Przygotowanie online do SAT i MATH

Częścią tego programu jest unikatowy w Polsce kurs przygotowany przez studentów Yale i Columbia University, ze szczególnym naciskiem na SAT I MATH. Aplikując z ELAB na studia w USA z naszym kompleksowym programem premium Ivy League otrzymasz kurs Przygotowanie do SAT I MATH w cenie 200GBP. Z nami polepszysz swoje wyniki oraz dosaniesz sięna najlepsze uczelnie świata.

Jak przygotować portfolio na kierunki artystyczne

Częścią tego programu jest unikatowy w Polsce kurs przygotowany przez absolwenta najlepszej szkoły artystycznej we Francji, ze szczególnym naciskiem na tym co ma być w portfolio. Aplikując na studia artystyczne z naszym kompleksowym programem premium Art & Design otrzymasz kurs Jak przygotowac Portfolio w cenie 200GBP. Z nami dostaniesz się na wymarzoną uczelnie.

Przygotowanie online do TSA

Częścią tego programu jest unikatowy w Polsce kurs przygotowany przez studentkę z Oxford University. Podczas kursu zwracamy szczególną uwagę na Critical Thinking, Problem Solving oraz Writing Task. Aplikując na studia na Oxford z naszym kompleksowym programem premium Oxbridge otrzymasz kurs Przygotowanie do TSA w cenie 200GBP. Pomożemy Ci osiągnąć najwyższe wyniki i pomożemy się dostać na najlepsze uniwersytety świata.

Przygotowanie online do ENGAA

Częścią tego programu jest unikatowy w Polsce kurs przygotowany przez studenta Cambridge University. Szczegółowy nacisk jest położony na General Tips & Tricks, Differentiation, Integration, Mechanics, Electricity, Nuclear Physics. Aplikując na studia na kierunki inżynieryjne oraz ścisłe z naszym kompleksowym programem Premium Science & Technology otrzymasz kurs Przygotowanie do ENGAA w cenie 200 GBP. Pomożemy Ci osiągnąć najwyższe wyniki.