Jak się dostać?

Zacznij studia w Wielkiej Brytanii niezależnie od wyników matur! Dodatkowa tura aplikacji otwiera się 5 lipca 2018 roku!


Wielka Brytania to kraj, który może pochwalić się jednym z najlepszych systemów edukacji wyższej na świecie.

 

Ostatnia tura aplikacji trwa do 30 sierpnia 2018 roku - nie przegap tej daty!

 

Wciąż są dostępne miejsca na setkach kierunków w całej Anglii - na uczelniach, które znajdują się w pierwszej 100 rankingu uniwersytetów!

 

Nasi doświadczeni konsultanci sprawią, że to będzie Twoja najszybsza aplikacja na studia!

 

Studia w Wielkiej Brytanii to niesamowite przeżycie i przygoda, która zostanie z Tobą na długo. Brytyjskie uczelnie uwielbiają międzynarodowych studentów i bardzo o nich dbają. Znajomości, które nawiążesz w trakcie nauki zostaną z Tobą na całe życie. 

Dlaczego ELAB?

Elab bezpłatnie pomoże Ci w aplikacji na brytyjskie uczelnie.


Elab Education Laboratory to najlepsza tego typu organizacja w Polsce, oferująca strategiczne doradztwo edukacyjne. Elab powstał z inicjatywy studentów i absolwentów brytyjskich uczelni. Nasza misja i cele są jasne: chcemy szerzyć ideę edukacji za granicą! Pragniemy, aby nasi podopieczni dostali się na wymarzone studia za granicą. Oferujemy licealistom kompleksowe doradztwo i indywidualną pomoc w zakresie aplikacji na zagraniczne uczelnie. Z naszej pomocy skorzystało już ponad 1000 osób, a 100% naszych aplikantów otrzymało oferty od uniwersytetów!