytetach w USA).

GDZIE APLIKOWAĆ?

Wybór uniwersytetu i szkoły medycznej to podstawa sukcesu. Przygotujemy dla Ciebie zestaw wiadomości na temat algorytmu, jaki stosują szkoły przy selekcji kandydatów, statystyk procesów aplikacyjnych i innych niezbędnych informacji.

Na podstawie rozmów, coachingu i "Ankiety Kierunki” pomożemy Ci wybrać kierunek i pięć uniwersytetów do aplikacji UCAS, biorąc pod uwagę Twoje preferencje, możliwości i aspiracje.

Przygotujemy raport z proponowanymi uczelniami, ich wymaganiami na Polską Maturę lub IB i kompleksowym zestawem informacji na ich temat. Raport omówisz z konsultantem w celu strategicznego wybrania najlepszej piątki dla siebie.

Zaproponujemy dodatkowe kierunki ubezpieczeniowe i wytłumaczymy, jak połączyć aplikację na medycynę z kierunkami ścisłymi Biomedical Science, Biology, Biochemsitry i innymi z tej dziedziny.

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Co zyskasz dzięki współpracy z Fundacją Elab?

Dowiedz się więcej

Opinie o nas

 • Southampton Solent University
  Marta
  Taaaak! Otwieramy nowe yankee candle, studia znowu za chwile, przeprowadziłam się nareszcie do ładnego mieszkania, bo te studenckie domy tutaj to jest porażka, No i żyjemy sobie z chłopakiem w dwójkę, podróżujemy dużo także jest super ❤️
 • Maturzystka
  Agata
  Dziękuję za referencje, po poprawkach brzmią nieporównywalnie bardziej przekonująco niż pierwsza wersja.
 • Maturzysta
  Filip
  Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną od Imperial College. Muszę przyznać, że jestem z siebie odrobinę dumny, choć na razie zero w tym mojej zasługi, a cała Wasza. Dziękuję!
 • Edinburgh University
  Grzesiek
  Konsultanci służą radą w każdej dziedzinie związanej ze studiami, a personal statement i referencja uzyskane dzięki Elab zapewniły mi miejsce na wymarzonym Edinburgh University. Studia w Wielkiej Brytanii to doświadczenie, którego nie można porównać z żadnym innym, krok, ba! - skok w przód.
 • Cass Business School
  Karolina
  I highly appreciate everything you do for me. I can't imagine how I would get through all the application process without the possibility to have somebody I can ask and to count on. I was nicely surprised how much advice I could get about everything that came to my mind. Thank You very much for such a great support. I believe your service is invaluable.
 • BA South Asian Studies
  Julia
  Pomysł na aplikowanie na studia w Wielkiej Brytanii przyszedł mi do głowy dopiero w listopadzie, kiedy dowiedziałam się, że deadline to już 15 stycznia! Jednak dzięki konsultacjom Elab bez problemu wybrałam uniwersytety, które najbardziej mi odpowiadały i przygotowałam aplikację na najwyższym poziomie, która pomogła mi się dostać na dokładnie taki kierunek jaki chciałam – Hindi na SOAS. Studia w Londynie to spełnienie marzeń i otwarta droga do międzynarodowej kariery!
 • University of Cardiff
  Ola
  Myślę, że ciężko jest się ograniczyć do kilku rzeczy, ponieważ współpraca układała się świetnie przez cały czas. Na pewno dużo pomocy otrzymałam przy początkowym procesie aplikacji, personal statement i reference. Nie do pominięcia jest również fakt, że otrzymywałam rady i odpowiedzi na każde pytanie, bez względu na to ile razy pytałam o to samo lub jak banalne mogło się ono wydawać.
 • University of the Arts
  Jakub
