Stenden University of Applied Sciences

Stenden University of Applied Sciences

Stenden University of Applied Sciences w liczbach

Opis uczelni

Stenden University of Applied Sciences

Stenden University of Applied Sciences to szkoła iście międzynarodowa. Około 25% studentów przyjeżdża tu z zagranicy. Posiada ona bardzo barwną gamę kierunków nauczanych w języku angielskim, specjalizuje się jednak w kierunkach hotelarskich. Co więcej, szkoła posiada własny czterogiazdkowy hotel w którym studenci kierunków pokrewnych mogą zdobywać pierwsze doświadczenie w branży! Szkoła posiada trzy campusy w Holandii – w Leeuwarden (największy  Campus), Emmen i Leppen.

Uczelnia słynie ze swojego innowacyjnego systemu  Problem-based learning. Studenci uczą się nie tylko teoretycznej wiedzy, ale działają przede wszystkim na realnych problemach. Zajęcia odbywają się w małych grupach, gdzie uczniowie wspólnie szukają rozwiązania dla wcześniej przedstawionego im zaistniałego problemu. Dzięki temu studenci są świetnie przygotowani do przyszłego rynku pracy oraz współpracy międzynarodowej. Uczelnia umożliwia swoim podopiecznym odbycie praktyk u wiodących firm i organizacji. Ponadto organizuje również praktyki międzynarodowe!
Termin aplikacji: 15.08

Jeśli zastanawiasz się jak wygląda aplikacja na studia w Holandii – koniecznie przeczytaj nasz artykuł!
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: “Jak wygląda aplikacja na studia w Holandii?”

Stypendia nie są przewidziane dla studentów z UE.

Studenci z UE nie mają zapewnionego zakwaterowania, uniwersytet poleca skorzystanie z partnerskiej agencji mieszkaniowej StudentStay lub innej. Dostępność mieszkań jest duża, ale często są nie w pełni wyposażone. Koszt waha się między €250 a €600 miesięcznie.

Zdana matura i ukończone liceum/liceum zawodowe/technikum. Język angielski: IELTS: 6,0 lub CAE: zdane na C

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w