Studia Magisterskie w Wielkiej Brytanii

Aplikacja i rekrutacja


Większość brytyjskich uczelni prowadzi tak zwane ‘Rolling Admissions’ jeśli chodzi o rekrutację osób, które wybierają się na studia magisterskie. Rekrutacja, wobec tego, trwa cały rok poprzedzający rozpoczęcie studiów. Wyjątkiem mogą być najlepsze brytyjskie uczelnie, które zamkną rekrutację wcześniej.

 

Rzeczy, które brane będą pod uwagę podczas rekrutacji to twoja ostateczna ocena na dyplomie lub przewidywana ocena, jeśli aplikując jesteś jeszcze w trakcie studiów, transkrypty ocen z całego toku trwania studiów, doświadczenie zawodowe i aktywność studencka, motywacja do studiowania danego przedmiotu (List Motywacyjny), i referencje akademickie i zawodowe. Najlepsze uczelnie biznesowe mogą też poprosić cię o zdanie egzaminu GMAT. 

 

Studia magisterskie trwają w Wielkiej Brytanii rok. Cena programu zależy od tego, jaki kierunek wybrałeś. W praktyce minimalna cena to około 5,000 GBP a maksymalne wynoszą ponad 15,000 GBP.

Jak ELAB pomoże ci w aplikacji? 


Dzięki naszej bezpłatnej pomocy przeprowadzimy się przez proces aplikacyjny na wybrane przez nas wspólnie uczelnie. Twój indywidualny konsultant pomoże ci w procesie rekrutacyjnym na studia magisterskie za granicą. Pomożemy ci w wybraniu najlepszych uczelni biorąc pod uwagę Twoją przewidywaną ocenę na dyplomie i plany zawodowe.

Nasz Program Postgraduate powstał z myślą o osobach chcących rozpocząć naukę na najlepszych uczelniach świata – Oxford, Harvard, LSE, UCL i wielu innych. Jest to bardzo intensywny program przygotowania aplikacji z uwzględnianiem przygotowania do egzaminów wstępnych na wybrane uczelnie, dodatkowych esejów i dokumentów aplikacyjnych oraz rozmów kwalifikacyjnych.


Festiwal Edukacji Międzynarodowej

Wracamy z kolejną edycją! Elab Education Festival 2017 już 23 września!

Na jeden dzień przekształcamy gmach Dom Towarowy Bracia Jabłońscy w prawdziwą świątynię globalnych możliwości! Tym razem patrzymy na to jakie ścieżki edukacji dadzą wam sukces w biznesie, nowych technologiach i na rynkach przyszłości. #notforbot - czyli jakie kierunki studiów i zawody wybrać, aby być zawodowo odpornym na robotyzację i automatyzację.Spotkasz tu przedstawicieli kilkudziesięciu zagranicznych szkół i uczelni, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z kierunkami i warunkami podjęcia nauki w UK, USA, Holandii i Danii a także wielu innych państwach. Poza tym, będziesz miał okazję spotkać się z absolwentami zagranicznych uczelni i wypytać o wszystko, co Cię interesuje.Będziemy też my, gotowi rozwiać wszelkie obawy i wątpliwości nie tylko Twoje, ale też Twoich rodziców. Przyjdźcie razem! W specjalnie dla nich przygotowanej strefie będą mogli spokojnie usiąść i dowiedzieć się wszystkiego na temat bezpieczeństwa wyjazdów zagranicznych i finansowania nauki.

Dlaczego ELAB?

Na początku współpracy otrzymasz kontakt do indywidualnego Konsultanta w Polsce, który ma wiedzę i doświadczenie niezbędne do przygotowania aplikacji najwyższej jakości oraz dopilnowania jej w najdrobniejszych szczegółach.

Dodatkowo będziesz miał kontakt z naszymi Mentorami, którzy jako studenci Twojego wymarzonego kierunku są w najlepszej pozycji, aby doradzić, w jaki sposób przygotować się do egzaminów, jak zbudować swój profil oraz jakie braki nadrobić.

Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie w doradztwie edukacyjnym związanym ze studiowaniem za granicą. Jesteśmy akredytowanym centrum UCAS oraz znajdujemy się na Global List agentów edukacyjnych British Council. Pomogliśmy już tysiącu uczniów i studentów w dostaniu się na wymarzone studia. Wiemy, jak wiele pytań i wątpliwości może nasunąć się w trakcie długiego procesu rekrutacyjnego.

Zobacz wideo