Kariera w Elab

Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy:

1Recepcjonisty/Recepcjonistki

Największa agencja doradztwa edukacyjnego w Polsce szuka ludzi do zespołu. Dołącz do nas!

Elab Education Laboratory to jedyna tego typu organizacja w Polsce, oferująca strategiczne doradztwo edukacyjne oraz pomoc w aplikacji na studia za granicą. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem edukacyjnym dla młodzieży i dorosłych. Oferujemy autorskie, zindywidualizowane programy doradczo-edukacyjne oraz współpracujemy z siecią instytucji edukacyjnych i uniwersytetów na całym świecie. Nasza społeczność to sieć studentów i absolwentów najbardziej prestiżowych międzynarodowych uczelni. Bardzo dynamicznie się rozwijamy, wzrost liczby klientów mierzymy w setkach procent w skali ostatnich 3 lat.

Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Recepcjonistka/Recepcjonista

Zakres zadań:

  • kompleksowa obsługa recepcji: przyjmowanie gości, obsługa sal konferencyjnych i spotkań oraz połączeń telefonicznych
  • obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, zamawianie i odbieranie przesyłek kurierskich
  • wsparcie w zakresie zaopatrzenia biura w artykuły biurowe i spożywcze
  • wsparcie organizacyjne i administracyjne pracowników biura
  • koordynowanie i kontrolowanie jakości pracy serwisu sprzątającego
  • kontakt z dostawcami usług oraz administracją budynku
  • organizacja wyjazdów biznesowych (rezerwacja hoteli, biletów lotniczych)
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz wygląd recepcji, estetykę i porządek w biurze
  • wsparcie działu sprzedaży i obsługi Klienta w kontakcie z Klientami indywidualnymi (wg dostępności czasowej w tygodniu i w soboty)

Wymagania:

  • dobra znajomość angielskiego (komunikatywna)
  • dobra znajomość programów MS Office
  • dobra organizacja pracy, multitasking, samodzielność, szybkość w działaniu
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • status studenta jest mile widziany

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, zgranym i przyjaznym zespole
  • Możliwość zdobycia bardzo dużej wiedzy z zakresu oferty uczelni wyższych, doradztwa kariery, strategicznego doradztwa edukacyjnego
  • Bardzo dobrą lokalizację biura (ścisłe centrum Warszawy)
  • Pakiet medyczny, dofinansowanie Karty Multisport

Dlaczego warto:

  • Nieograniczone możliwości rozwoju
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Elastyczne godziny pracy w godzinach 9:00 - 20:00 w dni robocze i w weekendy do ustalenia (możliwość wzajemnego ustalenia grafiku między dwoma pracownikami)

Aplikacje prosimy wysyłać na adres o.peleshenko@elab.edu.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
W każdym dokumencie koniecznie dołącz klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. Nr 133, Poz. 833).