Studia w Danii

Na czym polega bezpłatna pomoc w aplikacji na studia w Danii?


Nasi konsultanci są gotowi, aby pomóc Ci bezstresowo przejść przez proces aplikacji do duńskich akademii. Upewnimy się, przed otwarciem aplikacji do Danii (1 lutego) skompletujesz wszystkie potrzebne dokumenty oraz wyślesz aplikacje w terminie. 


Będziemy w kontakcie ze szkołami w razie problemów z Twoją aplikacją, damy Ci również możliwość poznania innych ludzi aplikujących na duńskie uczelnie, abyście mogli łatwo i sprawnie szukać wspólnie mieszkania i znaleźć przyjaciół jeszcze przed wyjazdem do Danii.

Ile trwają studia w Danii?


Studia w Danii wyglądają inaczej, niż studia w Polsce. Przygotuj się na małą ilość wykładów i dużo pracy w grupie. Elastyczność i niezależność – nauczysz się świetnej organizacji czasu.

Studia licencjackie na duńskich akademiach zazwyczaj podzielone są na dwa stopnie:
AP degree, który trwa 2 lata bądź 2,5 roku oraz TOP-UP Bachelor to półtoraroczne bądź dwuletnie studia licencjackie.

 


Ile kosztują studia w Danii?


Studia w Danii są bezpłatne dla obywateli Unii Europejskiej

Można łączyć studia z pracą; pracując 12 godzin tygodniowo, możemy starać się o dodatkowe dofinansowanie od rządu duńskiego (SU) w wysokości do 5000 DKK miesięcznie. Oprócz standardowego wynagrodzenia dostajesz dodatkowe pieniądze! Całkowity miesięczny koszt utrzymania to ok. 5000 - 6000DKK (2500-3000 PLN)

Jaki jest termin składania aplikacji na studia w Danii?


Termin składania aplikacji na studia w Danii mija 15 marca.

Po tej dacie nie można już składać aplikacji, dlatego ważne jest, abyś nie zwlekał z aplikacją do ostatniej chwili.

Aplikacja otwiera się w lutym, dlatego już w styczniu zabierz się do pracy. Nasi konsultanci dostarczą Ci wszelkie niezbędne instrukcje aplikacji.


Festiwal Edukacji Międzynarodowej

Wracamy z kolejną edycją! Elab Education Festival 2017 już 23 września!

Na jeden dzień przekształcamy gmach Dom Towarowy Bracia Jabłońscy w prawdziwą świątynię globalnych możliwości! Tym razem patrzymy na to jakie ścieżki edukacji dadzą wam sukces w biznesie, nowych technologiach i na rynkach przyszłości.
#notforbot - czyli jakie kierunki studiów i zawody wybrać, aby być zawodowo odpornym na robotyzację i automatyzację.Spotkasz tu przedstawicieli kilkudziesięciu zagranicznych szkół i uczelni, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z kierunkami i warunkami podjęcia nauki w UK, USA, Holandii i Danii a także wielu innych państwach. Poza tym, będziesz miał okazję spotkać się z absolwentami zagranicznych uczelni i wypytać o wszystko, co Cię interesuje.
Będziemy też my, gotowi rozwiać wszelkie obawy i wątpliwości nie tylko Twoje, ale też Twoich rodziców. Przyjdźcie razem! W specjalnie dla nich przygotowanej strefie będą mogli spokojnie usiąść i dowiedzieć się wszystkiego na temat bezpieczeństwa wyjazdów zagranicznych i finansowania nauki.

Dlaczego ELAB?

Na początku współpracy otrzymasz kontakt do indywidualnego Konsultanta w Polsce, który ma wiedzę i doświadczenie niezbędne do przygotowania aplikacji najwyższej jakości oraz dopilnowania jej w najdrobniejszych szczegółach.

Dodatkowo będziesz miał kontakt z naszymi Mentorami, którzy jako studenci Twojego wymarzonego kierunku są w najlepszej pozycji, aby doradzić, w jaki sposób przygotować się do egzaminów, jak zbudować swój profil oraz jakie braki nadrobić.

Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie w doradztwie edukacyjnym związanym ze studiowaniem za granicą. Jesteśmy akredytowanym centrum UCAS oraz znajdujemy się na Global List agentów edukacyjnych British Council. Pomogliśmy już tysiącu uczniów i studentów w dostaniu się na wymarzone studia. Wiemy, jak wiele pytań i wątpliwości może nasunąć się w trakcie długiego procesu rekrutacyjnego.

Zobacz wideo