Richmond, the American International University in London

Richmond, the American International University in London

Richmond, the American International University in London w liczbach

Opis uczelni

Richmond the American International University in London

Richmond the American International University in London to najstarsza i największa uczelnia posiadająca pełną amerykańską akredytację. Co to znaczy? Po ukończeniu studiów otrzymasz brytyjski i amerykański dyplom!
Oferując w Londynie kierunki oparte na modelu amerykańskim, uniwersytet daje globalną perspektywę i realizuje swoje motto: „Jedność w Różnorodności”. Przykładem jest szkoła biznesowa uczelni, w której studenci uczą się analizować różne modele prowadzenia firm oraz rozwijają umiejętności zarządzania w międzykulturowym środowisku. Uniwersytet prowadzi dwa kampusy – Richmond Hill oraz Kensington – oba w pobliżu metra, z dobry dojazdem do centrum Londynu. Grupę studentów tworzą ambitni i otwarci ludzie z ponad 100 różnych krajów, którzy bardzo cenią profesjonalną kadrę oraz zajęcia małych grupach. To szkoła która stawia na społeczność – na pewno nie będziesz w niej anonimowy!

Koszty

Jest to uczelnia prywatna, koszt studiowania na uczelni to 9000 GBP/rok. Pożyczkę rządową można wziąć na do 6000 GBP na uczelniach prywatnych. Pozostałe 3000 należy opłacić samodzielnie – szkoła ma również dostępne stypendia na pokrycie różnicy dla osób z odpowiednio wysokimi wynikami matur. Stypendium w wysokości 2000 GBP jest dostępne dla osób, które osiągną na maturze ogólny wynik 70%. Stypendium w wysokości 3000 GBP jest dostępne dla osób, które osiągną na maturze ogólny wynik 80%.

Jeśli interesują Cię studia na tej uczelni, przeczytaj relację studentki!
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ : „Studia za granicą – Pierwszy tydzień na Richmond”

Po uzyskaniu oferty od tego uniwersytetu można ubiegać się o stypendia (w tym również stypendia socjalne). Pochodzenie, wyniki szkolne, zarobki rodziców są czynnikami, które wpływają na otrzymanie pomocy finansowej.

Zakwaterowanie oferowane przez ten uniwersytet obejmuje 6 różnych akademików, które znajdują się bardzo blisko głównego budynku uczelni.

Studia licencjackie: Średnia z matur w wysokości 60% w tym min. jedna matura rozszerzona oraz IELTS min. 5.5 z każdego komponentu lub matura rozszerzona z języka angielskiego zdana na 70%. Studia magisterskie:  ocena dobra (4) na dyplomie oraz  IELTS – 6.5 ogółem, w tym min. 6.0 z każdego komponentu.

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w