HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences w liczbach

Opis uczelni

HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences mieści się w Vlissingen, na holenderskim wybrzeżu, kilka godzin od Amsterdamu, Brukseli, Londynu czy Paryża! Vlissingen to niewielkie miasto, którego mieszkańcy to głównie studenci. HZ University of Applied Sciences to niewielka uczelnia z imponującą liczbą studentów międzynarodowych – poznasz tu aż 4800 studentów z całego świata. Jako uniwersytet nauk stosowanych szkoła skupia się na praktycznym nauczaniu i szkoleniu umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać bezpośrednio w pracy.

Uczelnia słynie z bardzo indywidualnego podejścia do studentów. Zajęcia odbywają się w małych grupach, a wykładowcy stwarzają nieformalne środowisko do nauki. Dzięki temu są w stanie dopasować program nauczania do indywidualnych potrzeb każdego studenta. Uniwersytet specjalizuje się w dziedzinach, które najprężniej się rozwijają. W związku z tym stawia na takie kierunki jak: biznes, marketing, innowacyjność, bezpieczeństwo czy handel. Jeśli szukasz międzynarodowej uczelni, która pozwoli Ci na rozwój Twoich talentów oraz zdobycie praktycznej wiedzy – to strzał w dziesiątkę!

Termin aplikacji: 15 lipca

Zastanawiasz się jak wygląda system edukacji w Holandii? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł!
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „Jak wygląda system edukacji w Holandii?”

Stypendia nie są przewidziane dla studentów z UE.

Brak akademików, ale studenci mogą skorztystać z pomocy uczelni za pośrednictwem dwóch agencji mieszkaniowych: l’escaut lub APV. Ceny zależą od tego czy mieszkanie jest wyposażone i zaczynają się od € 240 miesięcznie.

Zdana matura i ukończone liceum/liceum zawodowe/technikum. Język angielski: IELTS: 6,0 lub CAE: zdane na C

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w