inholland University of Applied Sciences

inholland University of Applied Sciences

inholland University of Applied Sciences w liczbach

Opis uczelni

Podjęcie studiów na Inholland University of Applied Sciences oznacza stanie się studentem jednej z największych i najnowocześniejszych uczelni w Holandii. Na Inholland studiuje ponad 30 tys. osób, a kampusy uczelni znajdują się w aż 10 miastach (m.in w Amsterdamie/Diemen, Delft, Haarlem i Hadze).

Można ubiegać się o finansowanie od rządu Holandii pod warunkiem, że student nie ma ukończonych 30. lat i mieszka w Holandii co najmniej 5 lat lub pracuje minimum 56 godzin miesięcznie. Finansowanie można otrzymać w formie pożyczki, student travel product lub dodatkowego grantu. Dwóch ostatnich nie trzeba spłacać pod warunkiem, że studia zostaną ukończone w ciągu 10 lat. Pożyczkę można otrzymać na okres 7 lat, dodatkowe finansowania na 4 lub 5 lat.

Inholland University of Applied Sciences przewiduje możliliwość uzyskania zakwaterowania poprzez studencką agencję mieszkaniową DUWO jedynie na pierwszy rok nauki, potem student szuka mieszkania we własnym zakresie, aczkolwiek powinien zrobić to dużo wcześniej, gdyż ilość mieszkań dla studentów jest ograniczona.

Zdana matura i ukończone liceum/liceum zawodowe/technikum. Język angielski: IELTS: 6,0 (każdy komponent zdany na nie mniej niż 5.5), TOEFL (80 punktów) lub CAE. Specjalne wymagania dla Aeronautical Engineering (matura podstawowa z fizyki)

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!



Uniwersytety w Holandii