University of South Wales

University of South Wales

University of South Wales w liczbach

Opis uczelni

University of South Wales

University of South Wales został założony w 2013 roku. Uniwersytet składa się z 3 kampusów zlokalizowanych w Cardiff, Pontypridd i Caerleon. Uniwersytet z liczbą ponad 30 tys. studentów jest największą walijską uczelnią oraz jedną z dziesięciu największych w Zjednoczonym Królestwie. Placówka oferuje ponad 730 kierunków na poziomie licencjackim oraz magisterskim. Każdy znajdzie tu kierunek dla siebie – od wielbicieli dziedzin humanistycznych i artystycznych, aż po umysły ścisłe i wielbicieli biznesu.
Uczelnia stawia przede wszystkim na to, aby studenci zdobyli praktyczne doświadczenie potrzebne na późniejszym etapie pracy zawodowej. University of South Wales jest znany ze swojej współpracy z licznymi partnerami, która jest jednym z wielu powodów, dla którego 94% studentów znajduje zatrudnienie w ciągu 6 miesięcy od zakończenia studiów. Uczelnia współpracuje z firmami takimi jak: British Airwaves, Sony, Microsoft, National Health Service (NHS), BBC i Rolls Royce.

Jeśli zastanawiasz się dlaczego warto wybrać studia w Wielkiej Brytanii – koniecznie przeczytaj artykuł naszej studentki!
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „Dlaczego wybrałam studia w Wielkiej Brytanii?”

Uniwersytet oferuje bardzo duże możliwości uzyskania różnych stypendiów uzależnionych od wybranego kursu, wyników studenta i wielu innych czynników. Wysokość jest różna od 500 do 2000 funtów za pierwszy rok.

Uniwersytet zapewnia zakwaterowanie w akademikach zarówno w campusie, jak i w okolicy. Uniwerstet pomaga też znaleźć pokoje tym, którzy nie chcą mieszkać w akademikach. Średni koszt wynajmu to £45 – £70 tygodniowo.

Dwie matury rozszerzone. Średnia z matur wynosi 55%. W niektórych przypadkach 60%. Matura z angielskiego na poziomie rozszerzonym zdana na co najmniej 70% (średnia z egzaminów ustnego i pisemnego) lub certyfikat IELTS na poziomie 6-6.5.

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w