  Kiedyś nie wierzyłem, że dam radę przejść przez cały proces rekrutacji w zaledwie miesiąc, a dziś - dzięki Elab - studiuje wymarzoną fotografię w Londynie! Życie w UK, to niesamowita przygoda, studia wymagają wiele, ale oferują mnóstwo możliwości w zamian! Wykładowcy i studenci żyją przepełnieni pasją do tego co robią. Nie warto się wahać.
 • University of Cambridge
  Michał
  Studia na najlepszej uczelni w UK były moim marzeniem od początku IB. Nigdy nie poradziłbym sobie w gąszczu dokumentów, esejów (sczególnie na Cambridge) i reguł oraz jednocześnie nauce do egzaminów, gdyby nie nieoceniona pomoc indywidulanego konsultanta. Mierzę wysoko i wierzę, że warto zainwestować w sukces!
 • Grenoble Graduate School of Business
  Szymon
  Kiedy po trzech latach studiowania w Polsce zdecydowałem się na wyjazd, nie wiedziałem jak bardzo różnic się proces aplikacji, o ilu dokumentach i terminach trzeba pamiętać. Profesjonalna i zawsze fachowa pomoc konsultanta Elab uświadomiła mi wiele istotnych aspektów aplikacji, o których sam nigdy bym nie wiedział. Pomoc i rada doświadczonego profesjonalisty jest zawsze bezcenna.
 • Richmond, The American International University in London
  Justyna
  Moją przygodę ze studami w Lodynie zaczęłam od dostania sie na Middlesex University. Poczytałam trochę opinii na forach o tym uniwersytecie i zdaławałam sobie sprawę, że nie jest to najlepsza szkoła. Wtedy jeszcze to tak bardzo mi nie przeszkadzało, stwierdziłam,że ile ludzi tyle opinii i nie ma co się przejmować. Niestety już na miejscu, okazało się że opinie były prawdziwe i w Londynie sie potwierdziły. Bardzo niskie miejsce w rankingach, a także poziom nauczania słaby, miałam wrażenie, że nie stawia przede mną żadnych wyzwań. Wraz z koleżanką, również z Middlesex postanowiłyśmy przemyśleć nasze możliwości po rezygnacji. Jedyne opcje, które nam przyszły do głowy to poddanie sie i powrót do Polski, rezygnacja z Middlesex i aplikacja do jakiejś innej szkoły, ale dopiero za rok lub próba przeniesienia sie juz od nowego semestru. Wtedy zwróciłyśmy sie o pomoc do Pani Aleksandry z agencji Elab. Dzięki Elab dowiedziałyśmy sie o Richmond The American International University, gdzie złożyłyśmy podanie. W procesie aplikacji, zbierania dokumentów i kontaktu z uczelnią pomogła nam właśnie agencja Elab. W bardzo krótkim czasie udało nam się dopełnić wszystkich formalności i mogłyśmy rozpocząć studia w Richmond. Po tym doświadczeniach zdałam sobie sprawę, jak ważna jest pomoc osób, które znają sie na tych procesach aplikacyjnych, które czasem są bardzo skomplikowane. Gdyby nie Elab to prawdopodobnie teraz byłabym w Polsce, z uczuciem zmarnowanej szansy.Wyjazd za granicę na studia, z dala od rodziny bardzo mnie zmienił. Mam wrażenie, że w ciagu tych ostatnich miesięcy bardziej dojrzałam niż w ciągu 3 lat. Bardzo spodobał mi się system nauczania tutaj. Na mojej uczelni mogę wybierać sama przedmioty, układać plan tak jak mi odpowiada, a doradcy są tu dla mnie aby mi w tym pomóc. Czuje sie tu traktowana bardzo indywidualnie, nie jak jeden numer z tysięcy. Kredyt studencki może przerażać, ale należy go potraktować jako inwestycje w siebie i swoją przyszłość. Myślę, ze warto podjąć takie wyzwanie. I nawet jeśli coś nie wychodzi to nie przejmować i sie i próbować dalej. Nie każde marzenie spełnia sie ot tak, czasem trzeba do nich długo dążyć, ale to nie znaczy, że nie są nam pisane.
 • Martyna
  University of Westminster
  Martyna
