The Hague University of Applied Sciences

The Hague University of Applied Sciences w liczbach

The Hague University of Applied Sciences

The Hague University of Applied Sciences to niezwykle międzynarodowa uczelnia mieszcząca się w niezwykle ekscytującym dla studentów mieście – w Hadze. To właśnie tutaj swoje siedziby mają Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości czy Międzynarodowy Trybunał Karny. Studenci, którzy myślą o studiowaniu polityki, europeistyki czy prawa, nie mogą trafić lepiej! Szkoła posiada również jedną z największych bibliotek w Holandii oraz ponad 135 narodowości na campusie!

Miasteczko studenckie sprawia wrażenia miasta w mieście. Dzieje się tak, ponieważ kampus otoczony jest z trzech stron wodą! Uczelnia jest bardzo wyjątkowa, ponieważ posiada kolekcję sztuki współczesnej, która nadaje niesamowity urok i atmosferę. The Hague University of Applied Sciences stawia na to, aby jej studenci zdobyli cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości sukcesem w karierze zawodowej. Program akademicki łączy w sobie naukę teorii ze zdobyciem praktycznej wiedzy poprzez rozwiązywanie realnych problemów oraz odbycie praktyk zawodowych.
Termin aplikacji: 1 maja

Jeśli myślisz o aplikacji na studia w Holandii i chcesz wiedzieć jak przebiega cały proces – koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

Stypendium można uzyskać tylko na rok. Mogą się o nie ubiegać jedynie studenci rozpoczynający studia magisterskie na kierunku Business administration and management i nie mających w swojej rodzinie osób z wyższym wykształceniem.

Brak akademików, ale studenci mogą skorztystać z pomocy uczelni za pośrednictwem współpracujących agencji mieszkaniowych. Ceny wahają się między 300 a 600 euro miesięcznie.

Ukończona szkoła średnia oraz matura. Język angielski: 6,0, nie mniej niż 6,0 z komponentu