O warsztatach

Egzamin International English Language Testing System (IELTS) to najpopularniejszy na świecie test, który weryfikuje znajomość języka angielskiego u osób chcących studiować lub pracować w miejscach, gdzie język angielski jest głównym językiem komunikacji. Zadaniem egzaminu jest określenie, w jakim stopniu kandydat opanował umiejętność posługiwania się językiem angielskim w zakresie czterech lingwistycznych sprawności: słuchania, mówienia, pisania i rozumienia tekstów pisanych. Egzamin nie zawiera części gramatycznej, czym różni się od innych testów.

 

Czego możesz się spodziewać ?

 

  • 60h zegarowych intensywnej pracy z native speakerem
  • Zajęcia 2x w tygodniu po 1,5h w poniedziałki i środy od 17.00 do 18.30
  • Warsztatowa forma zajęć, polegająca na współpracy oraz konieczności intensywnego zaangażowania
  • Zajęcia w grupach max. 10-12 osobowych
  • Interaktywne sale,
  • i DUŻO zadań domowych!

 

POCZĄTEK KURSU - styczeń 2018

CENA - 2500 zł za cały kurs (60h zajęć)

 

Dlaczego ELAB?

Z organizacji powstałej z inicjatywy studentów, Elab jest dzisiaj liderem na polskim rynku usług edukacyjnych!

Elab to zespół z pasją. Kochamy to, co robimy.

Elab to jedyna tego typu organizacja, która pomoże Ci przygotować się do edukacji za granicą na każdym etapie planowania: od wyjazdu do liceum, przez kursy językowe po bezpłatną pomoc w aplikacji lub Kompleksowe Programy Premium skierowane do osób chcących studiować na najlepszych uczelniach świata.

Nasza baza mentorów to wspaniała grupa ludzi - absolwentów i studentów z najlepszych uczelni świata. Są oni do dyspozycji naszych aplikantów Programów Premium - kto lepiej wie jak dostać się na prestiżową uczelnię niż student, któremu to się udało?

Nasi konsultanci są świetnie przeszkoleni w zakresie aplikacji do wielu krajów w Europie i na świecie, a nasi eksperci ds Personal Statement i Referencji wiedzą jak napisać dokumenty aplikacyjne, które zapewnią Ci sukces.

Jesteśmy najlepsi w doradztwie edukacyjnym - 100% naszych aplikantów otrzymuje oferty od uczelni!