O kursie

Kurs VOD - "Jak napisać Personal Statement?" to kurs online przygotowany specjalnie dla wszystkich osób, które aplikują na studia w Wielkiej Brytanii.

Specjalnie dla naszych podopiecznych stworzyliśmy bezpłatny kurs online - "Jak napisać Personal Statement?".

Personal Statement to najważniejszy element Twojej aplikacji na studia - dlatego tak ważne jest aby przedstawić w nim w jak najlepszy sposób swoją osobę i osiągnięcia. Elab przygotował już setki pozytywnie rozpatrzonych aplikacji, dzięki czemu wiemy jak zaskoczyć i zachwycić komisję rekrutacyjną. Od ponad 5 lat specjalizujemy się w pisaniu dokumentów aplikacyjnych takich jak Personal Statement na najlepsze uczelnie takie jak University of Oxford, University of Cambridge i wszystkie uczelnie wchodzące w skład Russell Group.

Dzięki naszemu kursowi VOD dowiesz się:

- jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów,
- jak wykorzystać porady i wskazówki od profesjonalistów,
- jak mądrze ułożyć strategię swojego Personal Statement.

Dlaczego ELAB?

Aplikując z nami otrzymasz darmowy dostęp do wielu kursów online, które pomogą Ci w Twojej aplikacji.

Każdy podopieczny Elab otrzymuje swojego indywidualnego Konsultanta w Polsce, który ma wiedzę i doświadczenie niezbędne do przygotowania aplikacji najwyższej jakości oraz dopilnowania jej w najdrobniejszych szczegółach.

Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie w doradztwie edukacyjnym związanym ze studiowaniem za granicą. Jesteśmy akredytowanym centrum UCAS oraz znajdujemy się na Global List agentów edukacyjnych British Council. Pomogliśmy już tysiącu uczniów i studentów w dostaniu się na wymarzone studia. Wiemy, jak wiele pytań i wątpliwości może nasunąć się w trakcie długiego procesu rekrutacyjnego.

Zobacz wideo