Program Business and Management

Program Business and Management kierujemy do przyszłych liderów, przedsiębiorców, finansistów i managerów.

Zobacz jak możemy Ci pomóc podbić świat biznesu

Program w liczbach

Opis programu

Jeśli interesujesz się biznesem i planujesz otworzyć własną firmę albo chcesz w przyszłości być cenionym pracownikiem prestiżowej korporacji, przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie: program wsparcia w aplikacji na najlepsze uczelnie o charakterze biznesowym.


Studia biznesowe za granicą wyposażą Cię w szereg umiejętności - od analizy baz danych, umiejętność pracy w grupie, analitycznego myślenia aż po zdolności leadera i umiejętność przemawiania przed dużą grupą ludzi. To świetny wybór dla osób ambitnych, kreatywnych i wszystkich chcących sprawnie i z pewnościa poruszać się po ekscytującym świecie międzynarodowego biznesu.

Każdy aplikant zaczyna przygotowania od pogłębionej diagnostyki potencjału: wyniki specjalistycznego testu predyspozycji zawodowych Morrisby wraz z feedbackiem mentorów po sesjach wstępnych dają nam obraz oczekiwań i możliwości.

Na tej podstawie przygotowujemy raport proponowanych kierunków oraz uniwersytetów, w którym znajdują się zestawienia, opisy, komentarze i dane statystyczne. Po raporcie znów można liczyć na pomoc starszego mentora w wyborze tego jednego kierunku i strategii doboru 5 uniwersytetów, na które złożymy później aplikację.

Niekiedy pojawia się potrzeba dalszej diagnostyki i wtedy proponujemy przejście przez test Instytutu Gallupa, a na sesji coachingowej z certyfikowanym trenerem uzyskamy obraz zestawienia kombinacji talentów, które odpowiednio przekute w ,,mocne strony” gwarantują świadomy wybór ścieżki kariery.

Zamykając etap diagnostyki przechodzimy do wsparcia w przygotowaniu części merytorycznej aplikacji, czyli Personal Statement i referencji. Na zainteresowanie komisji rekrutacyjnej składa się szereg czynników: nasze doświadczenia, charakter i plan na przyszłość. W każdym z tych elementów pomożemy się rozwinąć, tak abyś otrzymał ofertę od wymarzonego uniwersytetu.

Po otrzymaniu oferty zaaplikujemy o pożyczkę oraz o dom studencki blisko uczelni. Poznasz także innych aplikantów, którzy razem z Tobą wybierają się na zagraniczne studia.

Jeśli aplikacja wymaga egzaminów wstępnych lub rozmowy kwalifikacyjnej, możesz liczyć na pełne wsparcie w indywidualnych sesjach mentoringowych. Od września zawsze ruszamy z warsztatami maturalnymi i językowymi - o szczegóły dodatkowych elementów aplikacji pytaj konsultanta.

100% aplikantów otrzymuje ofertę

 

Najedź na wykres
aby zobaczyć szczegóły

 
 

Etapy Współpracy z Elab

1Etap I - Budowanie profilu i maksymalizacja szans

Test Morrisby

Rozmowy z mentorami

Reading lists

Road mapa kariery

Aplikacja wymaga podkreślenia konkretnych zainteresowań akademickich i wyróżnienia się spośród innych kandydatów. Indywidualne sesje coachingowe pomagają odnaleźć, rozwinąć i wyeksponować zainteresowania aplikanta.
Dzięki wyselekcjonowanej liście literatury z przedmiotu (zależnej od kierunki, na który aplikuje kandydat) aplikant zdobywa wiedzę neizbędną do zabłyśnięcia podczas pisania eseju aplikacyjnego. Konsultant zadba również o wyjazdy zagraniczne, kursy akademickie i językowe oraz staże letnie, które wzbogacą aplikację.
2Etap II - Przygotowanie aplikacji

Na Twoją aplikacją będzie czuwał Twój konsultant w Polsce oraz mentor - student Twojego kierunku na wybranej uczelni.

Wspólnie, stworzycie profil Twojej aplikacji - chcemy się upewnić, że dokumenty aplikacyjne, które wspólnie stworzymy są tak mocne, jak to tylko możliwe. 

