Kariera w Elab

Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy:

1Młodszego Konsultanta

Największa agencja doradztwa edukacyjnego w Polsce szuka ludzi do zespołu. Dołącz do nas!

Lubisz pracę z ludźmi a pojęcie gry zespołowej nie jest Ci obce? Jesteś komunikatywny i z łatwością nawiązujesz kontakty? Chcesz żeby Twoja praca realnie zmieniała życie innych ludzi? Szybko się uczysz, masz analityczny umysł i dobrze znasz angielski? Możliwe, że właśnie Ciebie szukamy!

Elab Education Laboratory to jedyna tego typu organizacja w Polsce, oferująca strategiczne doradztwo edukacyjne oraz pomoc w aplikacji na studia za granicą. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem edukacyjnym dla młodzieży i dorosłych. Oferujemy autorskie, zindywidualizowane programy doradczo-edukacyjne oraz współpracujemy z siecią instytucji edukacyjnych i uniwersytetów na całym świecie. Nasza społeczność to sieć studentów i absolwentów najbardziej prestiżowych międzynarodowych uczelni. Bardzo dynamicznie się rozwijamy, wzrost liczby klientów mierzymy w setkach procent w skali ostatnich 3 lat.

Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Młodszy Konsultant

Zakres zadań:

  • Praca z klientem (doradztwo w wyborze kierunku studiów i ścieżki rozwoju, prowadzenie procesu aplikacyjnego na studia za granicę)
  • Wyszukiwanie i analiza informacji
  • Prace administracyjne z wykorzystaniem systemu CRM
  • Przygotowanie zestawień i raportów na podstawie danych firmowych oraz informacji na stronach uczelni
  • Praca z platformami rekrutacyjnymi uczelni zagranicznych
  • Współpraca z innymi działami organizacji (w tym marketingu i sprzedaży)
  • Kontakt z uniwersytetami i organizacjami edukacyjnymi na całym świecie

Wymagania:

  • Dobra znajomość angielskiego (komunikatywna)
  • Dobra znajomość programów MS Office – Excel, Word, Powerpoint
  • Dobra organizacja pracy, multitasking, orientacja na szczegóły, umiejętności researchowe, szybkość w działaniu
  • Samodzielność
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność i zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie studiów, wolontariatów lub programów stażowych za granicą
  • Doświadczenie z zakresu obsługi klienta i pracy z młodzieżą będzie atutem

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, zgranym i przyjaznym zespole
  • Możliwość zdobycia bardzo dużej wiedzy z zakresu oferty uczelni wyższych, doradztwa kariery, strategicznego doradztwa edukacyjnego
  • Profesjonalne środowisko pracy z wykorzystaniem analitycznych narzędzi biznesowych typu Salesforce i Pardot
  • Bardzo dobrą lokalizację biura (ścisłe centrum Warszawy)
  • Pakiet medyczny, dofinansowanie Karty Multisport
  • Pracę z misją, która ma realne przełożenie na życie innych ludzi

Dlaczego warto:

  • Brak konieczności wcześniejszego doświadczenia w branży
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Dynamicznie zmieniające się środowisko pracy

Aplikacje prosimy wysyłać na adres b.mierzwinska@elab.edu.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
W każdym dokumencie koniecznie dołącz klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. Nr 133, Poz. 833).