  System rekrutacji na studia w Wielkiej Brytani nie jest najprostszy, wymaga także wiele czasu oraz znajomości wymagań. Dzięki konsultacjom Elab byłam w stanie mu sprostać. Złożenie wszystkich aplikacji na czas byłoby w moim przypadku: osoby będącej przez ostatni rok w podróżach praktycznie niemożliwe bez pomocy Elab. W trakcie rekrutacji nierzadko miałam pytania dotyczące nurtujących mnie niejasności, na które zawsze otrzymywałam rzetelne i kompetentne odpowiedzi. Udzielana mi była także pomoc w razie jakichkolwiek problemów. Elab pomógł mi także dokonać wyboru odpowiedniej uczelni, przybliżając specyfikę studiowania podobnych kierunków na różnych uczelniach. Dostałam się na wszystkie uniwersytety na jakie aplikowałam i mogę śmiało powiedzieć, że pomógł mi w tym personal statement, w którego przygotowaniu pomagał mi Elab. Zostałam także dobrze przygotowana do interview, przeprowadzanego ze mną przez jedną z uczelni. Pomoc Elab zapewniła mi miejsce na świetnym uniwersytecie. Mogę bez wahania rekomendować korzystanie z ich usług każdemu, kto tak jak ja marzy o studiowaniu w Anglii.
 • Iwona
  maturzystka
  Iwona
  Jak narazie wszystko w jak najlepszym porządku – jest oferta unconditional z Institute of Education – aplikacja musiała być bardzo przekonująca.
 • Grzesiek
  Edinbourgh University
  Grzesiek
  Konsultanci służą radą w każdej dziedzinie związanej ze studiami, a personal statement i referencja uzyskane dzięki Elab zapewniły mi miejsce na wymarzonym Edinburgh University. Studia w Wielkiej Brytanii to doświadczenie, którego nie można porównać z żadnym innym, krok, ba! - skok w przód.
 • Julia
  SOAS
  Julia
  Pomysł na aplikowanie na studia w Wielkiej Brytanii przyszedł mi do głowy dopiero w listopadzie, kiedy dowiedziałam się, że deadline to już 15 stycznia! Jednak dzięki konsultacjom Elab bez problemu wybrałam uniwersytety, które najbardziej mi odpowiadały i przygotowałam aplikację na najwyższym poziomie, która pomogła mi się dostać na dokładnie taki kierunek jaki chciałam – Hindi na SOAS. Studia w Londynie to spełnienie marzeń i otwarta droga do międzynarodowej kariery!
 • Weronika
  Dania Higher Education Academy
  Weronika
  Firma Elab Education Laboratory to zespół profesjonalistów z doświadczeniem i chęcią pomocy w każdej sytuacji. Bardzo dziękuję za pomoc w wyborze uczelni i aplikacji na Akademię. Po pierwszym semestrze na duńskiej uczelni wiem, że to była bardzo dobra decyzja z której jestem zadowolona. Szczególne podziękowania chciałam złożyć Pani Aleksandrze Kozerze, która była ze mną w ciągłym kontakcie, wykazała się elastycznością i dużym zaangażowaniem w kontaktach z przedstawicielami uczelni. Dała mi również wiele cennych rad i wskazówek oraz wsparcie. Z pełną odpowiedzialnością, wszystkim polecam firmę Elab.
 • Ola
  University of Cardiff
  Ola
  Myślę, że ciężko jest się ograniczyć do kilku rzeczy, ponieważ współpraca układała się świetnie przez cały czas. Na pewno dużo pomocy otrzymałam przy początkowym procesie aplikacji, personal statement i reference. Nie do pominięcia jest również fakt, że otrzymywałam rady i odpowiedzi na każde pytanie, bez względu na to ile razy pytałam o to samo lub jak banalne mogło się ono wydawać.
 • Zosia Nowak
  Richmond, The American International University in London
  Zosia Nowak
  Jestem bardzo zadowolona z usług tej organizacji. Ponad półtora roku temu w bardzo szybki, sprawny i oddany sposób pomogła mi ziścić moje marzenie o studiowaniu za granica. Dzięki całej organizacji a wszczególności dozgonnej pomocy Oli Kozery studiuje Psychologie na amerykańskiej uczelni w Londynie a całe następne pół roku spędzę na wymianie w Australii w ramach student exchange. Jeśli to nie jest spełnieniem marzeń, to nie wiem co jest. Dziękuję!