Najlepsze szkoły biznesowe szukają wśród aplikantów prawdziwych pereł - nie wystarczą tu dobre oceny na świadectwie i wzorowe zachowanie.

Jeśli zgłosisz się do nas odpowiednio wcześnie, wraz z Twoim mentorem stworzycie plan przygotowań do aplikacji, który będzie uwzględniał dodatkowe projekty i działania, które możesz podjąć aby wyróżnić się na tle innych aplikantów.

Nasi eksperci i mentorzy będą pracować z Tobą nad dokumentami aplikacyjnymi - Personal Statement i Referencją. Chcemy, żeby oddawały Twój wyjątkowy charakter i skupiały się na tym, co w aplikacji na Twoją uczelnię jest najważniejsze.

3Etap III - Po wysłaniu aplikacji

Po wysłaniu aplikacji czeka Cię okres oczekiwania na oferty od uczelni i - na koniec - trudna decyzja do podjęcia - które dwie szkoły ostatecznie wybrać.

Przedstawimy Ci komplet informacji, które pomogą Ci podjąć te decyzje. Jeśli będziesz czuł taką potrzebę, umożliwimy Ci sesje mentoringowe z osobami, które na danym kierunku na wybranych przez Ciebie uniwersytetach studiują. To ważne, aby mądrze podjąć decyzję, która wpłynie na kolejne lata Twojego życia

4Etap IV - Przed rozpoczęciem studiów

Jeszcze przed rozpoczęciem studiów czekają Cię trudne decyzje - Gdzie mieszkać - w mieszkaniu czy akademiku? Jak zaaplikować o pożyczkę studencką?

Twój konsultant jest z Tobą aż do Twojego wyjazdu. 

Pomożemy Ci z sukcesem zaaplikować o kredyt studencki, podpowiemy gdzie i jak założyć konto w banku oraz jak upewnić się, że na miejscu jesteś odpowiednio ubezpieczony.

Chcemy również, żebyś jeszcze przed wyjazdem poznał swoich równieśników - inne osoby, które wybierają się na tą uczelnię, co Ty. Dlatego przed wyjazdem organizujemy dla naszych aplikantów spotkania integracyjne.

 

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Akademia Online

Pamiętaj! Aplikując z Elab dostajesz od nas w prezencie kompleksowy kurs o tym jak napisać profesjonalny personal statement o wartości 199 GBP, przygotowany przez doświadczoną konsultantkę i założycielkę Elab - Aleksandrę Kozera.

Autorem najbardziej kompleksowego kursu o PS na świecie jest Aleksandra, absolwentka CASS Business School, założycielka Fundacji Elab z 10 letnim doświadczeniem w edycji Personal Statements na najbardziej prestiżowe uczelnie.

Aleksandra Kozera

Kurs "Jak napisać personal statement"

299GBPGRATIS
tylko dla naszych aplikantów
Aplikuj

Co zyskasz dzięki współpracy z Fundacją Elab?

