Bezpłatna pomoc w aplikacji na studia za granicą

Z bezpłatną pomocą Elab proces aplikacji na studia za granicą będzie łatwy, przyjemny, ale przede wszystkim skuteczny. 100% naszych aplikantów dostaje ofertę od zagranicznej uczelni.
Gdzie chcesz studiować?

Często zadawane pytania

1Na czym polega bezpłatna pomoc w aplikacji Elab?

Każdy aplikant Elabu ma do swojej dyspozycji indywidualnego konsultanta, który upewni się, że wybierzesz dla siebie najlepszą szkołę i kierunek za granicą.


Twój konsultant upewni się, że w terminie skompletujesz niezbędne dokumenty aplikacyjne oraz wyślesz je do szkoły w takiej formie, która zapewni Twojej aplikacji sukces.


To własnie sukces Twojej aplikacji jest dla nas najważniejszy. 100% naszych aplikantów otrzymuje ofertę z przynajmniej jednej z wybranych uczelni, a z naszej bezpłatnej pomocy w aplikacji skorzystało już ponad 1300 studentów. Z powodzeniem zasilają dziś szeregi brytyjskich, duńskich i holenderskich uczelni i świetnie sobie na nich radzą!


Wiemy, jak ciężko jest wybrać odpowiedni uniwersytet - od wielu lat współpracujemy z uczelniami w Wielkiej Brytanii, Danii i Holandii- świetnie je znamy i regularnie je odwiedzamy. Szkoły, które Ci zaproponujemy są sprawdzone nie tylko przez nas, ale i przez naszych studentów.

2Dlaczego warto studiować za granicą?

Studia to nie tylko czas zdobywania wiedzy, ale okres, w którym dowiesz się więcej o sobie oraz zapoznasz się z tym, co świat ma Tobie do zaoferowania.

Studia za granicą to o wiele więcej niż dyplom. To niesamowita przygoda, która umożliwi Ci poznanie ludzi z całego świata, pracę z najlepszymi wykładowcami oraz naukę na najbardziej nowoczesnych uniwersytetach.

Międzynarodowe doświadczenie zdobyte podczas studiów jest doceniane przez pracodawców, jednak co ważniejsze, otworzy Ci oczy na możliwości czekające na Ciebie na całym globie. 

Wyjazd na studia za granicą to dopiero pierwszy krok do Twojego międzynarodowego doświadczenia. Nasi studenci wyjeżdżają na wymiany studenckie na całym świecie, między innymi do takich krajów jak Australia, Singapur czy USA.

Uczelnie za granicą bardzo intensywnie pracują nad tym, aby studia były nie tylko czasem nauki, ale również zdobywania pierwszych doświadczeń w pracy. Znane są z tego, że pomagają studentom w szukaniu letnich praktyk, niektóre inkorporują pracę w program studiów.

Otwórz się na świat i daj sobie szansę na to niezwykłe doświadczenie.

 

3Kto może studiować za granicą?

Wszyscy, którzy znają język angielski przynajmniej na poziomie B2.

Bez względu na to ile matur piszesz na rozszerzeniu lub jakiej oceny spodziewasz się na obronie Elab znajdzie dla Ciebie idealną szkołę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Znamy uczelnie za granicą, ponieważ już od wielu lat pomagamy studentom się na nie dostać. Wiemy, które uczelnie są godne polecenia i spełnią oczekiwania kandydata o Twoim profilu

4Co z pieniędzmi?

Wiemy, że koszty związane z wyjazdem mogą przerażać, jednak znamy sposoby finansowania studiów w różnych krajach.

Z naszą pomocą na pewno otrzymasz wsparcie, które jest Ci potrzebne. Pomoc w aplikacji Elab jest bezpłatna.

Aplikuj

Daj się poznać!
I aplikuj z nami na wymarzony kierunekAkademia Online

Pamiętaj! Aplikując z Elab dostajesz od nas w prezencie kompleksowy kurs o tym jak napisać profesjonalny personal statement o wartości 199 GBP, przygotowany przez doświadczoną konsultantkę i założycielkę Elab - Aleksandrę Kozera.

Zainspiruj się

Znajdź kierunek dla siebie

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki kierunków i wybierz swoje wymarzone studia.

Do końca terminu aplikacji na 2018/2019 pozostało:

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Wybierz kierunek już dziś! Wyszukaj go w formularzu obok

Opinie o nas

 • Bardzo profesjonalne doradztwo. Dostałem się na magisterkę w UK z pomocą konsultantki Agaty. Polecam.

  Cezary Avatar Cezary
  3/30/2018

  Bardzo polecam Elab, profesjonalna i skuteczna pomoc w aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii. Świetne materiały instruktażowe: o aplikacji krok po kroku, jak przygotować bardzo dobrze personal statement i referencje i wiele więcej. Szybki kontakt nawet o każdą drobnostkę. Po prostu spełniają marzenia!

