University College London

University College London

University College London w liczbach

Opis uczelni

University College London

University College London to uczelnia z wieloletnią tradycją działająca od 1826r w centrum Londynu. UCL to siódma najlepsza uczelnia na świecie oraz 3 w Europie (zaraz po Oxfordzie i Cambridge). University College London to pierwsza uczelnia w Anglii, która zaczęła przyjmować studentów niezależnie od pochodzenia, statusu, płci oraz religii. Mieści się w londyńskiej dzielnicy Bloomsbury.

Uczelnia znana jest ze znakomitego poziomu prowadzonych badań – słynie ze swojego wpływu na innowacyjną naukę. Ponadto uniwersytet należy do elitarnej grupy uczelni Russell Group. UCL składa się z 10 wydziałów, które składają się z ponad 100 instytutów i centrów badawczych.

UCL może szczycić się wieloma zasłużonymi absolwentami – aż 29 absolwentów to nobliści w różnych kategoriach. Ponadto UCL może pochwalić się takimi absolwentami jak członkowie zespołu Coldplay.

Myślisz o studiach w Londynie? Koniecznie przeczytaj poradnik studentki londyńskiej uczelni!
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „Jak sobie poradzić na studiach w Londynie?”

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w