Dowiedz się więcej

  Opinie o nas

  • Southampton Solent University
   Marta
   Taaaak! Otwieramy nowe yankee candle, studia znowu za chwile, przeprowadziłam się nareszcie do ładnego mieszkania, bo te studenckie domy tutaj to jest porażka, No i żyjemy sobie z chłopakiem w dwójkę, podróżujemy dużo także jest super ❤️
  • Maturzystka
   Agata
   Dziękuję za referencje, po poprawkach brzmią nieporównywalnie bardziej przekonująco niż pierwsza wersja.
  • Maturzysta
   Filip
   Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną od Imperial College. Muszę przyznać, że jestem z siebie odrobinę dumny, choć na razie zero w tym mojej zasługi, a cała Wasza. Dziękuję!
  • Edinburgh University
   Grzesiek
   Konsultanci służą radą w każdej dziedzinie związanej ze studiami, a personal statement i referencja uzyskane dzięki Elab zapewniły mi miejsce na wymarzonym Edinburgh University. Studia w Wielkiej Brytanii to doświadczenie, którego nie można porównać z żadnym innym, krok, ba! - skok w przód.
  • Cass Business School
   Karolina
   I highly appreciate everything you do for me. I can't imagine how I would get through all the application process without the possibility to have somebody I can ask and to count on. I was nicely surprised how much advice I could get about everything that came to my mind. Thank You very much for such a great support. I believe your service is invaluable.
  • BA South Asian Studies
   Julia
   Pomysł na aplikowanie na studia w Wielkiej Brytanii przyszedł mi do głowy dopiero w listopadzie, kiedy dowiedziałam się, że deadline to już 15 stycznia! Jednak dzięki konsultacjom Elab bez problemu wybrałam uniwersytety, które najbardziej mi odpowiadały i przygotowałam aplikację na najwyższym poziomie, która pomogła mi się dostać na dokładnie taki kierunek jaki chciałam – Hindi na SOAS. Studia w Londynie to spełnienie marzeń i otwarta droga do międzynarodowej kariery!
  • University of Cardiff
   Ola
   Myślę, że ciężko jest się ograniczyć do kilku rzeczy, ponieważ współpraca układała się świetnie przez cały czas. Na pewno dużo pomocy otrzymałam przy początkowym procesie aplikacji, personal statement i reference. Nie do pominięcia jest również fakt, że otrzymywałam rady i odpowiedzi na każde pytanie, bez względu na to ile razy pytałam o to samo lub jak banalne mogło się ono wydawać.
  • University of the Arts
   Jakub
   Kiedyś nie wierzyłem, że dam radę przejść przez cały proces rekrutacji w zaledwie miesiąc, a dziś - dzięki Elab - studiuje wymarzoną fotografię w Londynie! Życie w UK, to niesamowita przygoda, studia wymagają wiele, ale oferują mnóstwo możliwości w zamian! Wykładowcy i studenci żyją przepełnieni pasją do tego co robią. Nie warto się wahać.
  • University of Cambridge
   Michał
   Studia na najlepszej uczelni w UK były moim marzeniem od początku IB. Nigdy nie poradziłbym sobie w gąszczu dokumentów, esejów (sczególnie na Cambridge) i reguł oraz jednocześnie nauce do egzaminów, gdyby nie nieoceniona pomoc indywidulanego konsultanta. Mierzę wysoko i wierzę, że warto zainwestować w sukces!
  • Grenoble Graduate School of Business
   Szymon
   Kiedy po trzech latach studiowania w Polsce zdecydowałem się na wyjazd, nie wiedziałem jak bardzo różnic się proces aplikacji, o ilu dokumentach i terminach trzeba pamiętać. Profesjonalna i zawsze fachowa pomoc konsultanta Elab uświadomiła mi wiele istotnych aspektów aplikacji, o których sam nigdy bym nie wiedział. Pomoc i rada doświadczonego profesjonalisty jest zawsze bezcenna.
  • Richmond, The American International University in London
   Justyna
   Moją przygodę ze studami w Lodynie zaczęłam od dostania sie na Middlesex University. Poczytałam trochę opinii na forach o tym uniwersytecie i zdaławałam sobie sprawę, że nie jest to najlepsza szkoła. Wtedy jeszcze to tak bardzo mi nie przeszkadzało, stwierdziłam,że ile ludzi tyle opinii i nie ma co się przejmować. Niestety już na miejscu, okazało się że opinie były prawdziwe i w Londynie sie potwierdziły. Bardzo niskie miejsce w rankingach, a także poziom nauczania słaby, miałam wrażenie, że nie stawia przede mną żadnych wyzwań. Wraz z koleżanką, również z Middlesex postanowiłyśmy przemyśleć nasze możliwości po rezygnacji. Jedyne opcje, które nam przyszły do głowy to poddanie sie i powrót do Polski, rezygnacja z