Przygotowanie online (kursy VOD)

E-akademia

Wspólnie z naszymi mentorami przygotowaliśmy szereg kursów online poświęconych różnym aspektom aplikacji uniwersyteckich. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany studiowaniem medycyny w Wielkiej Brytanii, liceum w Stanach Zjednoczonych czy po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat procesu aplikacji na zagraniczne uczelnie, znajdziesz coś dla siebie! Nasze kursy przygotowywane są przez doświadczonych nauczycieli pracujących codziennie z aplikacjami uniwersyteckimi.


Więcej już wkrótce na naszej nowej stronie VOD!

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Akademia Online

Pamiętaj! Aplikując z Elab dostajesz od nas w prezencie kompleksowy kurs o tym jak napisać profesjonalny personal statement o wartości 199 GBP, przygotowany przez doświadczoną konsultantkę i założycielkę Elab - Aleksandrę Kozera.

Jak przygotować portfolio na kierunki artystyczne

Częścią tego programu jest unikatowy w Polsce kurs przygotowany przez absolwenta najlepszej szkoły artystycznej we Francji, ze szczególnym naciskiem na tym co ma być w portfolio. Aplikując na studia artystyczne z naszym kompleksowym programem premium Art & Design otrzymasz kurs Jak przygotowac Portfolio w cenie. Z nami dostaniesz się na wymarzoną uczelnie.

Kurs przygotowawczy do UKCAT

Częścią tego programu jest unikatowy w Polsce kurs online UKCAT poświęcony aplikacji na uniwersytety medyczne w Wielkiej Brytanii, uwzględniający problemy, jakie napotykają Polscy maturzyści. Nasz kurs został przygotowany przez doświadczonego nauczyciela pracującego codziennie z aplikacjami uniwersyteckimi. Aplikując na studia medyczne z naszym kompleksowym programem premium Medycyna otrzymasz kurs Przygotowanie do UKCAT w cenie.

Kurs Online Mastering the BMAT

Częścią tego programu jest unikatowy w Polsce kurs online BMAT poświęcony aplikacji na uniwersytety medyczne w Wielkiej Brytanii, uwzględniający problemy, jakie napotykają Polscy maturzyści. Nasz kurs został przygotowany przez doświadczonego mentora pracującego codziennie z aplikacjami uniwersyteckimi. Aplikując na studia medyczne z naszym kompleksowym programem premium Medycyna otrzymasz kurs Przygotowanie do BMAT w cenie.

Przygotowanie online do SAT i MATH

Częścią tego programu jest unikatowy w Polsce kurs przygotowany przez studentów Yale i Columbia University, ze szczególnym naciskiem na SAT I MATH. Aplikując z ELAB na studia w USA z naszym kompleksowym programem premium Ivy League otrzymasz kurs Przygotowanie do SAT I MATH w cenie. Z nami polepszysz swoje wyniki oraz dosaniesz sięna najlepsze uczelnie świata.

Przygotowanie online do ENGAA

Częścią tego programu jest unikatowy w Polsce kurs przygotowany przez studenta Cambridge University. Szczegółowy nacisk jest położony na General Tips & Tricks, Differentiation, Integration, Mechanics, Electricity, Nuclear Physics. Aplikując na studia na kierunki inżynieryjne oraz ścisłe z naszym kompleksowym programem Premium Science & Technology otrzymasz kurs Przygotowanie do ENGAA w cenie. Pomożemy Ci osiągnąć najwyższe wyniki.

Przygotowanie online do TSA

Częścią tego programu jest unikatowy w Polsce kurs przygotowany przez studentkę z Oxford University. Podczas kursu zwracamy szczególną uwagę na Critical Thinking, Problem Solving oraz Writing Task. Aplikując na studia na Oxford z naszym kompleksowym programem premium Oxbridge otrzymasz kurs Przygotowanie do TSA w cenie. Pomożemy Ci osiągnąć najwyższe wyniki.