 • Grzegorz
  University College London
  Grzegorz
  Aplikuję na matematykę. Dostałem już oferty z Warwick, King’sCollege, Birmingham i Liverpool, czekam jeszcze na odpowiedź z UCL. Tylko dzięki pomocy i zaangażowaniu p. Olgi i p. Aleksandry udało mi się tak sprawnie przejść przez cały proces aplikacji, szczególnie przy pisaniu Personal Statement i Referencji. Nieoceniona była pomoc P. Olgi przy sprawdzaniu uczelni, ich wymagań i przy ostatecznym wyborze. Ogromna życzliwość obu Pań, ich profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie współpracy dały efekt w postaci ofert. Bardzo dziękuję obu Paniom ponieważ dzięki nim cała ta przygoda stała się po prostu łatwa i przyjemna. Nie byłem pewien, czy współpraca z Elabem to dobry pomysł ale teraz wiem, że dostaję więcej niż oczekiwałem. Polecam! PS Właśnie dostałem PIĄTĄ ofertę – z UCL! Mam więc komplet ofert. Jeszcze raz dziękuję p. Oldze i p. Aleksandrze za tak skuteczną pomoc.
 • Julita
  University of Cambridge
  Julita
  Pani Aleksandro, Serdecznie dziekuje za wszelką pomoc przy aplikacji do Cambridge! Próbne rozmowy, materiały i wskazówki były niezwykle przydatne oraz profesjonalnie przygotowane. Rok temu bym nie uwierzyła gdyby ktos mi powiedział ze uda mi sie dostać do Cambridge i to jeszcze na inżynierię! Świetnie mi sie współpracowało z Elab i uważam że jest to niezwykła inicjatywa która pozwala spełniać marzenia! Jeszcze raz dziekuje :)
 • Justyna
  King's College London
  Justyna
  Piszę, żeby potwierdzić, że od wczoraj wieczorem moja oferta z Kingsa zmieniła się na unconditional, więc nic nie stoi mi na przeszkodzie w podjęciu studiów. Chciałabym za to bardzo, ale to bardzo podziękować całemu zespołowi Elabu za spełnienie marzenia, które miałam od początków gimnazjum. Nadal nie dociera do mnie, że zacznę studia na uczelni w top 20 rankingu światowego. Jestem też pewna, że gdyby nie Wasza pomoc (już od samego wyboru kierunku, bo wcześniej myślałam o ekonomii, a nie zarządzaniu) nie dostałabym tej conditional offer pod koniec zeszłego roku, co stanowiło dla mnie motywację w trakcie samej nauki do matury. Zarówno referencja i personal statement były niesamowicie dopracowane, a wszystkie przypomnienia o terminach wysłania kolejnych dokumentów uspokoiły rodziców. Osobno pragnęłabym podziękować Pani za bycie ciągle pod telefonem, gdy mój tata panikował przez maturę, czy nawet wczoraj przez dosyć krótkie opóźnienie Kingsa. Po rozmowie z Panią zupełnie zmieniał nastawienie co do problemu. Naprawdę nie mogłam lepiej wybrać i poznanie Elabu dwa lata temu na targach uczelni brytyjskich było najlepszą rzeczą jaka mogła mi się przytrafić w celu wyjazdu do Wielkiej Brytanii.
 • Amy
  BiomedicalScience
  Amy
  Anglia Ruskin University to wspaniałe miejsce do nauki, rozwijania swoich umiejętności oraz poznania niesamowitych ludzi! Ze studiowania na tym uniwersytecie mam same dobre wspomnienia, a nabyte umiejętności na pewno przydadzą mi się w pracy. Podczas studiowania nauczyciele i pracownicy szkoły dali mi bardzo dużo wsparcia, zawsze służyli pomocą i dobrą radą. Położenie szkoły oraz samo miasto Cambridge jest idealne dla młodych ludzi którzy chcą korzystać z życia studenckiego ;)Z pewnością mogę polecić ten uniwersytet osobom które chcą połączyć naukę z dobrą zabawą :)

