Program Postgraduate

Magister w rok, w Wielkiej Brytanii to możliwe.

Program Postgraduate to spersonalizowany program doradztwa edukacyjnego w zakresie aplikacji na studia magisterskie na całym świecie.

Elab przygotował tysiące pozytywnie rozpatrzonych aplikacji na studia za granicą. Niezależnie od tego, jaka uczelnie jest Twoją wymarzoną, pomożemy się na nią dostać!

Program w liczbach

Opis programu

Program Postgraduate to skierowany do studentów i absolwentów studiów pierwszego stopnia zindywidualizowany program doradztwa i wsparcia w aplikacji na studia magisterskie za granicą. Jeśli myślisz o aplikacji na najbardziej prestiżowe uczelnie za granicą - ten program jest dla Ciebie!


W ramach współpracy wspieramy kandydatów w merytorycznym i administracyjnym przygotowaniu aplikacji na najbardziej wymagające uczelnie, takie jak UCL, King’s College, University of Amsterdam, LBS i wiele, wiele innych.

Program rozpoczynamy od szczegółowej diagnostyki i rozpoznania potrzeb aplikanta, na podstawie których tworzymy spersonalizowany raport uniwersytetów i wspólnie wybieramy najlepszy dla Ciebie kierunek na najwłaściwszej uczelni.

Przez cały okres aplikacji opiekuje się Tobą konsultant w Polsce, jesteś także pod opieką mentora, który studiuje już Twój kierunek na zagranicznej uczelni.Aplikacja na studia postgraduate to długi proces, wymagający pełnego zaangażowania by osiągnąć sukces. Dzięki wsparciu ekspertów z Elab stworzysz CV odpowiadające wymaganiom akademickim, napiszesz idealne eseje aplikacyjne i zwiększysz swoje szanse na dostanie się na wymarzone uczelnie.

Studia magisterskie za granicą to nie tylko wspaniała przygoda, ale również inwestycja w siebie i swoje umiejętności. Studiowanie na zagranicznej uczelnie wzbogaci Cię o nowe pomysły oraz poszerzy Twój network znajomości o ludzi z całego świata.

Etapy Współpracy z Elab

1Etap I - Budowanie profilu i maksymalizacja szans

Analizując Twoje dotychczasowe doświadczenie, zaprezentujemy Ci raport uczelni, które spełniają Twoje oczekiwania i są możliwie najlepsze rankingowo. 

Dowiesz się, jakie ścieżki kariery będą dla Ciebie dostępne oraz podejmiesz mądre i świadome decyzje na temat ostatecznego wyboru szkół do których wspólnie złożymy aplikację.

Wybór szkół nie jest łatwy, dlatego damy Ci możliwość porozmawiania z mentorami z różnych zagranicznych uczelni - to oni mają najlepszą wiedzę z zakresu typu nauczania i możliwości dostępnych dla studentów na uczelni - jedne dają większe możliwości osobom, które planują założyć własny biznes, inne są lepsze dla osób rozważających karierę w korporacji.

2Etap II - Przygotowanie aplikacji

W zależności od szkoły, do jakiej będziesz aplikował, będą potrzebne różne dokumenty aplikacyjne.

Jedno jest pewne - muszą być one najwyższej jakości.

Nad Twoją aplikacją będzie czuwał konsultant w Polsce i mentor na zagranicznej uczelni - student Twojego kierunku z jednego z najlepszych uniwersytetów świata.

Ten duet to gwarancja sukcesu aplikacji - upewnimy się, że Twoje dokumenty aplikacyjne uwypuklają Twoje mocne strony i podkreślają właśnie to, czego wymaga od Ciebie Twoja uczelnia.

Będziemy również ściśle współpracować z Tobą i Twoim referentem w zakresie pisania listów referencyjnych - wszystko po to, żeby zapewnić sukces Twojej aplikacji.

Jeśli Twój kierunek wymaga zdania egzaminów wstępnych lub przedstawienia prac pisemnych - możesz liczyć na nasze pełne wsparcie w tym zakresie. 

3Etap III - Po wysłaniu aplikacji

Po wysłaniu aplikacji upewnimy się, że wiesz jak o czasie i sprawnie odpowiedzieć na oferty, oraz dostarczymy Ci wszelkich informacji niezbędnych do podjęcia świadomych decyzji na temat ostatecznego wyboru uczelni - statystyki, opinie studentów, rozmowy - wszystko to sprawi, że uczelnia do jakiej ostatecznie pójdziesz będzie idealnie do Ciebie dopasowana.

Jeśli będziesz chciała aplikować o kredyt studencki lub stypendia, Twój konsultant udzieli Ci wszelkich informacji oraz wyśle wszelkie instrukcje jak tego procesu dokonać i co zrobić, żeby te aplikacje zakończyły się sukcesem.

