Rotterdam Business School

Rotterdam Business School

Rotterdam Business School w liczbach

Opis uczelni

Rotterdam Business School

Rotterdam Business School to międzynarodowa szkoła biznesowa należąca do Rotterdam University of Applied Sciences. Oferuje kierunki kształcące przyszłych menagerów i profesjonalistów świata biznesu. Rotterdam to drugie największe miasto w Holandii znane ze swojej studenckiej atmosfery i ciekawego życia towarzyskiego! Idealne miejsce na cztery lata studiów.

Rotterdam Business School stawia przede wszystkim na rozwój umiejętności, które przydadzą Ci się później w Twojej pracy. W związku z tym opiera swój program akademicki głównie na rozwiązywaniu realnych problemów i kształceniu logicznego myślenia. Studenci pracują w grupach, aby znaleźć rozwiązanie na podany wcześniej temat. Dzięki temu uczą się współpracy w międzynarodowej grupie oraz poznają cechy swojej osobowości i odnajdują miejsce w grupie. Wykładowcy są bardzo pomocni i pomagają studentom rozwijać ich talenty.
Termin aplikacji: 1 maja

Jeśli zastanawiasz się nad aplikacją na studia w Holandii i chcesz wiedzieć jak przebiega cały proces aplikacji – koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „Jak wygląda aplikacja na studia w Holandii?”

Możliwe jest jedynie ubieganie się o stypendium na studiach magisterskich na wybranych kierunkach.

Uniwersytet oferuje 220 pokoi w akademikach, ale pierwszeństwo mają studenci spoza UE. W akademiku można mieszkać tylko przez rok. Uczelnia pomaga znaleźć mieszkania w okolicy campusu przez SSH lub Housing Anywhere.Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://www.sshxl.nl/en/cities/rotterdam i https://housinganywhere.com/ .

Zdana matura i ukończone liceum/liceum zawodowe/technikum. Język angielski: IELTS: 6,0 - nie mniej niż 5,5 z komponentu lub CAE: zdane na C

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w