Studia na Oxford lub Cambridge

Egzaminy Wstępne


Nieodłączną częścią aplikacji na Oxford i Cambridge są egzaminy wstępne, które odbywają się na początku listopada w Warszawie lub są częścią rozmowy kwalifikacyjnej.

Jest to najważniejszy element rekrutacji. Wysoki wynik na teście to klucz do sukcesu, dlatego Elab:

    • Przeprowadzi testy diagnostyczne,
    • Dostarczy materiały przygotowujące do konkretnych egzaminów,
    • Przeprowadzi korepetycje online: 8 godzin kompleksowego przygotowania,  6 godzin zajęć z mentorem i 2 godziny z konsultantem Elab,
    • Pomoże przy rejestracji na egzamin wstępny.

Rozmowa Kwalifikacyjna


Elab oferuje pomoc w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej poprzez: rozmowy próbne z konsultantem i mentorem, naukę technik formułowania wypowiedzi oraz zestaw porad i wskazówek. Podczas przygotowań prowadzona jest analiza słabych i mocnych strony kandydata. Pozwala to przewidzieć pewne sytuacje, mogące się zdarzyć w trakcie rozmowy. Daje to 5 godzin indywidualnych konsultacji. 

Co roku konsultanci Elab spotykają się z kierownikami biur ds. rekrutacji na Oxbridge w trakcie konferencji, dzięki temu posiadają oni wiedzę na temat odpowiedniej prezentacji i wymogów w trakcie rozmowy.


Festiwal Edukacji Międzynarodowej

Wracamy z kolejną edycją! Elab Education Festival 2017 już 23 września!

Na jeden dzień przekształcamy gmach Dom Towarowy Bracia Jabłońscy w prawdziwą świątynię globalnych możliwości! Tym razem patrzymy na to jakie ścieżki edukacji dadzą wam sukces w biznesie, nowych technologiach i na rynkach przyszłości.
#notforbot - czyli jakie kierunki studiów i zawody wybrać, aby być zawodowo odpornym na robotyzację i automatyzację.Spotkasz tu przedstawicieli kilkudziesięciu zagranicznych szkół i uczelni, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z kierunkami i warunkami podjęcia nauki w UK, USA, Holandii i Danii a także wielu innych państwach. Poza tym, będziesz miał okazję spotkać się z absolwentami zagranicznych uczelni i wypytać o wszystko, co Cię interesuje.
Będziemy też my, gotowi rozwiać wszelkie obawy i wątpliwości nie tylko Twoje, ale też Twoich rodziców. Przyjdźcie razem! W specjalnie dla nich przygotowanej strefie będą mogli spokojnie usiąść i dowiedzieć się wszystkiego na temat bezpieczeństwa wyjazdów zagranicznych i finansowania nauki.

Dlaczego ELAB?

Na początku współpracy otrzymasz kontakt do indywidualnego Konsultanta w Polsce, który ma wiedzę i doświadczenie niezbędne do przygotowania aplikacji najwyższej jakości oraz dopilnowania jej w najdrobniejszych szczegółach.

Dodatkowo będziesz miał kontakt z naszymi Mentorami, którzy jako studenci Twojego wymarzonego kierunku są w najlepszej pozycji, aby doradzić, w jaki sposób przygotować się do egzaminów, jak zbudować swój profil oraz jakie braki nadrobić.

Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie w doradztwie edukacyjnym związanym ze studiowaniem za granicą. Jesteśmy akredytowanym centrum UCAS oraz znajdujemy się na Global List agentów edukacyjnych British Council. Pomogliśmy już tysiącu uczniów i studentów w dostaniu się na wymarzone studia. Wiemy, jak wiele pytań i wątpliwości może nasunąć się w trakcie długiego procesu rekrutacyjnego.

Zobacz wideo