International Business Academy

International Business Academy

International Business Academy w liczbach

Opis uczelni

International Business Academy

International Business Academy  jest dzisiaj główną instytucją szkolnictwa wyższego w samym sercu Danii- Kolding.
Akademia specjalizuje się w kierunkach dotyczących biznesu, marketingu, finansów, zarządzania, przedsiębiorczości i wzornictwa. Studenci pochodzą z Danii i zagranicy tworząc żywe, atrakcyjne i prawdziwie międzynarodowe środowisko. W ujęciu lokalnym, regionalnym, krajowym i globalnym, IBA jest synonimem wysokiej jakości edukacji. Wizytówką IBA jest solidny fundament teoretyczny w wielu dziedzinach a także unikalne łączenie nauki teoretycznej z doświadczeniem praktycznym.

Uczelnia daje studentom okazję, aby sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności w różnorodnych kontekstach – odnalezienie się w innym środowisku kulturowym, rozwiązywanie codzienny problemów, które wymagają indywidualnej inicjatywy. Ponadto, poprzez globalnie zorientowane środowisko, studia na IBA to szansa aby stać się w profesjonalistą, zorientowanym na pracę na arenie międzynarodowej. We współpracy ze studentami IBA, pracownikami, menedżerami i doradcami z całego świata, uczelnia zapewnia ciągłe doskonalenie jakości realizowanych programów w tym: nauczania, stażów, projektów.

Jeśli chcesz wiedzieć jak wygląda system edukacji w Danii – koniecznie przeczytaj nasz artykuł!
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „System edukacji w Danii”

Studiowanie jest darmowe

Nie zapewnia zakwaterowania, gdyż nie ma żadnych akademików.

W aplikacji brane pod uwagę są różne czynniki: oceny z poszczególnych przedmiotów, liczba godzin wybranych przedmiotów zrealizowana w liceum oraz dodatkowe doświadczenie. Wybrani aplikanci zapraszani są na rozmowę kwalifikacyjną. Język angielski: Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 potwierdzona jednym z certyfikatów językowych

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w