London Business School

London Business School

London Business School w liczbach

Opis uczelni

London Business School

London Business School to międzynarodowa szkoła biznesowa, która została założona w 1964 r. Według Financial Times  jest to jedna z topowych uczelni biznesowych na świecie oraz najlepsza uczelnia biznesowa w Europie. Uniwersytet prowadzi jedynie kierunki magisterskie i MBA. LBS prowadzi również wiele programów dla kadry zarządzającej wyższego szczebla.

Uczelnia ulokowana jest w największym centrum finansowym – Londynie. To właśnie w tym mieście znajduje się 7855 firm finansowych oraz 264 zagranicznych banków co otwiera możliwości do współpracy  i obserwowaniu operacji od środka ucząc się od najlepszych.

W 2007 roku uczelnia otworzyła filię w Dubaju. Jest to kolejne strategiczne miejsce dla świata biznesowego- królestwo handlu ropą.  Kierunek Master of Business Administration prowadzony przez LBS należy do najbardziej prestiżowych na świecie i często jest klasyfikowany wśród najlepszych programów świata opartych na praktycznym podejściu do edukacji.

Myślisz o studiach w Londynie? Koniecznie przeczytaj poradnik studentki londyńskiej uczelni!
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „Jak sobie poradzić na studiach w Londynie?”

Uczelnia oferuje pełen wachlarz stypendiów - od stypendiów na czesne do nagród pieniężnych w wysokości nawet do 20 tys. funtów.

Ze względu na mały rozmiar kampusu uczelnia nie zapewnia zakwaterowania w akademiku. Pomimo tego jest możliwe znalezienie zakwaterowania w okolicy kampusu na własną rękę w londyńskich akademikach lub prywatnych mieszkaniach.

Aby móc się szczycić tytułem magistra na LBS należy mieć tytuł licencjacki oraz przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe. Jako potwierdzenie zdolności językowych IELTS, TOEFL, Cambridge CPE, CAE oraz PTE.

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w