  Adam Avatar Adam
  10/27/2017

  Jak najbardziej polecam współpracę z Elab! Rok temu nawet nie śniłoby mi się, że będę w tym miejscu w którym jestem obecnie. Znajdując stronę przypadkowo "bo może kiedyś zdobędę się na odwagę", wypełniłam formularz, a po godzinie dostałam telefon od konsultanta Michała, dzięki któremu "kiedyś" zamieniło się na "teraz"! I... Czytaj dalej

  Katarzyna Avatar Katarzyna
  10/20/2017
 • Bardzo profesjonalna pomoc. Bez Elabu nie udałoby mi się dostać na uczelnię. Odpowiadają na wszystkie pytania, przesyłają potrzebne dokumenty z instrukcjami jak je wypełnić, kontaktują się z uczelniami... pomagają we wszystkim w czym czujesz się zielony. Mają doświadczenie i wiedzę. Bardzo dziękuje i polecam każdemu. Jeśli chcesz iść na uczelnię... Czytaj dalej

  Ola Avatar Ola
  9/05/2017

  Na wstępie - profesjonalna pomoc w rekrutacji oraz doborze kierunków (wg Waszych zainteresowań!), a także doskonały kontakt z całym gronem ELAB od początku do "końca". Macie pytania? Nie martwcie się. Zyskujecie na nie wszystkie odpowiedzi oraz multum dodatkowych informacji, nie tylko odnośnie przebiegu rekrutacji, procesu aplikacji, wymagań uczelni, czy studiowania,... Czytaj dalej

  Lila Avatar Lila
  7/25/2017

  Najważniejsze co muszę powiedzieć to, że bardzo dziękuję całemu Elabowi za pomoc w każdym kroku rekrutacji. Zaczynajac od wyboru uczelni, poprzez personal statement i referencje, kończąc na wysłaniu aplikacji. Bez Elabu pewnie nie zdecydowałabym się na studia za granicą, a myślałam o tym od gimnazjum. Bardzo się cieszę, że mogłam... Czytaj dalej

  Anita Avatar Anita
  1/11/2017
 • Komu z nas chociaż przez chwilę nie przemknęła myśl o studiowaniu za granicą? Konsultanci z fundacji Elab pomagają przekuć nasze marzenia w czyny, dzięki nim proces rekrutacji, który dla nas wydaje się żmudny i trudny do zrealizowania okazuje się dość przyjemny. Szczególne podziękowania kieruję do Ani Bujarskiej, która przypadkiem zachęciła... Czytaj dalej

  Joanna Avatar Joanna
  12/17/2016

  Zawsze chciałam studiować za granicą ale jakoś nie miałam motywacji żeby móc te plany zrealizować, i tak mi właśnie minął licencjat. Ale potem natknęłam się na reklamę Elab i mimo, że wydawała mi się trochę podchwytliwa - była aż za piękna, bo czy to faktycznie może być takie proste jak... Czytaj dalej

  Agata Avatar Agata
  11/21/2016

  Elab mogę z czystym sumieniem polecić każdej osobie aplikującej na studia zagraniczne. Sam proces do najłatwiejszych nie należy i początkowo może odstraszać, ale z pomocą profesjonalnych konsultantek wszystko idzie dużo płynniej. Chciałabym serdecznie podziękować Agnieszce Łuczak i Oldze Siczek, a także całemu teamowi za zorganizowanie spotkań, na których przyszli, zagraniczni... Czytaj dalej

  Anna Avatar Anna
  8/18/2016
 • Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że ciężko jest napisać recenzje, która w pełni oddałaby to jak wspaniałą fundacją jest Elab. O studiowaniu za granicą marzyłem od dawna, ale nigdy nie traktowałem tego jako coś realnego. Odwiedziłem masę stron internetowych 'zachęcających' do studiowania w UK, obejrzałem wiele filmów na youtubie, przejrzałem... Czytaj dalej

  Michał Avatar Michał
  8/16/2016
 

Jak przygotować portfolio na kierunki artystyczne

Częścią tego programu jest unikatowy w Polsce kurs przygotowany przez absolwenta najlepszej szkoły artystycznej we Francji, ze szczególnym naciskiem na tym co ma być w portfolio. Aplikując na studia artystyczne z naszym kompleksowym programem premium Art & Design otrzymasz kurs Jak przygotowac Portfolio w cenie. Z nami dostaniesz się na wymarzoną uczelnie.

Aleksander Rokosz jest absolwentem Ecole Nationale Supérieure d'Architecture Val-de -Seine w Paryżu oraz internem w FSOARK w Vancouver. Dzięki swojemu praktycznemu doświadczeniu, udzieli konkretnych wskazówek, jak przygotować się do przyszlej pracy w obszarze architektury, designu itp. Nie zwlekaj!

Aleksander Rokosz

Jak przygotować portfolio na kierunki artystyczne

770GBP
tylko dla naszych Premium aplikantów - kurs jest w cenie
Aplikuj