Program MBA

Program MBA powstał z myślą o osobach, które są aktywne zawodowo i chcą podnieść swoje kwalifikacje.

 


 

Na nowoczesnym rynku pracy stałe podnoszenie kwalifikacji jest konieczne, aby odnieść sukces. Studia MBA, czyli Master of Business Administration, to coraz bardziej popularny sposób na osiągnięcie tego celu.
Te studia to nie tylko szansa na powiększenie swojej wiedzy z zakresu różnych obszarów zarządzania przedsiębiorstwem czy korporacją, ale przede wszystkim międzynarodowy network i sieć kontaktów, która niezwykle pomoże Ci w biznesie.
Programy MBA typowo trwają rok i są przeznaczone dla osób które mają od dwóch do pięciu lat doświadczenia pracy na poziomie menagerskim.
Ukończenie studiów MBA na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni biznesowych to jedyna taka okazja, aby nawiązać kontakty z przedstawicielami największych firm świata, ale również podnieść swoje zarobki. MBA, wobec tego, to prawdziwa inwestycja w rozwój osobisty i zawodowy. Warto jednak zainwestować ten czas i pieniądze w uczelnie, która przyniesie nam odpowiedni ROI.
Nasz Program MBA ma za zadanie podnieść Twoje szanse na powodzenie aplikacji do jednej z najbardziej prestiżowych szkół biznesowych świata, jak np. LSE, LBS, HEC, IE czy Imperial Business School.
Przygotowania do aplikacji rozpoczniemy od wyboru odpowiedniej szkoły - analizując Twoje osiągnięcia akademickie i zawodowe, zaproponujemy Ci uczelnie, które najlepiej pasują do Ciebie profilem oraz mieszczą się w Twoim budżecie. Jeśli będziesz potrzebował dodatkowego wsparcia w przygotowaniach do egzaminów GMAT czy GRE, również je zapewniamy.
Kolejnym etapem będzie przygotowanie aplikacji - razem z naszymi ekspertami i absolwentami programów MBA, upewnimy się, że Twoja aplikacja uwypukla to, na czym najbardziej zależy wybranym przez Ciebie szkołom. Rozmowa kwalifikacyjna, to często nieodzowny etap aplikacji - upewnimy się, że jesteś do niej przygotowany i przejdziesz przez nią z sukcesem.
Absolwenci naszych Programów Akademickich studiują dziś na takich uczelniach jak University of Oxford, LSE, University of Cambridge, Harvard University, London Business School, HEC czy Grenoble Graduate School of Business.

Festiwal Edukacji Międzynarodowej

Wracamy z kolejną edycją! Elab Education Festival 2017 już 23 września!

Na jeden dzień przekształcamy gmach Dom Towarowy Bracia Jabłońscy w prawdziwą świątynię globalnych możliwości! Tym razem patrzymy na to jakie ścieżki edukacji dadzą wam sukces w biznesie, nowych technologiach i na rynkach przyszłości.
#notforbot - czyli jakie kierunki studiów i zawody wybrać, aby być zawodowo odpornym na robotyzację i automatyzację.Spotkasz tu przedstawicieli kilkudziesięciu zagranicznych szkół i uczelni, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z kierunkami i warunkami podjęcia nauki w UK, USA, Holandii i Danii a także wielu innych państwach. Poza tym, będziesz miał okazję spotkać się z absolwentami zagranicznych uczelni i wypytać o wszystko, co Cię interesuje.
Będziemy też my, gotowi rozwiać wszelkie obawy i wątpliwości nie tylko Twoje, ale też Twoich rodziców. Przyjdźcie razem! W specjalnie dla nich przygotowanej strefie będą mogli spokojnie usiąść i dowiedzieć się wszystkiego na temat bezpieczeństwa wyjazdów zagranicznych i finansowania nauki.

Dlaczego ELAB?

Na początku współpracy otrzymasz kontakt do indywidualnego Konsultanta w Polsce, który ma wiedzę i doświadczenie niezbędne do przygotowania aplikacji najwyższej jakości oraz dopilnowania jej w najdrobniejszych szczegółach.

Dodatkowo będziesz miał kontakt z naszymi Mentorami, którzy jako studenci Twojego wymarzonego kierunku są w najlepszej pozycji, aby doradzić, w jaki sposób przygotować się do egzaminów, jak zbudować swój profil oraz jakie braki nadrobić.

Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie w doradztwie edukacyjnym związanym ze studiowaniem za granicą. Jesteśmy akredytowanym centrum UCAS oraz znajdujemy się na Global List agentów edukacyjnych British Council. Pomogliśmy już tysiącu uczniów i studentów w dostaniu się na wymarzone studia. Wiemy, jak wiele pytań i wątpliwości może nasunąć się w trakcie długiego procesu rekrutacyjnego.

Zobacz wideo