Middlesex i aplikacja do jakiejś innej szkoły, ale dopiero za rok lub próba przeniesienia sie juz od nowego semestru. Wtedy zwróciłyśmy sie o pomoc do Pani Aleksandry z agencji Elab. Dzięki Elab dowiedziałyśmy sie o Richmond The American International University, gdzie złożyłyśmy podanie. W procesie aplikacji, zbierania dokumentów i kontaktu z uczelnią pomogła nam właśnie agencja Elab. W bardzo krótkim czasie udało nam się dopełnić wszystkich formalności i mogłyśmy rozpocząć studia w Richmond. Po tym doświadczeniach zdałam sobie sprawę, jak ważna jest pomoc osób, które znają sie na tych procesach aplikacyjnych, które czasem są bardzo skomplikowane. Gdyby nie Elab to prawdopodobnie teraz byłabym w Polsce, z uczuciem zmarnowanej szansy.Wyjazd za granicę na studia, z dala od rodziny bardzo mnie zmienił. Mam wrażenie, że w ciagu tych ostatnich miesięcy bardziej dojrzałam niż w ciągu 3 lat. Bardzo spodobał mi się system nauczania tutaj. Na mojej uczelni mogę wybierać sama przedmioty, układać plan tak jak mi odpowiada, a doradcy są tu dla mnie aby mi w tym pomóc. Czuje sie tu traktowana bardzo indywidualnie, nie jak jeden numer z tysięcy. Kredyt studencki może przerażać, ale należy go potraktować jako inwestycje w siebie i swoją przyszłość. Myślę, ze warto podjąć takie wyzwanie. I nawet jeśli coś nie wychodzi to nie przejmować i sie i próbować dalej. Nie każde marzenie spełnia sie ot tak, czasem trzeba do nich długo dążyć, ale to nie znaczy, że nie są nam pisane.
  • Martyna
   University of Westminster
   Martyna
   System rekrutacji na studia w Wielkiej Brytani nie jest najprostszy, wymaga także wiele czasu oraz znajomości wymagań. Dzięki konsultacjom Elab byłam w stanie mu sprostać. Złożenie wszystkich aplikacji na czas byłoby w moim przypadku: osoby będącej przez ostatni rok w podróżach praktycznie niemożliwe bez pomocy Elab. W trakcie rekrutacji nierzadko miałam pytania dotyczące nurtujących mnie niejasności, na które zawsze otrzymywałam rzetelne i kompetentne odpowiedzi. Udzielana mi była także pomoc w razie jakichkolwiek problemów. Elab pomógł mi także dokonać wyboru odpowiedniej uczelni, przybliżając specyfikę studiowania podobnych kierunków na różnych uczelniach. Dostałam się na wszystkie uniwersytety na jakie aplikowałam i mogę śmiało powiedzieć, że pomógł mi w tym personal statement, w którego przygotowaniu pomagał mi Elab. Zostałam także dobrze przygotowana do interview, przeprowadzanego ze mną przez jedną z uczelni. Pomoc Elab zapewniła mi miejsce na świetnym uniwersytecie. Mogę bez wahania rekomendować korzystanie z ich usług każdemu, kto tak jak ja marzy o studiowaniu w Anglii.
  • Iwona
   maturzystka
   Iwona
   Jak narazie wszystko w jak najlepszym porządku – jest oferta unconditional z Institute of Education – aplikacja musiała być bardzo przekonująca.
  • Grzesiek
   Edinbourgh University
   Grzesiek
   Konsultanci służą radą w każdej dziedzinie związanej ze studiami, a personal statement i referencja uzyskane dzięki Elab zapewniły mi miejsce na wymarzonym Edinburgh University. Studia w Wielkiej Brytanii to doświadczenie, którego nie można porównać z żadnym innym, krok, ba! - skok w przód.
  • Julia
   SOAS
   Julia
   Pomysł na aplikowanie na studia w Wielkiej Brytanii przyszedł mi do głowy dopiero w listopadzie, kiedy dowiedziałam się, że deadline to już 15 stycznia! Jednak dzięki konsultacjom Elab bez problemu wybrałam uniwersytety, które najbardziej mi odpowiadały i przygotowałam aplikację na najwyższym poziomie, która pomogła mi się dostać na dokładnie taki kierunek jaki chciałam – Hindi na SOAS. Studia w Londynie to spełnienie marzeń i otwarta droga do międzynarodowej kariery!
  • Weronika
   Dania Higher Education Academy
   Weronika
   Firma Elab Education Laboratory to zespół profesjonalistów z doświadczeniem i chęcią pomocy w każdej sytuacji. Bardzo dziękuję za pomoc w wyborze uczelni i aplikacji na Akademię. Po pierwszym semestrze na duńskiej uczelni wiem, że to była bardzo dobra decyzja z której jestem zadowolona. Szczególne podziękowania chciałam złożyć Pani Aleksandrze Kozerze, która była ze mną w ciągłym kontakcie, wykazała się elastycznością i dużym zaangażowaniem w kontaktach z przedstawicielami uczelni. Dała mi również wiele cennych rad i wskazówek oraz wsparcie. Z pełną odpowiedzialnością, wszystkim polecam firmę Elab.
