Korepetycje - co warto wiedzieć?

Po co mam brać udział w kursie?


 
Naszym nadrzędnym celem są bardzo wysokie wyniki na maturze, umożliwiające aplikacje na najlepsze uczelnie i najbardziej oblegane kierunki w kraju i na świecie. Wiemy, że egzaminy maturalne na poziomie rozszerzonym mogą być szczególnie trudne. Dzięki naszym warsztatom poprawisz swój wyjściowy wynik o co najmniej kilkanaście procent. Ta różnica może zaważyć na decyzji uniwersytetu o przyjęciu Cię do grona swoich studentów!

Jacy nauczyciele prowadzą zajęcia?


 
Zajęcia prowadzone będą przez nauczycieli z najlepszych stołecznych liceów, często z międzynarodowym doświadczeniem, wieloletnimi sukcesami w przygotowaniach uczniów do matur, IB, olimpiad i egzaminatorzy CKE.

Jak długo trwa kurs?


 
Proponowany kurs warsztatów będzie składał się z regularnych zajęć stacjonarnych oraz z zorganizowanej pracy samodzielnej w domu. Kładziemy nacisk na systematyczną pracę, gwarantujemy stały dostęp do rozbudowanej bazy wiedzy i możliwość śledzenia swoich postępów. Kurs obejmuje 60 godzin zegarowych z jednego przedmiotu, czyli 120 godzin w 20 zjazdach weekendowych - szczegółowy harmonogram dostępny jest w ofertach poszczególnych warsztatów.

Czy można łączyć warsztaty z różnych przedmiotów?


 
Tak, przedmioty z różnych bloków można łączyć żeby dopasować wsparcie do indywidualnych wymagań, jednak trzeba sprawdzić czy godziny kursów z danych przedmiotów nie pokrywają się.

Festiwal Edukacji Międzynarodowej

Wracamy z kolejną edycją! Elab Education Festival 2017 już 23 września!

Na jeden dzień przekształcamy gmach Dom Towarowy Bracia Jabłońscy w prawdziwą świątynię globalnych możliwości! Tym razem patrzymy na to jakie ścieżki edukacji dadzą wam sukces w biznesie, nowych technologiach i na rynkach przyszłości.
#notforbot - czyli jakie kierunki studiów i zawody wybrać, aby być zawodowo odpornym na robotyzację i automatyzację.Spotkasz tu przedstawicieli kilkudziesięciu zagranicznych szkół i uczelni, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z kierunkami i warunkami podjęcia nauki w UK, USA, Holandii i Danii a także wielu innych państwach. Poza tym, będziesz miał okazję spotkać się z absolwentami zagranicznych uczelni i wypytać o wszystko, co Cię interesuje.
Będziemy też my, gotowi rozwiać wszelkie obawy i wątpliwości nie tylko Twoje, ale też Twoich rodziców. Przyjdźcie razem! W specjalnie dla nich przygotowanej strefie będą mogli spokojnie usiąść i dowiedzieć się wszystkiego na temat bezpieczeństwa wyjazdów zagranicznych i finansowania nauki.

Dlaczego ELAB?

Na początku współpracy otrzymasz kontakt do indywidualnego Konsultanta w Polsce, który ma wiedzę i doświadczenie niezbędne do przygotowania aplikacji najwyższej jakości oraz dopilnowania jej w najdrobniejszych szczegółach.

Dodatkowo będziesz miał kontakt z naszymi Mentorami, którzy jako studenci Twojego wymarzonego kierunku są w najlepszej pozycji, aby doradzić, w jaki sposób przygotować się do egzaminów, jak zbudować swój profil oraz jakie braki nadrobić.

Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie w doradztwie edukacyjnym związanym ze studiowaniem za granicą. Jesteśmy akredytowanym centrum UCAS oraz znajdujemy się na Global List agentów edukacyjnych British Council. Pomogliśmy już tysiącu uczniów i studentów w dostaniu się na wymarzone studia. Wiemy, jak wiele pytań i wątpliwości może nasunąć się w trakcie długiego procesu rekrutacyjnego.

Zobacz wideo