Uniwersytety w UK

 • Aberystwyth University logo

  Aberystwyth University

  Aberystwyth University Aberystwyth University mieści się w idyllicznym miasteczku położonym na zachodnim wybrzeżu Walii. Uniwersytet jest uważany za jeden z...
  Więcej

 • Bangor University

  Bangor University znajduje się na wybrzeżu północnej Walii w  najstarszym mieście w Walii. Otoczony wspaniałym, górskim krajobrazem, Bangor szczyci się...
  Więcej
 • Bath SPA University logo

  Bath Spa University

  Bath SPA University Bath SPA University został założony 160 lat temu, początkowo jako uczelnia artystyczna. Z tego właśnie względu uniwersytet...
  Więcej
 • Birmingham City University logo

  Birmingham City University

  Birmingham City University Birmingham City University to idealna opcja dla osób, które chcą uniknąć chaosu londyńskiej metropolii, ale zależy im...
  Więcej

 • University of Birmingham

  University of Birmingham University of Birmingham realizuje swoją misję już ponad sto lat. Innowacyjność i badania naukowe prowadzone przez Uniwersytet...
  Więcej

 • University of Bradford

  University of Bradford ma swoje korzenie w Bradford Technical College, a po zostaniu uniwersytetem premier Harold Wilson został mianowany jego...
  Więcej
 • The British and Irish Modern Music Institute logo

  British and Irish Modern Music Institute

  British and Irish Modern Music Institute BIMM, The British and Irish Modern Music Institute to uczelnia, która posiada swoje wydziały w...
  Więcej
 • Anglia Ruskin University logo

  Anglia Ruskin University

  Anglia Ruskin University Historia Anglia Ruskin University rozpoczęła się w 1858 roku, kiedy krytyk sztuki John Ruskin otworzył Cambridge School...
  Więcej
 • Canterbury Christ Church University logo

  Canterbury Christ Church University

  Canterbury Christ Church University Canterbury Christ Church University mieści się na wschodnim wybrzeżu Anglii, blisko plaży w pięknym zabytkowym miasteczku....
  Więcej

 • University of South Wales

  University of South Wales University of South Wales został założony w 2013 roku. Uniwersytet składa się z 3 kampusów zlokalizowanych w...
  Więcej

 • University of Chichester

  University of Chichester ma dwa kampusy, jeden w historycznym i atrakcyjnym mieście Chichester, drugi na wybrzeżu, w Bognor Regis, popularnym...
  Więcej

 • University of Essex

  University of Essex University of Essex położony jest na północny wschód od Londynu w hrabstwie Essex. Posiada trzy kampusy: Colchester...
  Więcej

 • Coventry University

  Coventry University Coventry University mieści się w miasteczku Coventry położonym 1,5 godziny na północ od Londynu. Dzięki temu koszty studiowania w...
  Więcej

 • Falmouth University

  Falmouth University Falmouth University jest wyspecjalizowaną szkołą artystyczną, która oferuje kursy w dziedzinie projektowania, performance, sztuki, mediów, filmu, muzyki, fotografii,...
  Więcej

 • University of Surrey

  University of Surrey The University of Surrey to jeden z czołowych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. W 2016 roku zostały wybrany...
  Więcej

 • University of Hertfordshire

  University of Hertfordshire University of Hertfordshire mieści się w Hatfield, zaledwie 20 minut pociągiem od londyńskiej stacji King’s Cross. To...
  Więcej

 • Buckinghamshire New University

  Buckinghamshire New University uczy studentów od 125 lat. W ciągu ostatniej dekady uczelnia wydała około 100 milionów funtów na remont...
  Więcej

 • De Montfort University

  De Montfort University De Montfort University (DMU) to tętniąca życiem wyższa szkoła państwowa, która stawia sobie za cel bycie wielokulturowym...
  Więcej

 • University of Lincoln

  University of Lincoln University of Lincoln to uczelnia, która na pierwszym miejscu stawia satysfakcję studentów. W najnowszym rankingu NSS uniwersytet...
  Więcej

