Saxion University of Applied Sciences

Saxion University of Applied Sciences

Saxion University of Applied Sciences w liczbach

Opis uczelni

Saxion University of Applied Sciences

Saxion University of Applied Sciences to 26 najlepsza uczelnia w Holandii. 14% studentów to studenci międzynarodowi, co tworzy fantastyczne środowisko do globalnej nauki. Główny kampus szkoły mieści się w Enschede, mieście położonym blisko granicy z Niemcami. Pozostałe campusy również są położone we wschodniej części Holandii – miastach Deventer i Apeldoorn. Łącznie w szkole uczy się dziś około 27 tysięcy studentów. Jest to jedna z największych uczelni w kraju.

Uczelnia stawia przede wszystkim na praktyczną wiedzę zdobytą przez studentów. W związku z tym ściśle współpracuje z wieloma firmami i organizacjami w celu zapewnienia praktyk zawodowych na jak najwyższym poziomie. Ponadto opiera swój program akademicki na rozwiązywaniu realnych problemów i prowadzeniu badań. Uniwersytet jest świetnie wyposażony i zapewnia swoim studentom dostęp do świetnie wyposażonych pracowni. Jeśli szukasz uczelni, gdzie zdobędziesz międzynarodowe doświadczenie oraz przygotujesz się do wejścia na rynek pracy – to strzał w dziesiątkę!
Termin aplikacji: 1 lipca, dla kierunku Physiotherapy: 1.04

Jeśli myślisz o aplikacji na studia w Holandii i chcesz dowiedzieć się jak przebiega cały proces – koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „Jak wygląda aplikacja na studia w Holandii?”

Można ubiegać się o finansowanie od rządu Holandii pod warunkiem, że student nie ma ukończonych 30. lat i mieszka w Holandii co najmniej 5 lat lub pracuje minimum 56 godzin miesięcznie. Finansowanie można otrzymać w formie pożyczki, student travel product lub dodatkowego grantu. Dwóch ostatnich nie trzeba spłacać pod warunkiem, że studia zostaną ukończone w ciągu 10 lat. Pożyczkę można otrzymać na okres 7 lat, dodatkowe finansowania na 4 lub 5 lat.

Można ubiegać się o akademik, ale uniwersytet zachęca do znalezienia własnego mieszkania poprzez jedną z agencji mieszkaniowych, z którymi współpracuje.

Zdana matura i ukończone liceum/liceum zawodowe/technikum. Język angielski: IELTS: 6,0 lub CAE: zdane na C

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w