HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences w liczbach

HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences mieści się w Vlissingen, na holenderskim wybrzeżu, kilka godzin od Amsterdamu, Brukseli, Londynu czy Paryża! Vlissingen to niewielkie miasto, którego mieszkańcy to głównie studenci. HZ University of Applied Sciences to niewielka uczelnia z imponującą liczbą studentów międzynarodowych – poznasz tu aż 4800 studentów z całego świata. Jako uniwersytet nauk stosowanych szkoła skupia się na praktycznym nauczaniu i szkoleniu umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać bezpośrednio w pracy.

Uczelnia słynie z bardzo indywidualnego podejścia do studentów. Zajęcia odbywają się w małych grupach, a wykładowcy stwarzają nieformalne środowisko do nauki. Dzięki temu są w stanie dopasować program nauczania do indywidualnych potrzeb każdego studenta. Uniwersytet specjalizuje się w dziedzinach, które najprężniej się rozwijają. W związku z tym stawia na takie kierunki jak: biznes, marketing, innowacyjność, bezpieczeństwo czy handel. Jeśli szukasz międzynarodowej uczelni, która pozwoli Ci na rozwój Twoich talentów oraz zdobycie praktycznej wiedzy – to strzał w dziesiątkę!

Termin aplikacji: 15 lipca

Zastanawiasz się jak wygląda system edukacji w Holandii? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł!
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „Jak wygląda system edukacji w Holandii?”

Stypendia nie są przewidziane dla studentów z UE.

Brak akademików, ale studenci mogą skorztystać z pomocy uczelni za pośrednictwem dwóch agencji mieszkaniowych: l’escaut lub APV. Ceny zależą od tego czy mieszkanie jest wyposażone i zaczynają się od € 240 miesięcznie.