Pomożemy Ci również w zorganizowania zakwaterowania na miejscu oraz przygotowania do wyjazdu.

4Etap IV - Przed rozpoczęciem studiów

Twój konsultant jest z Tobą aż do Twojego wyjazdu. 

Pomożemy Ci z sukcesem zaaplikować o kredyt studencki, podpowiemy gdzie i jak założyć konto w banku oraz jak upewnić się, że na miejscu jesteś odpowiednio ubezpieczony.

Chcemy również, żebyś jeszcze przed wyjazdem poznał swoich równieśników - inne osoby, które wybierają się na tą uczelnię, co Ty. Dlatego przed wyjazdem organizujemy dla naszych aplikantów spotkania integracyjne.

 

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Akademia Online

Pamiętaj! Aplikując z Elab dostajesz od nas w prezencie kompleksowy kurs o tym jak napisać profesjonalny personal statement o wartości 199 GBP, przygotowany przez doświadczoną konsultantkę i założycielkę Elab - Aleksandrę Kozera.

Autorem najbardziej kompleksowego kursu o PS na świecie jest Aleksandra, absolwentka CASS Business School, założycielka Fundacji Elab z 10 letnim doświadczeniem w edycji Personal Statements na najbardziej prestiżowe uczelnie.

Aleksandra Kozera

Kurs "Jak napisać personal statement"

299GBPGRATIS
tylko dla naszych aplikantów
Aplikuj

Co zyskasz dzięki współpracy z Fundacją Elab?

Dowiedz się więcej

  Opinie o nas

  • Bardzo profesjonalne doradztwo. Dostałem się na magisterkę w UK z pomocą konsultantki Agaty. Polecam.

   Cezary Avatar Cezary
   3/30/2018

   Bardzo polecam Elab, profesjonalna i skuteczna pomoc w aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii. Świetne materiały instruktażowe: o aplikacji krok po kroku, jak przygotować bardzo dobrze personal statement i referencje i wiele więcej. Szybki kontakt nawet o każdą drobnostkę. Po prostu spełniają marzenia!

   Adam Avatar Adam
   10/27/2017

   Jak najbardziej polecam współpracę z Elab! Rok temu nawet nie śniłoby mi się, że będę w tym miejscu w którym jestem obecnie. Znajdując stronę przypadkowo "bo może kiedyś zdobędę się na odwagę", wypełniłam formularz, a po godzinie dostałam telefon od konsultanta Michała, dzięki któremu "kiedyś" zamieniło się na "teraz"! I... Czytaj dalej

   Katarzyna Avatar Katarzyna
   10/20/2017
  • Bardzo profesjonalna pomoc. Bez Elabu nie udałoby mi się dostać na uczelnię. Odpowiadają na wszystkie pytania, przesyłają potrzebne dokumenty z instrukcjami jak je wypełnić, kontaktują się z uczelniami... pomagają we wszystkim w czym czujesz się zielony. Mają doświadczenie i wiedzę. Bardzo dziękuje i polecam każdemu. Jeśli chcesz iść na uczelnię... Czytaj dalej

   Ola Avatar Ola
   9/05/2017

   Na wstępie - profesjonalna pomoc w rekrutacji oraz doborze kierunków (wg Waszych zainteresowań!), a także doskonały kontakt z całym gronem ELAB od początku do "końca". Macie pytania? Nie martwcie się. Zyskujecie na nie wszystkie odpowiedzi oraz multum dodatkowych informacji, nie tylko odnośnie przebiegu rekrutacji, procesu aplikacji, wymagań uczelni, czy studiowania,... Czytaj dalej

   Lila Avatar Lila
   7/25/2017

   Najważniejsze co muszę powiedzieć to, że bardzo dziękuję całemu Elabowi za pomoc w każdym kroku rekrutacji. Zaczynajac od wyboru uczelni, poprzez personal statement i referencje, kończąc na wysłaniu aplikacji. Bez Elabu pewnie nie zdecydowałabym się na studia za granicą, a myślałam o tym od gimnazjum. Bardzo się cieszę, że mogłam... Czytaj dalej

   Anita Avatar Anita
   1/11/2017
  • Komu z nas chociaż przez chwilę nie przemknęła myśl o studiowaniu za granicą? Konsultanci z fundacji Elab pomagają przekuć nasze marzenia w czyny, dzięki nim proces rekrutacji, który dla nas wydaje się żmudny i trudny do zrealizowania okazuje się dość przyjemny. Szczególne podziękowania kieruję do Ani Bujarskiej, która przypadkiem zachęciła... Czytaj dalej

