Kompleksowe Programy Premium

Kompleksowe Programy Premium zostały stworzone z myślą o tych, którzy chcą studiować na najbardziej prestiżowych uczelniach świata i chcą upewnić się, że ich aplikacja jest tak mocna, jak to możliwe.

100% naszych aplikantów otrzymuje ofertę z uczelni

Jak możemy Ci pomóc:

Często zadawane pytania

1Czym są Kompleksowe Programy Premium?

Kompleksowe Programy Premium zostały stworzone dla osób, które szukają spersonalizowanego wsparcia a aplikacji na zagraniczne uczelnie. Podzielone na kategorie kierunkowe, skupiają się na maksymalizacji szans aplikanta do dostaniu się na wymarzony kierunek. 

W zależności od tego, co chcesz studiować, Twoja aplikacja będzie wymagała innego przygotowania. Konkurencja wśród aplikantów najlepszych uczelni jest duża, dlatego upewnij się, że Twoja aplikacja się wyróżnia!

Zaczynając od egzaminów wstępnych, poprzed budowanie portfolio czy przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, nasi konsultanci upewnią się, że Twoja aplikacja uwypukli Twoje najmocniejsze strony.

Każdy podopieczny Kompleksowych Programów Premium ma do swojej dyspozycji:

 • Konsultanta w Polsce - osobę, która świetnie zna proces aplikacji na Twoją uczelnię, posiada wiedzę i doświadczenie aby dopiąć ją w terminie na ostatni guzik
 • Mentora - czyli studenta lub absolwenta Twojego kierunku na zagranicznej uczelni. Współpracujemy z mentorami z takich uczelni jak LSE, Oxford, Harvard, St Andrews, Cambridge, King's College London, University of Amsterdam i wiele, wiele innych. Twój mentor pomoże Ci zbudować profil aplikanta, przygotować się do egzaminów czy rozmowy kwalifikacyjnej

Jeśli chcesz zmaksymalizować swoje szanse na powodzenie aplikacji, Kompleksowe Programy Premium są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

2Kiedy najlepiej rozpocząć współprace z Elab?

To, kiedy należy rozpocząć z nami współpracę zależy od tego, na jakie wybierasz się studia. Osoby, które myślą o studiowaniu na Oxbridge czy studiowaniu Medycyny, powinny zgłosić się do Elabu już na dwa lata przed planowanym rozpoczęciem studiów. 

Najlepsze uczelnie na świecie mają wymagający system aplikacji, terminy jej składania również kończą się tam wcześniej niż na innych uczelniach.

Nie czekaj z aplikacją do ostatniej chwili - jedynie poważne i dokładne przygotowanie się do niej zapewni Ci sukces i - w rezultacie - miejsce na wymarzonym kierunku.

Jeśli nie wiesz, czy jest już za późno/za wcześnie na aplikację - skontaktuj się z nami - nasi konsultanci pomogą Ci dobrać najlepszy program dla Ciebie oraz zaplanować terminarz aplikacji.

 

3Do jakich krajów mogę aplikować w ramach Kompleksowych Programów Premium?

Najpopularniejsze kraje, które wybierają nasi aplikanci to Wielka Brytania, Holandia, Dania i USA, jednak jeśli wymarzyłeś sobie bardzo specyficzny kierunek edukacji, chcesz studiować w Azji, Australii czy jakimkolwiek innym miejscu na ziemi - napisz nam o tym, a nasi konsultanci napiszą Ci jak możemy Ci pomóc w tej specyficznej aplikacji.

4Potrzebuję pomocy w przygotowaniu do egzaminów wstępnych na zagraniczne uczelnie - czy jesteście w stanie mi pomóc?

Jak najbardziej - w ramach Kompleksowych Programów Premium otrzymasz pomoc w przygotowaniu do egzaminów wstępnych, jednak jeśli szukasz bardziej intensywnej pomocy - zapraszamy do zapoznania się z naszymi weekendowymi warsztatami, dzięki którym zapewnisz sobie regularną naukę i ćwiczenia do wybranych egzaminów.

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Baza wiedzy

Znajdź kierunek dla siebie

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki kierunków i wybierz swoje wymarzone studia.