 • University of Liverpool

  University of Liverpool The University of Liverpool to znana na całym świecie marka i uniwersytet gwarantujący najwyższą jakośc edukacji. To...
  Więcej
 • Birkbeck University of London logo

  Birkbeck, University of London

  Birkbeck, University of London Birkbeck, University of London to jedyna uczelnia wieczorowa w Londynie. Zajęcia w szkole odbywają się od godziny...
  Więcej

 • City, University of London

  City University London City University London to jeden z czołowych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, założony w 1894 roku. W najnowszym...
  Więcej

 • London South Bank University

  London South Bank University Zaledwie kilka minut spacerem od centrum Londynu, London South Bank University to idealne miejsce, aby rozwijać...
  Więcej

 • Richmond, the American International University in London

  Richmond the American International University in London Richmond the American International University in London to najstarsza i największa uczelnia posiadająca...
  Więcej

 • University of Greenwich

  University of Greenwich University of Greenwich to jeden z niewielu uniwersytetów na świecie, który może pochwalić się tytułem światowego dziedzictwa UNESCO....
  Więcej

 • University of Roehampton, London

  University of Roehampton, London University of Roehampton, jako jedyna uczelnia w Londynie posiada piękny, zielony kampus. Odbywają się na nim...
  Więcej

 • University of Westminster

  University of Westminster University of Westminster, położony w Londynie, został założony jako pierwsza brytyjska politechnika w 1838 roku. Od tego...
  Więcej

 • London Business School

  London Business School London Business School to międzynarodowa szkoła biznesowa, która została założona w 1964 r. Według Financial Times  jest...
  Więcej

 • Queen Mary, University of London

  Queen Mary University Queen Mary University to jeden z największych uniwersytetów w Londynie – należy do grupy najlepszych uczelni stolicy...
  Więcej

 • University College London

  University College London University College London to uczelnia z wieloletnią tradycją działająca od 1826r w centrum Londynu. UCL to siódma...
  Więcej

 • University of East London

  University of East London University of East London to szkoła mieszcząca się w centrum Londynu, która posiada 3 nowoczesne kampusy....
  Więcej

 • University of Law

  University of Law University of Law to prywatna uczelnia, która posiada osiem kampusów w całej Wielkiej Brytanii. Cieszy się doskonałą...
  Więcej

 • Bedfordshire University

  University of Bedfordshire to nowoczesny i wysoce skoncentrowany na studentach uniwersytet, wspierający holistyczne podejście do edukacji. Jego studenci pochodzą z...
  Więcej

 • Newcastle University

  Newcastle University Newcastle University to jeden z najbardziej szanowanych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii – członek prestiżowej Russell Group, skupiającej najlepsze...
  Więcej

 • Nottingham Trent University

  Nottingham Trent University Nottingham Trent University jest to uczelnia położona w samym sercu Anglii – Nottingham. Korzenie uniwersytetu sięgają aż 1843...
  Więcej

 • University of Portsmouth

  University of Portsmouth University of Portsmouth położony jest na południowym wybrzeżu Anglii. Portsmouth to tętniące życiem miasto, w którym panuje...
  Więcej

 • Sheffield Hallam University

  Sheffield Hallam University Sheffield Hallam University został założony ponad 170 lat temu jak uczelnia artystyczna i na przełomie lat stała...
  Więcej

 • The University of Sheffield

  University of Sheffield University of Sheffield to marka znana na całym świecie. Nic dziwnego, ponieważ jest w pierwszej setce najlepszych...
  Więcej

 • Southampton Solent University

  Southampton Solent University Southampton Solent University znajduje się w samym centrum miasta Southampton na południowym wybrzeżu Anglii, około godziny drogi...
  Więcej

 • Swansea University

  Swansea University Będąc trzecią co do wielkości uczelnią w Walii pod względem liczby studentów, Swansea University jest na 14 miejscu...
  Więcej

 • University of Winchester

  University of Winchester Wizytówką University of Winchester, obok międzynarodowo cenionych pod względem znaczenia i oryginalności badań naukowych, jest nowoczesny kampus,...
  Więcej