   Joanna Avatar Joanna
   12/17/2016

   Zawsze chciałam studiować za granicą ale jakoś nie miałam motywacji żeby móc te plany zrealizować, i tak mi właśnie minął licencjat. Ale potem natknęłam się na reklamę Elab i mimo, że wydawała mi się trochę podchwytliwa - była aż za piękna, bo czy to faktycznie może być takie proste jak... Czytaj dalej

   Agata Avatar Agata
   11/21/2016

   Elab mogę z czystym sumieniem polecić każdej osobie aplikującej na studia zagraniczne. Sam proces do najłatwiejszych nie należy i początkowo może odstraszać, ale z pomocą profesjonalnych konsultantek wszystko idzie dużo płynniej. Chciałabym serdecznie podziękować Agnieszce Łuczak i Oldze Siczek, a także całemu teamowi za zorganizowanie spotkań, na których przyszli, zagraniczni... Czytaj dalej

   Anna Avatar Anna
   8/18/2016
  • Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że ciężko jest napisać recenzje, która w pełni oddałaby to jak wspaniałą fundacją jest Elab. O studiowaniu za granicą marzyłem od dawna, ale nigdy nie traktowałem tego jako coś realnego. Odwiedziłem masę stron internetowych 'zachęcających' do studiowania w UK, obejrzałem wiele filmów na youtubie, przejrzałem... Czytaj dalej

   Michał Avatar Michał
   8/16/2016

  Uniwersytety w UK

  • Aberystwyth University logo

   Aberystwyth University

   Aberystwyth University Aberystwyth University mieści się w idyllicznym miasteczku położonym na zachodnim wybrzeżu Walii. Uniwersytet jest uważany za jeden z...
   Więcej

  • Bangor University

   Bangor University znajduje się na wybrzeżu północnej Walii w  najstarszym mieście w Walii. Otoczony wspaniałym, górskim krajobrazem, Bangor szczyci się...
   Więcej
  • Bath SPA University logo

   Bath Spa University

   Bath SPA University Bath SPA University został założony 160 lat temu, początkowo jako uczelnia artystyczna. Z tego właśnie względu uniwersytet...
   Więcej
  • Birmingham City University logo

   Birmingham City University

   Birmingham City University Birmingham City University to idealna opcja dla osób, które chcą uniknąć chaosu londyńskiej metropolii, ale zależy im...
   Więcej

  • University of Birmingham

   University of Birmingham University of Birmingham realizuje swoją misję już ponad sto lat. Innowacyjność i badania naukowe prowadzone przez Uniwersytet...
   Więcej

  • University of Bradford

   University of Bradford ma swoje korzenie w Bradford Technical College, a po zostaniu uniwersytetem premier Harold Wilson został mianowany jego...
   Więcej
  • The British and Irish Modern Music Institute logo

   British and Irish Modern Music Institute

   British and Irish Modern Music Institute BIMM, The British and Irish Modern Music Institute to uczelnia, która posiada swoje wydziały w...
   Więcej
  • Anglia Ruskin University logo

   Anglia Ruskin University

   Anglia Ruskin University Historia Anglia Ruskin University rozpoczęła się w 1858 roku, kiedy krytyk sztuki John Ruskin otworzył Cambridge School...
   Więcej
  • Canterbury Christ Church University logo

   Canterbury Christ Church University

   Canterbury Christ Church University Canterbury Christ Church University mieści się na wschodnim wybrzeżu Anglii, blisko plaży w pięknym zabytkowym miasteczku....
   Więcej

  • University of South Wales

   University of South Wales University of South Wales został założony w 2013 roku. Uniwersytet składa się z 3 kampusów zlokalizowanych w...
   Więcej

  • University of Chichester

   University of Chichester ma dwa kampusy, jeden w historycznym i atrakcyjnym mieście Chichester, drugi na wybrzeżu, w Bognor Regis, popularnym...
   Więcej

  • University of Essex

   University of Essex University of Essex położony jest na północny wschód od Londynu w hrabstwie Essex. Posiada trzy kampusy: Colchester...
   Więcej

  • Coventry University

   Coventry University Coventry University mieści się w miasteczku Coventry położonym 1,5 godziny na północ od Londynu. Dzięki temu koszty studiowania w...
   Więcej

  • Falmouth University

   Falmouth University Falmouth University jest wyspecjalizowaną szkołą artystyczną, która oferuje kursy w dziedzinie projektowania, performance, sztuki, mediów, filmu, muzyki, fotografii,...
   Więcej

  • University of Surrey

   University of Surrey The University of Surrey to jeden z czołowych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. W 2016 roku zostały wybrany...
   Więcej

  • University of Hertfordshire

   University of Hertfordshire University of Hertfordshire mieści się w Hatfield, zaledwie 20 minut pociągiem od londyńskiej stacji King’s Cross. To...
   Więcej

