Wybór studiów to jedna z najważniejszych i najwcześniejszych decyzji, podejmowanych przez dorastające dziecko.Decyzje, które podejmuje teraz będą miały wpływ na całe dorosłe życie. Nie traćcie zatem czasu. Świadomy i przemyślany wybór to podstawa!

Nasi zadowoleni studenci

Wciąż zastanawiasz się co doradzić i jak wesprzeć swoje dziecko w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej? Czy może wręcz przeciwnie, myślisz, że ma jeszcze dużo czasu?To właśnie teraz jest ten moment! Nie czekaj do matury. Elab jest liderem w dziedzinie edukacji zagranicznej na polski rynku i ekspertem w zakresie doradztwa edukacyjnego. Ani Ty, ani Twoje dziecko nie musicie na 100% wiedzieć, jaka profesja będzie dla niego najlepsza w przyszłości. Najważniejsze, aby wybrać kierunek studiów świadomie i bazując na naturalnych predyspozycjach.

Wybierz mądrze!


Get Ready to Study to coachingowy program diagnostyczny. Dzięki testom kompetencji i osobowości oraz ich omówieniu z konsultantem i psychologiem, aplikant poznaje swoje najmocniejsze strony!
Testy kompetencji jakie wykonujemy z naszymi aplikantami pozwalają na lepsze poznanie swoich możliwości i świadome naszkicowanie przyszłej edukacji, a nawet kariery! Uwzględniając wszelkie nowoczesne trendy na rynku pracy i zawody przyszłości.

Elab w liczbach

6

LAT DOŚWIADCZENIA


Z organizacji powstałej z inicjatywy studentów, Elab jest dzisiaj liderem na polskim rynku usług edukacyjnych
103

INSTYTUCJE PARTNERSKIE


Pracujemy ze szkołami językowymi, uniwersytetami i szkołami średnimi na całym świecie. Instytucje z którymi pracujemy są sprawdzone przez nas i naszych studentów
100%

SKUTECZNOŚCI


Wszyscy nasi aplikanci otrzymują oferty od uczelni i szkół średnich
24

KONSULTANTÓW


Dba o sukces naszych aplikantów

Skontaktuj się z Nami!
Etapy Współpracy z Elab

1Etap I - Testy predyspozycji

Test Morrisby

Test Gallupa

Test zawodu

Omówienie z konsultantem i coachem

Przeprowadzamy kompleksowe testy kompetencji i predyspozycji. Pozwalają one odkryć i wyeksponować najmocniejsze strony oraz wrodzone talenty aplikanta.
Testy są omawiane z konsultantem edukacyjnym oraz coachem kariery. Na podstawie testów i rozmów wybieramy sześć potencjalnych obszarów rozwoju, w których aplikant mógłby się rozwijać.
2Etap II - Coaching i Mentoring
Po wybraniu obszarów zainteresowań aplikant odbywa sześć spotkań z mentorami profesjonalnymi i mentorami studentami.
Takie spotkania ułatwią zrozumienie różnych ścieżek kariery i ich wymagań. Aplikant dowiaduje się jak wyglądają m.in. dzień z życia studenta danego kierunku, możliwości kariery i rozwoju, przewidywane zarobki oraz satysfakcja z wykonywanego zawodu.
3Etap III - Diagnostyka Akademicka
Aby poznać akademickie możliwości aplikanta, wykonamy próbne egzaminy wstępne wymagane przez najlepsze uczelnie brytyjskie. Będą to np. UKCAT lub BMAT wymagany na studia medyczne, MAT na kierunki związane z finansami, LNAT na prawo, ENGAA na inżynierię, etc.Jeśli aplikant myśli o studiach w USA przeprowadzimy diagnostykę egzaminów Scholastic Assessment Test (SAT) lub American College Testing (ACT) wymaganych przez wszystkie uczelnie amerykańskie.
4Etap IV - Określenie ścieżki kariery
Aplikacja na uniwersytety zagraniczne wymaga podkreślenia konkretnych zainteresowań akademickich. Konsultant, coach i mentorzy pomagają takie zainteresowania odnaleźć, rozwinąć i uwypuklić. Finalnym rezultatem programu jest wybór kierunku studiów. Przygotowujemy dla naszych aplikantów obszerny raport z proponowanymi uczelniami, ich wymaganiami na SAT lub ACT, Maturę lub IB i kompleksowym zestawem informacji na ich temat. Raport omawiany jest z mentorem w celu strategicznego wybrania najlepszych uniwersytetów i państw dla siebie. Raport ten będzie również zawierał proponowane kariery, jakie będziesz mógł rozpocząć po zakończeniu edukacji.

Dlaczego Elab?

Elab od lat pomaga w aplikacji na studia za granicą.

Pomożemy znaleźć Państwu dziecku idealną szkołę, zebrać wymagane dokumenty, napisać Personal Statement, przejść przez egzaminy wstępne i interview.


Każdy z aplikantów Elab ma do swojej dyspozycji indywidualnego konsultanta w Polsce, który zadba o to, żeby aplikacja na zagraniczny uniwersytet oraz przygotowania do wyjazdu były tak mało stresujące i skomplikowane jak to tylko możliwe. 

Pracę z aplikantem zaczynamy od wyboru kierunku oraz uniwersytetu - współpracujemy z nimi od lat
i wiemy, że na pewno uda nam się znaleźć taki, który będzie odpowiadał przyszłym planom Państwa dziecka oraz pomoże rozwinąć jego pasje i zainteresowania.

Nasz konsultant upewni się, że aplikacja Państwa dziecka jest tak mocna jak to tylko możliwe. 

Wyjazd to duża decyzja, chcemy, żeby Państwo oraz Państwa dziecko byli w 100% zadowoleni z podjętej decyzji.