Proces aplikacji na uczelnie partnerskie Elab

Proces aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii może wydawać się skomplikowany, jednak z bezpłatną pomocą Elab będzie to prostsze niż myślisz!

Od czego zaczynamy?

 • Krok 1 - Skontaktuj się z nami

  Kontakt z konsultantem Elab

  Skontaktuj się z nami przez formularz aplikacyjny lub kontaktowy. Możesz też zadzwonić lub napisać mail na info@elab.edu.pl

 • Krok 2 - Wyszukaj kierunek

  Wybór uczelni i kierunków w UK

  Specjalnie na prośbę naszych aplikantów, przygotowaliśmy Wyszukiwarkę kierunków, dzięki której znajdziesz kurs skrojony na miarę

 • Krok 3 - Teraz nasza kolej

  Aplikacja na studia za granicą

  Wyślemy Ci dokładne, dostosowane dla Polaków instrukcje jak aplikować poprzez brytyjski system UCAS, którego oficjalnym centrum w Polsce jest Elab. Pod czujnym okiem swojego konsultanta napiszesz list motywacyjny na studia, który zostanie dokładnie sprawdzony. Powiemy Ci także jak uzyskać list referencyjny lub skontaktujemy się z nauczycielem tłumacząc jak taki list napisać i załączyć do aplikacji(wystarczy mail lub podpis!)

 • Krok 4 - Czekamy na odpowiedź

  Odpowiedzi od uniwersytetów

  Twój konsultant będzie razem z Tobą śledził odpowiedzi od uniwersytetów od strony naszego systemy UCAS. Podpowiemy Ci jak odpowiedzieć uniwersytetom i będziemy kontaktować się z uczelniami w Twoim imieniu

 • Krok 5 - Organizujemy finanse

  Aplikacja na stypendia i pożyczki rządowe

  Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces aplikacji na pożyczkę rządową, której (uwaga!) nie można nie dostać ma się obywatelstwo polskie. Czy wiesz, że w szczególnych warunkach Polacy mogą też dostać pożyczkę na życie i bezzwrotny grant? Tak - dobrze myślisz :) Twój konsultant także Ci w tym pomoże.

 • Krok 6 - W drogę

  Zakwaterowanie i wyjazd

  Pomożemy z aplikacją na akademik i szukaniem dodatkowych opcji zakwaterowania. Dostaniesz od nas szczegółowe informacje o tym jak przesyłać pieniądze z Polski, jak i gdzie założyć konto, jak zgłosić się do lekarza oraz fantastyczny przewodnik po mieście, do którego się wybierasz.


Plan awaryjny

Jeśli nie poszła Ci matura, nie rwij włosów z głowy. Na pewno coś dla Ciebie znajdziemy! Całe lato Twój konsultant będzie czuwał aby Twój wyjazd doszedł do skutku i abyś znalazł dla siebie odpowiedni program w awaryjnej aplikacji Clearing.

Jeśli interesują Cię inne uczelnie poczytaj o naszych Ofertach Premium