  • Buckinghamshire New University

   Buckinghamshire New University uczy studentów od 125 lat. W ciągu ostatniej dekady uczelnia wydała około 100 milionów funtów na remont...
   Więcej

  • De Montfort University

   De Montfort University De Montfort University (DMU) to tętniąca życiem wyższa szkoła państwowa, która stawia sobie za cel bycie wielokulturowym...
   Więcej

  • University of Lincoln

   University of Lincoln University of Lincoln to uczelnia, która na pierwszym miejscu stawia satysfakcję studentów. W najnowszym rankingu NSS uniwersytet...
   Więcej

  • University of Liverpool

   University of Liverpool The University of Liverpool to znana na całym świecie marka i uniwersytet gwarantujący najwyższą jakośc edukacji. To...
   Więcej
  • Birkbeck University of London logo

   Birkbeck, University of London

   Birkbeck, University of London Birkbeck, University of London to jedyna uczelnia wieczorowa w Londynie. Zajęcia w szkole odbywają się od godziny...
   Więcej

  • City, University of London

   City University London City University London to jeden z czołowych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, założony w 1894 roku. W najnowszym...
   Więcej

  • London South Bank University

   London South Bank University Zaledwie kilka minut spacerem od centrum Londynu, London South Bank University to idealne miejsce, aby rozwijać...
   Więcej

  • Richmond, the American International University in London

   Richmond the American International University in London Richmond the American International University in London to najstarsza i największa uczelnia posiadająca...
   Więcej

  • University of Greenwich

   University of Greenwich University of Greenwich to jeden z niewielu uniwersytetów na świecie, który może pochwalić się tytułem światowego dziedzictwa UNESCO....
   Więcej

  • University of Roehampton, London

   University of Roehampton, London University of Roehampton, jako jedyna uczelnia w Londynie posiada piękny, zielony kampus. Odbywają się na nim...
   Więcej

  • University of Westminster

   University of Westminster University of Westminster, położony w Londynie, został założony jako pierwsza brytyjska politechnika w 1838 roku. Od tego...
   Więcej

  • London Business School

   London Business School London Business School to międzynarodowa szkoła biznesowa, która została założona w 1964 r. Według Financial Times  jest...
   Więcej

  • Queen Mary, University of London

   Queen Mary University Queen Mary University to jeden z największych uniwersytetów w Londynie – należy do grupy najlepszych uczelni stolicy...
   Więcej

  • University College London

   University College London University College London to uczelnia z wieloletnią tradycją działająca od 1826r w centrum Londynu. UCL to siódma...
   Więcej

  • University of East London

   University of East London University of East London to szkoła mieszcząca się w centrum Londynu, która posiada 3 nowoczesne kampusy....
   Więcej

  • University of Law

   University of Law University of Law to prywatna uczelnia, która posiada osiem kampusów w całej Wielkiej Brytanii. Cieszy się doskonałą...
   Więcej

  • Bedfordshire University

   University of Bedfordshire to nowoczesny i wysoce skoncentrowany na studentach uniwersytet, wspierający holistyczne podejście do edukacji. Jego studenci pochodzą z...
   Więcej

  • Newcastle University

   Newcastle University Newcastle University to jeden z najbardziej szanowanych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii – członek prestiżowej Russell Group, skupiającej najlepsze...
   Więcej

  • Nottingham Trent University

   Nottingham Trent University Nottingham Trent University jest to uczelnia położona w samym sercu Anglii – Nottingham. Korzenie uniwersytetu sięgają aż 1843...
   Więcej

  • University of Portsmouth

   University of Portsmouth University of Portsmouth położony jest na południowym wybrzeżu Anglii. Portsmouth to tętniące życiem miasto, w którym panuje...
   Więcej

  • Sheffield Hallam University

   Sheffield Hallam University Sheffield Hallam University został założony ponad 170 lat temu jak uczelnia artystyczna i na przełomie lat stała...
   Więcej

  • The University of Sheffield

   University of Sheffield University of Sheffield to marka znana na całym świecie. Nic dziwnego, ponieważ jest w pierwszej setce najlepszych...
   Więcej

  • Southampton Solent University

   Southampton Solent University Southampton Solent University znajduje się w samym centrum miasta Southampton na południowym wybrzeżu Anglii, około godziny drogi...
   Więcej

  • Swansea University

   Swansea University Będąc trzecią co do wielkości uczelnią w Walii pod względem liczby studentów, Swansea University jest na 14 miejscu...
   Więcej

  • University of Winchester

   University of Winchester Wizytówką University of Winchester, obok międzynarodowo cenionych pod względem znaczenia i oryginalności badań naukowych, jest nowoczesny kampus,...
   Więcej