  • Ola
   University of Cardiff
   Ola
   Myślę, że ciężko jest się ograniczyć do kilku rzeczy, ponieważ współpraca układała się świetnie przez cały czas. Na pewno dużo pomocy otrzymałam przy początkowym procesie aplikacji, personal statement i reference. Nie do pominięcia jest również fakt, że otrzymywałam rady i odpowiedzi na każde pytanie, bez względu na to ile razy pytałam o to samo lub jak banalne mogło się ono wydawać.
  • Zosia Nowak
   Richmond, The American International University in London
   Zosia Nowak
   Jestem bardzo zadowolona z usług tej organizacji. Ponad półtora roku temu w bardzo szybki, sprawny i oddany sposób pomogła mi ziścić moje marzenie o studiowaniu za granica. Dzięki całej organizacji a wszczególności dozgonnej pomocy Oli Kozery studiuje Psychologie na amerykańskiej uczelni w Londynie a całe następne pół roku spędzę na wymianie w Australii w ramach student exchange. Jeśli to nie jest spełnieniem marzeń, to nie wiem co jest. Dziękuję!
  • Grzegorz
   University College London
   Grzegorz
   Aplikuję na matematykę. Dostałem już oferty z Warwick, King’sCollege, Birmingham i Liverpool, czekam jeszcze na odpowiedź z UCL. Tylko dzięki pomocy i zaangażowaniu p. Olgi i p. Aleksandry udało mi się tak sprawnie przejść przez cały proces aplikacji, szczególnie przy pisaniu Personal Statement i Referencji. Nieoceniona była pomoc P. Olgi przy sprawdzaniu uczelni, ich wymagań i przy ostatecznym wyborze. Ogromna życzliwość obu Pań, ich profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie współpracy dały efekt w postaci ofert. Bardzo dziękuję obu Paniom ponieważ dzięki nim cała ta przygoda stała się po prostu łatwa i przyjemna. Nie byłem pewien, czy współpraca z Elabem to dobry pomysł ale teraz wiem, że dostaję więcej niż oczekiwałem. Polecam! PS Właśnie dostałem PIĄTĄ ofertę – z UCL! Mam więc komplet ofert. Jeszcze raz dziękuję p. Oldze i p. Aleksandrze za tak skuteczną pomoc.
  • Julita
   University of Cambridge
   Julita
   Pani Aleksandro, Serdecznie dziekuje za wszelką pomoc przy aplikacji do Cambridge! Próbne rozmowy, materiały i wskazówki były niezwykle przydatne oraz profesjonalnie przygotowane. Rok temu bym nie uwierzyła gdyby ktos mi powiedział ze uda mi sie dostać do Cambridge i to jeszcze na inżynierię! Świetnie mi sie współpracowało z Elab i uważam że jest to niezwykła inicjatywa która pozwala spełniać marzenia! Jeszcze raz dziekuje :)
  • Justyna
   King's College London
   Justyna
   Piszę, żeby potwierdzić, że od wczoraj wieczorem moja oferta z Kingsa zmieniła się na unconditional, więc nic nie stoi mi na przeszkodzie w podjęciu studiów. Chciałabym za to bardzo, ale to bardzo podziękować całemu zespołowi Elabu za spełnienie marzenia, które miałam od początków gimnazjum. Nadal nie dociera do mnie, że zacznę studia na uczelni w top 20 rankingu światowego. Jestem też pewna, że gdyby nie Wasza pomoc (już od samego wyboru kierunku, bo wcześniej myślałam o ekonomii, a nie zarządzaniu) nie dostałabym tej conditional offer pod koniec zeszłego roku, co stanowiło dla mnie motywację w trakcie samej nauki do matury. Zarówno referencja i personal statement były niesamowicie dopracowane, a wszystkie przypomnienia o terminach wysłania kolejnych dokumentów uspokoiły rodziców. Osobno pragnęłabym podziękować Pani za bycie ciągle pod telefonem, gdy mój tata panikował przez maturę, czy nawet wczoraj przez dosyć krótkie opóźnienie Kingsa. Po rozmowie z Panią zupełnie zmieniał nastawienie co do problemu. Naprawdę nie mogłam lepiej wybrać i poznanie Elabu dwa lata temu na targach uczelni brytyjskich było najlepszą rzeczą jaka mogła mi się przytrafić w celu wyjazdu do Wielkiej Brytanii.
  • Amy
   BiomedicalScience
   Amy
   Anglia Ruskin University to wspaniałe miejsce do nauki, rozwijania swoich umiejętności oraz poznania niesamowitych ludzi! Ze studiowania na tym uniwersytecie mam same dobre wspomnienia, a nabyte umiejętności na pewno przydadzą mi się w pracy. Podczas studiowania nauczyciele i pracownicy szkoły dali mi bardzo dużo wsparcia, zawsze służyli pomocą i dobrą radą. Położenie szkoły oraz samo miasto Cambridge jest idealne dla młodych ludzi którzy chcą korzystać z życia studenckiego ;)Z pewnością mogę polecić ten uniwersytet osobom które chcą połączyć naukę z dobrą zabawą :)

