Studia na uniwersytetach ze światowej czołówki rankingów to ogromna inwestycja w przyszłość.


Międzynarodowa edukacja to niebywale ogromna przewaga na rynku pracy. Zmieniający się obraz ścieżek zawodowych w jakie wkraczają młodzi ludzie, wymaga od kandydatów otwartości na zmiany, elastyczności i umiejętności pracy w zróżnicowanych, międzynarodowych zespołach.

 

Zagraniczne uczelnie należą do czołówki światowych rankingów, niestety nadal próżno tam szukać naszych polskich uniwersytetów. Wybierając studia za granicą, dają Państwo swojemu dziecku dostęp do najwyższej klasy wykładowców oraz sprzętu na jakim będą zdobywać wiedzę.

Nasi zadowoleni studenci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kilka faktów o Elab

Dlaczego ELAB?

Elab od lat pomaga w aplikacji na studia za granicą.

Pomożemy znaleźć Państwu dziecku idealną szkołę, zebrać wymagane dokumenty, napisać Personal Statement, przejść przez egzaminy wstępne i interview.


Każdy z aplikantów Elab ma do swojej dyspozycji indywidualnego konsultanta w Polsce, który zadba o to, żeby aplikacja na zagraniczny uniwersytet oraz przygotowania do wyjazdu były tak mało stresujące i skomplikowane jak to tylko możliwe. 

Pracę z aplikantem zaczynamy od wyboru kierunku oraz uniwersytetu - współpracujemy z nimi od lat
i wiemy, że na pewno uda nam się znaleźć taki, który będzie odpowiadał przyszłym planom Państwa dziecka oraz pomoże rozwinąć jego pasje i zainteresowania.

Nasz konsultant upewni się, że aplikacja Państwa dziecka jest tak mocna jak to tylko możliwe. 

Wyjazd to duża decyzja, chcemy, żeby Państwo oraz Państwa dziecko byli w 100% zadowoleni z podjętej decyzji.