O liceum za granicą

Zagraniczne liceum da Ci wszystko, czego spodziewasz się po zagranicznym uniwersytecie – tylko wcześniej.


Zastanawiasz się nad studiami za granicą? Świetnie. A co powiesz na to, aby przygodę z nauką za granicą rozpocząć wcześniej, już na poziomie liceum? Czy jest to w ogóle gra warta świeczki? Oczywiście, że tak!

 

Jeżeli twój angielski jest komunikatywny, możesz myśleć o świetnych, międzynarodowych anglojęzycznych szkołach w krajach takich jak Wielka Brytania, Niemcy, Szwajcaria, USA a nawet Singapur czy Australia.

 

Co Cię w nich czeka?

 

- wysoki poziom nauczania

- międzynarodowa atmosfera

- przyjaźnie na całe życie

- wspaniałe przygotowanie do studiów!

PAMIĘTAJ

Jeśli chcesz wyjechać do liceum za granicą we wrześniu 2018, jesień to najlepszy czas, by rozpocząć aplikację! Większość szkół kończy rekrutację w styczniu lub lutym! 

 

Nie zwlekaj i umów się już dziś na spotkanie z konsultantem!

Dlaczego ELAB?

Elab od lat pomaga w aplikacji do liceum za granicą.

Pomożemy Ci znaleźć idealną dla Ciebie szkołę, zebrać wymagane dokumenty, napisać Personal Statement, przejść przez egzaminy wstępne i interview.

Każdy z aplikantów Elab ma do swojej dyspozycji indywidualnego konsultanta
w Polsce, który zadba o to, żeby aplikacja do szkoły w Anglii i innej części Wielkiej Brytanii oraz przygotowania do wyjazdu były tak mało stresujące i skomplikowane jak to tylko możliwe. 

Pracę z aplikantem zaczynamy od wyboru szkół - współpracujemy z nimi od lat
i wiemy, że na pewno uda nam się znaleźć taką, która będzie odpowiadała Twoim planom związanym ze studiami oraz pomoże Ci rozwinąć Twoje pasje
i zainteresowania.


Twój konsultant upewni się, że Twoja aplikacja jest tak mocna jak to tylko możliwe, a niezbędne teskty diagnostyczne zdasz na miejscu w biurze Elab. 

Dla wszystkich, którzy mają problem z podjęciem decyzji, Elab organizuje wycieczki po szkołach - wyjazd to duża decyzja, chcemy, żebyś był w 100% zadowolony z wybranej szkoły średniej.