  Uniwersytety w UK


  • Aberystwyth University

   Aberystwyth University mieści się w idyllicznym miasteczku położonym na zachodnim wybrzeżu Walii. Uniwersytet jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych w...
   Więcej

  • Bath Spa University

   Bath SPA University został założony 160 lat temu, początkowo jako uczelnia artystyczna. Z tego właśnie względu uniwersytet skupia się na...
   Więcej

  • Birmingham City University

   Birmingham City University to idealna opcja dla osób, które chcą uniknąć chaosu londyńskiej metropolii, ale zależy im na studiowaniu w...
   Więcej

  • University of Birmingham

   University of Birmingham realizuje swoją misję już ponad sto lat. Innowacyjność i badania naukowe prowadzone przez Uniwersytet otworzyła nowe możliwości...
   Więcej

  • British and Irish Modern Music Institute

   BIMM, The British and Irish Modern Music Institute powstał w 2001 roku z inicjatywy m.in Bruce Dickinson’a, gitarzysty i założyciela...
   Więcej

  • Anglia Ruskin University

   Historia Anglia Ruskin University rozpoczęła się w 1858 roku, kiedy krytyk sztuki John Ruskin otworzył Cambridge School of Art. Jednak szkoła,...
   Więcej

  • Canterbury Christ Church University

   Canterbury Christ Church University mieści się na wschodnim wybrzeżu Anglii, blisko plaży w pięknym zabytkowym miasteczku. To idealne miejsce do...
   Więcej

  • University of South Wales

   University of South Wales został założony w 2013 roku. Uniwersytet składa się z 3 kampusów zlokalizowanych w Cardiff, Pontypridd i Caerleon....
   Więcej

  • University of Essex

   University of Essex położony jest na północny wschód od Londynu w hrabstwie Essex. Posiada trzy kampusy: Colchester Campus (położony w...
   Więcej

  • Coventry University

   Coventry University mieści się w miasteczku Coventry położonym 1,5 godziny na północ od Londynu, dzięki czemu koszty studiowania w tym...
   Więcej

  • University of Falmouth

   University of Falmouth to uczelnia specjalizująca się w kierunkach kreatywnych, program których jest stale aktualizowany pod zmieniający się rynek pracy....
   Więcej

  • University of Surrey

   The University of Surrey to jeden z czołowych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. W 2016 roku zostały wybrany ‚Uniwersytetem Roku’ przez...
   Więcej

  • University of Hertfordshire

   University of Hertfordshire mieści się w Hatfield, zaledwie 20 minut pociągiem od londyńskiej stacji King’s Cross. To świetna lokalizacja dla...
   Więcej

  • De Montfort University

   De Montfort University (DMU) to tętniąca życiem wyższa szkoła państwowa, która stawia sobie za cel bycie wielokulturowym ośrodkiem innowacji, gdzie...
   Więcej

