Lillebaelt Academy

Lillebaelt Academy

Lillebaelt Academy w liczbach

Opis uczelni

Lillebaelt Academy

Lillebaelt Academy  znajduje się w mieście Odense. Powstała 1 stycznia 2009 z połączenia oddziałów uczelni wyższych. Uczelnia ta to nowa i silna instytucja z bardzo dużym i zróżnicowanym doświadczeniem i ogromnym potencjałem rozwoju. Dotyczy on zarówno innowacyjnych programów edukacyjnych jak i współpracy z przedsiębiorstwami przemysłowymi i handlowymi.  Lillebaelt oferuje szereg nowatorskich kursów edukacyjnych. Ma również silne powiązania z przedsiębiorstwami w południowej Danii i centrami badawczymi w kraju i za granicą.

Lillebaelt jest największą akademią biznesu w południowej Danii. Współpracuje z ponad dwoma tysiącami lokalnych firm, dzięki czemu studenci mogą łączyć teorię z praktyką. Uczelnia stawia przede wszystkim na praktyczne wykształcenie swoich studentów. Zajęcia odbywają się w małych grupach, a studenci pracują na realnych case’ach z największych firm i organizacji.

Jeśli myślisz o wyjeździe na studia w Danii i zastanawiasz się jak wygląda nauka na duńskich uczelniach – koniecznie przeczytaj relację naszej studentki!

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „Ola sama w duńskim domu…”

Studiowanie jest darmowe.

Lillebaelt nie ma własnej siedziby studenckiej, ale studenci z UE w Odense mają zagwarantowane zakwaterowanie w mieście. Aby dowiedzieć się, co oferuje uczelnia, przejdź do Studiebolig Odense. Jeśli jesteś zainteresowany studiowaniem w Vejle, skonsultuj się z http://www.osterbo.dk/. Koszty wahają się w granicach  5000 DKK - 6000 DKK miesięcznie.

W aplikacji brane pod uwagę są różne czynniki: oceny z poszczególnych przedmiotów, liczba godzin wybranych przedmiotów zrealizowana w liceum oraz dodatkowe doświadczenie. Wybrani aplikanci zapraszani są na rozmowę kwalifikacyjną.  Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 potwierdzona jednym z certyfikatów językowych.

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w