inholland University of Applied Sciences

inholland University of Applied Sciences w liczbach

Inholland University of Applied Sciences

Podjęcie studiów na Inholland University of Applied Sciences oznacza stanie się studentem jednej z największych i najnowocześniejszych uczelni w Holandii. Na Inholland studiuje ponad 30 tys. osób, a kampusy uczelni znajdują się w aż 10 miastach (m.in w Amsterdamie/Diemen, Delft, Haarlem i Hadze). Inholland University of Applied Sciences pragnie zaoferować swoim podopiecznym jak najwyższą jakość we wszystkich obszarach, aby mogli osiągnąć w przyszłości jak największe sukcesy zawodowe.

Uczelnia tworząc programy studiów zwraca szczególną uwagę by odpowiadały one współczesnym zapotrzebowaniom rynkowym. Kierunki studiów łączą w sobie przede wszystkim praktykę i doświadczenie zawodowe studentów razem z teorią akademicką. Uniwersytet współpracuje z wieloma firmami i organizacjami, aby zapewnić swoim uczniom jak najwyższej jakości praktyki oraz zdobycie cennego doświadczenia. Uczelnia zapewnia swoim studentom doskonale wyposażone pracowanie naukowe oraz sprzęt niezbędny do badań.

Jeśli myślisz o aplikacji na studia w Holandii i chcesz wiedzieć jak przebiega ten proces – koniecznie przeczytaj nasz artykuł.

Można ubiegać się o finansowanie od rządu Holandii pod warunkiem, że student nie ma ukończonych 30. lat i mieszka w Holandii co najmniej 5 lat lub pracuje minimum 56 godzin miesięcznie. Finansowanie można otrzymać w formie pożyczki, student travel product lub dodatkowego grantu. Dwóch ostatnich nie trzeba spłacać pod warunkiem, że studia zostaną ukończone w ciągu 10 lat. Pożyczkę można otrzymać na okres 7 lat, dodatkowe finansowania na 4 lub 5 lat.

Inholland University of Applied Sciences przewiduje możliliwość uzyskania zakwaterowania poprzez studencką agencję mieszkaniową DUWO jedynie na pierwszy rok nauki, potem student szuka mieszkania we własnym zakresie, aczkolwiek powinien zrobić to dużo wcześniej, gdyż ilość mieszkań dla studentów jest ograniczona.

Zdana matura i ukończone liceum/liceum zawodowe/technikum. Język angielski: IELTS: 6,0 (każdy komponent zdany na nie mniej niż 5.5), TOEFL (80 punktów) lub CAE. Specjalne wymagania dla Aeronautical Engineering (matura podstawowa z fizyki)