Kursy językowe

Gdzie można wyjechać?


Proponujemy wyjazdy wakacyjne do Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, na Cypr oraz do Niemiec. W zależności od tego, czy Twoim celem jest podszkolenie języka w międzynarodowym środowisku, czy przygotowanie do światopoglądowych dyskusji na tematy akademickie, na pewno znajdziesz coś specjalnie dla Ciebie. Jeśli lubisz duże aglomeracje miejskie możesz spędzić ten czas w Londynie, Chicago, Los Angeles czy Bostonie. Natomiast jeśli lepiej się czujesz w mniejszych miejscowościach wybierz takie lokalizacje jak przepiękne miasto ogrodów Canterbury lub nadmorskie Bournemouth.

Czy poza zajęciami językowymi studenci mają zaplanowany czas?


 
Tak. Na wszystkich kursach wakacyjnych aplikanci mają zaplanowany cały tydzień zajęć. Podczas kursów dla juniorów zajęcia te są obligatoryjne i swoboda zwiedzania jest mniejsza ze względu na bezpieczeństwo aplikantów. Dla osób starszych natomiast (powyżej 16 roku życia) organizowane są zajęcia popołudniowe takie jak zwiedzanie miasta, zajęcia sportowe, gry towarzyskie, wieczory filmowe i wiele innych atrakcji. Każdy napewno znajdzie coś dla siebie.

 


Jakie są możliwości zakwaterowania?


 

Wszystkie firmy, z którymi współpracujemy mają w swojej ofercie dwa typy zakwaterowania. Homestay to zakwaterowanie u rodziny goszczącej. Są to osoby skrupulatnie sprawdzone przez szkoły językowe, które przez cały wyjazd będą opiekować się aplikantem. Druga opcja to student residance. Są to akademiki, w których mieszkają tylko kursanci odbywający obecnie kurs wakacyjny. W obu przypadkach mamy do wyboru pokoje jedno- i dwuosobowe.

 

Jak wygląda kwestia wyżywienia podczas wyjazdów?


 
Mamy trzy opcje wyżywienia do wyboru. Jest to opcja full board - pełne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja) zazwyczaj dostępne podczas kursów dla juniorów, czyli osób poniżej 16 roku życia. Inną opcją jest half board, która obejmuje śniadania i kolacje. Zazwyczaj jest proponowana przy zakwaterowaniu homestay, aby studenci nie musieli wracać do domów na lunch podczas zajęć. Jest możliwość wykupienia obiadów w kantynie studenckiej za drobną opłatą. Ostatnia opcja to self catering, czyli wyżywienie we własnym zakresie. Jest to najczęstsza opcja w przypadku kursów dla osób powyżej 16 roku życia.

Festiwal Edukacji Międzynarodowej

Wracamy z kolejną edycją! Elab Education Festival 2017 już 23 września!

Na jeden dzień przekształcamy gmach Dom Towarowy Bracia Jabłońscy w prawdziwą świątynię globalnych możliwości! Tym razem patrzymy na to jakie ścieżki edukacji dadzą wam sukces w biznesie, nowych technologiach i na rynkach przyszłości. #notforbot - czyli jakie kierunki studiów i zawody wybrać, aby być zawodowo odpornym na robotyzację i automatyzację.Spotkasz tu przedstawicieli kilkudziesięciu zagranicznych szkół i uczelni, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z kierunkami i warunkami podjęcia nauki w UK, USA, Holandii i Danii a także wielu innych państwach. Poza tym, będziesz miał okazję spotkać się z absolwentami zagranicznych uczelni i wypytać o wszystko, co Cię interesuje.Będziemy też my, gotowi rozwiać wszelkie obawy i wątpliwości nie tylko Twoje, ale też Twoich rodziców. Przyjdźcie razem! W specjalnie dla nich przygotowanej strefie będą mogli spokojnie usiąść i dowiedzieć się wszystkiego na temat bezpieczeństwa wyjazdów zagranicznych i finansowania nauki.

Dlaczego ELAB?

Na początku współpracy otrzymasz kontakt do indywidualnego Konsultanta w Polsce, który ma wiedzę i doświadczenie niezbędne do przygotowania aplikacji najwyższej jakości oraz dopilnowania jej w najdrobniejszych szczegółach.

Dodatkowo będziesz miał kontakt z naszymi Mentorami, którzy jako studenci Twojego wymarzonego kierunku są w najlepszej pozycji, aby doradzić, w jaki sposób przygotować się do egzaminów, jak zbudować swój profil oraz jakie braki nadrobić.

Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie w doradztwie edukacyjnym związanym ze studiowaniem za granicą. Jesteśmy akredytowanym centrum UCAS oraz znajdujemy się na Global List agentów edukacyjnych British Council. Pomogliśmy już tysiącu uczniów i studentów w dostaniu się na wymarzone studia. Wiemy, jak wiele pytań i wątpliwości może nasunąć się w trakcie długiego procesu rekrutacyjnego.

Zobacz wideo