Do końca terminu aplikacji na 2018/2019 pozostało:

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Wybierz kierunek już dziś! Wyszukaj go w formularzu obok

Opinie o nas

 • Southampton Solent University
  Marta
  Taaaak! Otwieramy nowe yankee candle, studia znowu za chwile, przeprowadziłam się nareszcie do ładnego mieszkania, bo te studenckie domy tutaj to jest porażka, No i żyjemy sobie z chłopakiem w dwójkę, podróżujemy dużo także jest super ❤️
 • Martyna
  University of Westminster
  Martyna
  System rekrutacji na studia w Wielkiej Brytani nie jest najprostszy, wymaga także wiele czasu oraz znajomości wymagań. Dzięki konsultacjom Elab byłam w stanie mu sprostać. Złożenie wszystkich aplikacji na czas byłoby w moim przypadku: osoby będącej przez ostatni rok w podróżach praktycznie niemożliwe bez pomocy Elab. W trakcie rekrutacji nierzadko miałam pytania dotyczące nurtujących mnie niejasności, na które zawsze otrzymywałam rzetelne i kompetentne odpowiedzi. Udzielana mi była także pomoc w razie jakichkolwiek problemów. Elab pomógł mi także dokonać wyboru odpowiedniej uczelni, przybliżając specyfikę studiowania podobnych kierunków na różnych uczelniach. Dostałam się na wszystkie uniwersytety na jakie aplikowałam i mogę śmiało powiedzieć, że pomógł mi w tym personal statement, w którego przygotowaniu pomagał mi Elab. Zostałam także dobrze przygotowana do interview, przeprowadzanego ze mną przez jedną z uczelni. Pomoc Elab zapewniła mi miejsce na świetnym uniwersytecie. Mogę bez wahania rekomendować korzystanie z ich usług każdemu, kto tak jak ja marzy o studiowaniu w Anglii.
 • Iwona
  maturzystka
  Iwona
  Jak narazie wszystko w jak najlepszym porządku – jest oferta unconditional z Institute of Education – aplikacja musiała być bardzo przekonująca.
 • Grzesiek
  Edinbourgh University
  Grzesiek
  Konsultanci służą radą w każdej dziedzinie związanej ze studiami, a personal statement i referencja uzyskane dzięki Elab zapewniły mi miejsce na wymarzonym Edinburgh University. Studia w Wielkiej Brytanii to doświadczenie, którego nie można porównać z żadnym innym, krok, ba! - skok w przód.
 • Julia
  SOAS
  Julia
  Pomysł na aplikowanie na studia w Wielkiej Brytanii przyszedł mi do głowy dopiero w listopadzie, kiedy dowiedziałam się, że deadline to już 15 stycznia! Jednak dzięki konsultacjom Elab bez problemu wybrałam uniwersytety, które najbardziej mi odpowiadały i przygotowałam aplikację na najwyższym poziomie, która pomogła mi się dostać na dokładnie taki kierunek jaki chciałam – Hindi na SOAS. Studia w Londynie to spełnienie marzeń i otwarta droga do międzynarodowej kariery!
 • Weronika
  Dania Higher Education Academy
  Weronika
  Firma Elab Education Laboratory to zespół profesjonalistów z doświadczeniem i chęcią pomocy w każdej sytuacji. Bardzo dziękuję za pomoc w wyborze uczelni i aplikacji na Akademię. Po pierwszym semestrze na duńskiej uczelni wiem, że to była bardzo dobra decyzja z której jestem zadowolona. Szczególne podziękowania chciałam złożyć Pani Aleksandrze Kozerze, która była ze mną w ciągłym kontakcie, wykazała się elastycznością i dużym zaangażowaniem w kontaktach z przedstawicielami uczelni. Dała mi również wiele cennych rad i wskazówek oraz wsparcie. Z pełną odpowiedzialnością, wszystkim polecam firmę Elab.
 • Ola
  University of Cardiff
  Ola
