VIA University College

VIA University College

VIA University College w liczbach

Opis uczelni

VIA University College

VIA University College oferuje szeroki wachlarz programów edukacyjnych w dziedzinach, takich jak zdrowie, nauki społeczne, technologie, handel, projektowanie, biznes i animacja. Jako największy uniwersytet nauk stosowanych w Danii, stara się być wiodącą instytucją edukacyjną – w Danii i na arenie międzynarodowej. VIA posiada 20 research center, dodatkowo ścisła współpraca z przedsiębiorcami i naukowcami sprawia, że programy są cały czas rozwijane. VIA posiada 8 kampusów, które są położone w centralnym regionie Danii. Ponadto, jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia na rzecz Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym (ENQA).

Na VIA University College kształci się 18 000 studentów, w tym 2 500 pochodzi z zagranicy. Nauczanie bazuje na Nordyckich metodach kształcenia. Opiera się na pracach grupowych, rozwiązywaniu realistycznych problemów biznesowych, zapewnia solidną wiedzę teoretyczną ze wskazaniem na zastosowanie jej w praktyce. Absolwenci są gotowi aby podjąć pracę zarówno w Danii jak i na arenie międzynarodowej.

Jeśli zastanawiasz się jak wygląda system edukacyjny w Danii – koniecznie przeczytaj nasz artykuł!
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „Jak wygląda system edukacji w Danii?”

Studiowanie jest darmowe.

Zakwaterowanie oferowane jest przez Drosselbo - firmę współpracującą z uniwersytetem. Cena wynosi DKK 43 za m2 rocznie.

Duńskie uniwersytety akceptują polską maturę, ale bardzo ważne jest to, czy miałeś odpowiednią ilość godzin z wybranych przedmiotów w liceum. Jako, że studia odbywają się w całości w języku angielskim, wymagany jest wstępny egzamin z języka angielskiego, jednak można go zdać online lub w biurze Elab. Niektóre uniwersytety przeprowadzają krótkie interview, aby lepiej poznać swoich kandydatów.

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w