Kariera w Elab

Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy:

1Asystent Działu Sprzedaży

Największa agencja doradztwa edukacyjnego w Polsce szuka ludzi do zespołu. Dołącz do nas!

Interesujesz się edukacją, rozwojem zawodowym? Masz pierwsze doświadczenia w sprzedaży? Chcesz, żeby Twoja praca realnie zmieniała życie innych ludzi? Szybko się uczysz, masz analityczny umysł i dobrze znasz angielski? Możliwe, że właśnie Ciebie szukamy!

Elab Education Laboratory to jedyna tego typu organizacja w Polsce, oferująca strategiczne doradztwo edukacyjne oraz pomoc w aplikacji na studia za granicą. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem edukacyjnym dla młodzieży i dorosłych. Oferujemy autorskie, zindywidualizowane programy doradczo-edukacyjne oraz współpracujemy z siecią instytucji edukacyjnych i uniwersytetów na całym świecie. Nasza społeczność to sieć studentów i absolwentów najbardziej prestiżowych międzynarodowych uczelni. Bardzo dynamicznie się rozwijamy, wzrost liczby klientów mierzymy w setkach procent w skali ostatnich 3 lat.

Zakres zadań:
● Kontakt z potencjalnymi klientami oraz dobór odpowiedniej oferty
● Wsparcie pracy administracyjnej działu sprzedaży
● Umawianie spotkań konsultacyjnych lub sprzedażowych
● Współpraca z innymi działami organizacji (w tym marketingu i obsługi klienta)
● Kontakt z uniwersytetami i organizacjami edukacyjnymi na całym świecie

Wymagania:
● Dobra znajomość programów MS Office – Excel, Word, Powerpoint
● Dobra organizacja pracy, sprawność i szybkość w działaniu
● Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
● Analityczne myślenie i łatwość wyszukiwania informacji
● Samodzielność
● Zainteresowanie tematem edukacji, bardzo mile widziane doświadczenie wymiany studenckiej lub odbycie pełnych studiów za granicą
● Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku i koordynacja zadań
● Orientacja na szczegóły i dokładność w pracy
● Mile widziana znajomość rynku edukacyjnego za granicą, platform takich jak UCAS i Optagelse
● Działalność w organizacjach studenckich będzie dużym atutem

Oferujemy:
● Możliwość szybkiego rozwoju w strukturach organizacji
● Pracę w młodym, zgranym i przyjaznym zespole
● Możliwość zdobycia bardzo dużej wiedzy z zakresu oferty uczelni wyższych, doradztwa kariery, strategicznego doradztwa edukacyjnego
● Profesjonalne środowisko pracy z wykorzystaniem analitycznych narzędzi biznesowych typu Salesforce i Pardot
● Bardzo dobrą lokalizację biura (ścisłe centrum Warszawy)
● Pakiet medyczny, dofinansowanie Karty Multisport
● Pracę z misją, która ma realne przełożenie na życie innych ludzi

Dlaczego warto:
● Nieograniczone możliwości rozwoju
● Praca w środowisku międzynarodowym
● Dynamizm działania
● Brak konieczności wcześniejszego doświadczenia w branży

Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 22.02.2017 r, na adres p.jeziorowski@elabfundacja.pl

2Sales Associate

Elab is the leader in a market of educational consulting in Central Eastern Europe.
We offer strategic education consulting services for all applicants interested in pursuing education or career abroad. Our consultants guide students (and their parents) as well as MBA& EMBA applicants through the application process with 100% success rate since 2009. What is more, Elab supports some of the world's top education institutions in their marketing and recruitment efforts in Poland.

Business Development is focused on launching an online information and motivation portal and a career-boost e-learning platform. Elab is changing the education and is making students’ dreams come true. With over 2000 of successful applications sent and 89 universities we work with, we have built the brand which supports future students of the best universities on three continents.

With office in a heart of Warsaw, Elab doubled in size the past year and continues to grow at a rapid pace.

To support this growth and make sure that we can scale from thousands to hundreds of thousands of customers, we continue to expand. This is an opportunity to join a top class education consulting company and a great team that passionately believes in what it does.

For our office located in Warsaw, we are looking for SALES ASSOCIATE.

Job description

  • Handling overall responsibility for new business development, achieving growth and hitting/exceeding annual sales targets;
  • Assisting clients in the process of applying to top Bachelor/Master/MBA programs in the world including coming up with concepts for essays, and developmental editing of essays, resumes, and other application documents;
  • Monitoring client progress and time-keep for them;
  • Work with QA and editing departments to assure best results for client; serve as main point of contact for client within the company throughout the process.
  • Identifying client needs while being fully aware of new products and competition status;
  • Drive Elab brand awareness and lead generation via networking, associations, etc;
  • Effectively communicate the value proposition through proposals and presentations;
  • Present sales, revenue and expenses reports and realistic forecasts to the management team;
  • Accurate forecasting and maintaining an up to date pipeline at all times.

Requirements

  • University degree in related fields preferable from the university abroad;
  • Minimum 3-5 years of sales experience in B2C sector
  • A good exposure to the education sector will be an advantage;
  • Proven track record with significant experience selling sophisticated services and building long term relationships with clients
  • Should be creative about researching markets, identifying new clients and generating leads;
  • Excellent oral and written communication skills in both English and Polish effective in person and by phone;
  • Accountable for results and deliverables;
  • Self-starter who works independently and proactively;
  • Superior project and time management skills; excellent attention to detail;
  • Ability to be flexible and adapt quickly in a fast-paced, start-up environment.

Our employees enjoy benefits that make them more productive and contribute directly to the development of their professional skills. We want to be able to attract the best of the best and make sure they keep getting better. On top of an exciting, vibrant and intellectually challenging workplace we offer competitive salary as well as future growth in an international market.

If you are interested in this job position, please send your CV to: p.jeziorowski@elabfundacja.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikacje bez listu motywacyjnego nie będą brane pod uwagę.
W każdym dokumencie koniecznie dołącz klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. Nr 133, Poz. 833).