  Myślę, że ciężko jest się ograniczyć do kilku rzeczy, ponieważ współpraca układała się świetnie przez cały czas. Na pewno dużo pomocy otrzymałam przy początkowym procesie aplikacji, personal statement i reference. Nie do pominięcia jest również fakt, że otrzymywałam rady i odpowiedzi na każde pytanie, bez względu na to ile razy pytałam o to samo lub jak banalne mogło się ono wydawać.
 • Zosia Nowak
  Richmond, The American International University in London
  Zosia Nowak
  Jestem bardzo zadowolona z usług tej organizacji. Ponad półtora roku temu w bardzo szybki, sprawny i oddany sposób pomogła mi ziścić moje marzenie o studiowaniu za granica. Dzięki całej organizacji a wszczególności dozgonnej pomocy Oli Kozery studiuje Psychologie na amerykańskiej uczelni w Londynie a całe następne pół roku spędzę na wymianie w Australii w ramach student exchange. Jeśli to nie jest spełnieniem marzeń, to nie wiem co jest. Dziękuję!
 • Grzegorz
  University College London
  Grzegorz
  Aplikuję na matematykę. Dostałem już oferty z Warwick, King’sCollege, Birmingham i Liverpool, czekam jeszcze na odpowiedź z UCL. Tylko dzięki pomocy i zaangażowaniu p. Olgi i p. Aleksandry udało mi się tak sprawnie przejść przez cały proces aplikacji, szczególnie przy pisaniu Personal Statement i Referencji. Nieoceniona była pomoc P. Olgi przy sprawdzaniu uczelni, ich wymagań i przy ostatecznym wyborze. Ogromna życzliwość obu Pań, ich profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie współpracy dały efekt w postaci ofert. Bardzo dziękuję obu Paniom ponieważ dzięki nim cała ta przygoda stała się po prostu łatwa i przyjemna. Nie byłem pewien, czy współpraca z Elabem to dobry pomysł ale teraz wiem, że dostaję więcej niż oczekiwałem. Polecam! PS Właśnie dostałem PIĄTĄ ofertę – z UCL! Mam więc komplet ofert. Jeszcze raz dziękuję p. Oldze i p. Aleksandrze za tak skuteczną pomoc.
 • Julita
  University of Cambridge
  Julita
  Pani Aleksandro, Serdecznie dziekuje za wszelką pomoc przy aplikacji do Cambridge! Próbne rozmowy, materiały i wskazówki były niezwykle przydatne oraz profesjonalnie przygotowane. Rok temu bym nie uwierzyła gdyby ktos mi powiedział ze uda mi sie dostać do Cambridge i to jeszcze na inżynierię! Świetnie mi sie współpracowało z Elab i uważam że jest to niezwykła inicjatywa która pozwala spełniać marzenia! Jeszcze raz dziekuje :)
 • Justyna
  King's College London
  Justyna
  Piszę, żeby potwierdzić, że od wczoraj wieczorem moja oferta z Kingsa zmieniła się na unconditional, więc nic nie stoi mi na przeszkodzie w podjęciu studiów. Chciałabym za to bardzo, ale to bardzo podziękować całemu zespołowi Elabu za spełnienie marzenia, które miałam od początków gimnazjum. Nadal nie dociera do mnie, że zacznę studia na uczelni w top 20 rankingu światowego. Jestem też pewna, że gdyby nie Wasza pomoc (już od samego wyboru kierunku, bo wcześniej myślałam o ekonomii, a nie zarządzaniu) nie dostałabym tej conditional offer pod koniec zeszłego roku, co stanowiło dla mnie motywację w trakcie samej nauki do matury. Zarówno referencja i personal statement były niesamowicie dopracowane, a wszystkie przypomnienia o terminach wysłania kolejnych dokumentów uspokoiły rodziców. Osobno pragnęłabym podziękować Pani za bycie ciągle pod telefonem, gdy mój tata panikował przez maturę, czy nawet wczoraj przez dosyć krótkie opóźnienie Kingsa. Po rozmowie z Panią zupełnie zmieniał nastawienie co do problemu. Naprawdę nie mogłam lepiej wybrać i poznanie Elabu dwa lata temu na targach uczelni brytyjskich było najlepszą rzeczą jaka mogła mi się przytrafić w celu wyjazdu do Wielkiej Brytanii.