University of Law

University of Law

University of Law w liczbach

Opis uczelni

University of Law

University of Law to prywatna uczelnia, która posiada osiem kampusów w całej Wielkiej Brytanii. Cieszy się doskonałą reputacją w szkoleniu adwokatów i radców prawnych, a jej absolwenci są  poszukiwani na rynku pracy i znajdują zatrudnienie w najlepszych kancelariach prawnych w kraju. Uczelnia współpracuje z 90% największych firm prawniczych w Wielkiej Brytanii, zarówno w zakresie dostarczania wykładów i nauczania, jak i zatrudniania absolwentów. Nauczanie na University of Law odbywa się w małych grupach, dzięki czemu wykładowcy mogą bardziej indywidualnie podejść do swoich studentów.

Uniwersytet zatrudnia ponad 250 wykładowców, którzy są doświadczonymi i wciąż praktykującymi prawnikami. Uczelnia stawia przede wszystkim na wysoką zatrudnialność swoich studentów, dlatego wszystkie kierunki są przygotowane w taki spobób, aby zapewnić uczniom jak najwięcej praktycznej wiedzy.

Zastanawiasz się nad tym czy warto studiować Prawo w Wielkiej Brytanii? To decyzja, z którą boryka się wielu maturzystów, którzy chcą studiować za granicą. Specjalnie dla Was poprosiliśmy naszych podopiecznych, aby podzielili się z Wami swoimi doświadczeniami. Przeczytaj relację studentki, która studiuje Prawo w UK!

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „Jak wyglądają studia prawnicze w Wielkiej Brytanii?”

Uczelnia posiada szeroką ofertę stypendiów na wiele kursów - niektóre z nich pokrywają całkowity koszt czesnego. Zarówno studenci, jak i doktoranci mogą ubiegać się o stypendia.

Wszyscy studenci pierwszego roku LLB, którzy ubiegają się o zakwaterowanie pod koniec 31 marca i University of Law będzie ich pierwszym wyborem, mają zapewnione zakwaterowanie we wspólnym mieszkaniu.

Matura: 2 matury rozszerzone zdane na 70%, w tym nie mniej niż 70% z matur ogółem. Język angielski: IELTS zdany na 6,5 - nie mniej niż 6,0 z komponentu.

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w