Rotterdam Business School (Rotterdam University of Applied Sciences)

Rotterdam Business School (Rotterdam University of Applied Sciences)

Rotterdam Business School (Rotterdam University of Applied Sciences) w liczbach

Opis uczelni

Rotterdam Business School to międzynarodowa szkoła biznesowa należąca do Rotterdam University of Applied Sciences. Oferuje kierunki kształcące przyszłych menagerów i profesjonalistów świata biznesu. Rotterdam to drugie największe miasto w Holandii znane ze swojej studenckiej atmosfery i ciekawego życia towarzyskiego! Idealne miejsce na cztery lata studiów.
Termin aplikacji: 1 maja
Czym jest ‚University of Applied Sciences’? To Uniwersytet Nauk Stosowanych, skupiony na rozwijaniu praktycznych umiejętności. Na Uniwersytetach Nauk Stosowanych, studenci nie skupiają się tylko na teorii, ale na zajęciach grupowych, czy praktykach i stażach. Kierunki oferowane na takich uniwersytetach są często bardzo nowoczesne i wyspecjalizowane.
Studia licencjackie trwają 4 lata, niektóre uczelnie posiadają 3-letnie programy, jednak są one dużo bardziej intensywne niż tradycyjne.
Studia magisterskie trwają 1rok lub 2 lata, zależnie od kierunku

Możliwe jest jedynie ubieganie się o stypendium na studiach magisterskich na wybranych kierunkach.

Uniwersytet oferuje 220 pokoi w akademikach, ale pierwszeństwo mają studenci spoza UE. W akademiku można mieszkać tylko przez rok. Uczelnia pomaga znaleźć mieszkania w okolicy campusu przez SSH lub Housing Anywhere.Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://www.sshxl.nl/en/cities/rotterdam i https://housinganywhere.com/ .

Zdana matura i ukończone liceum/liceum zawodowe/technikum. Język angielski: IELTS: 6,0 - nie mniej niż 5,5 z komponentu lub CAE: zdane na C

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w Holandii