  • University of Lincoln

   University of Lincoln to uczelnia, która na pierwszym miejscu stawia satysfakcję studentów. W najnowszym rankingu NSS uniwersytet znajduje się w...
   Więcej

  • University of Liverpool

   The University of Liverpool to znana na całym świecie marka i uniwersytet gwarantujący najwyższą jakośc edukacji. To właśnie z tej...
   Więcej

  • Birkbeck, University of London

   Birkbeck, University of London to jedyna uczelnia wieczorowa w Londynie. Zajęcia w szkole odbywają się od godziny 18 – idealna opcja...
   Więcej

  • City, University of London

   City University London to jeden z czołowych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, założony w 1894 roku. W najnowszym rankingu Guardiana zajął...
   Więcej

  • London South Bank University

   Zaledwie kilka minut spacerem od centrum Londynu, London South Bank University to idealne miejsce, aby rozwijać swoje umiejętności i podnosić...
   Więcej

  • Richmond, the American International University in London

   Richmond the American International University in London to najstarsza i największa uczelnia posiadająca pełną amerykańską akredytację. Co to znaczy? Po...
   Więcej

  • University of Greenwich

   University of Greenwich to jeden z niewielu uniwersytetów na świecie, który może pochwalić się tytułem światowego dziedzictwa UNESCO. Główny kampus znajduje...
   Więcej

  • University of Roehampton, London

   University of Roehampton London, jako jedyna uczelnia w Londynie posiada piękny, zielony kampus, na którym odbywają się wszystkie zajęcia, mieszkają...
   Więcej

  • University of Westminster

   University of Westminster, położony w Londynie, został założony jako pierwsza brytyjska politechnika w 1838 roku. Od tego czasu rozwinął się...
   Więcej

  • Queen Mary, University of London

   Queen Mary, University of London to jeden z największych uniwersytetów w Londynie – należy do grupy najlepszych uczelni stolicy –...
   Więcej

  • University of East London

   University of East London to szkoła mieszcząca się w centrum Londynu, która posiada 3 nowoczesne kampusy. Wszystkie z nich wyposażone...
   Więcej

  • University of Law

   University of Law to prywatna uczelnia, która posiada osiem kampusów w całej Wielkiej Brytanii. Cieszy się doskonałą reputacją w szkoleniu...
   Więcej

  • Newcastle University

   Newcastle University to jeden z najbardziej szanowanych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii – członek prestiżowej Russell Group, skupiającej najlepsze uczelnie na...
   Więcej

  • Nottingham Trent University

   Nottingham Trent University jest położony w samym sercu Anglii – Nottingham. Korzenie uniwersytetu sięgają aż 1843 roku wraz z założeniem...
   Więcej

  • University of Portsmouth

   University of Portsmouth położony jest na południowym wybrzeżu Anglii. Portsmouth to tętniące życiem miasto, w którym panuje najbardziej słoneczna pogoda...
   Więcej

  • Sheffield Hallam University

   Sheffield Hallam University został założony ponad 170 lat temu jak uczelnia artystyczna i na przełomie lat stała się 6stą co...
   Więcej

  • The University of Sheffield

   University of Sheffield to marka znana na całym świecie. Nic dziwnego, ponieważ jest w pierwszej setce najlepszych szkół na świecie...
   Więcej

  • Southampton Solent University

   Southampton Solent University znajduje się w samym centrum miasta Southampton na południowym wybrzeżu Anglii, około godziny drogi od Londynu. To...
   Więcej

  • University of Southampton

   University of Southampton nie trzeba nikomu przedstawiać. To członek prestiżowej Russel Group – organizacji skupiającej najlepsze uczelnie w Wielkiej Brytanii oraz...
   Więcej

  • Swansea University

   Będąc trzecią co do wielkości uczelnią w Walii pod względem liczby studentów, Swansea University jest na 14 miejscu w rankingu...
   Więcej

  • University of Winchester

   Wizytówką University of Winchester, obok międzynarodowo cenionych pod względem znaczenia i oryginalności badań naukowych, jest nowoczesny kampus, położony niedaleko centrum...
   Więcej