HULT International Business School

HULT International Business School

HULT International Business School w liczbach

Opis uczelni

Międzynarodowe doświadczenie jest dziś niezbędne, aby dobrze zarządzać biznesem czy projektem osadzonym w globalnej rzeczywistości. Hult International Business School daje Ci niezwykłą możliwość zdobywania doświadczenia i wiedzy na jednym z siedmiu kampusów: w Bostonie, San Francisco, Londynie, Dubaju, Szanghaju, Nowym Jorku i Nowym Jorku.
Hult, już w trakcie edukacji, daje Ci możliwość stania się obywatelem świata. Prawdziwym, globalnym ‘executive’. To najbardziej międzynarodowa i jedna z najlepszych szkół biznesowych na świecie, z powodzeniem kształcąca kolejne pokolenia elit świata biznesu. Hult International Business School pozwala studentom na naukę w systemie ‘rotacyjnym’, co oznacza, że oprócz nauki na jednym z głównych kampusów rozmieszczonych w globalnych metropoliach, mogą oni w trakcie studiów przenosić do placówek w innych krajach. To właśnie dzięki tej unikalnej metodzie nauki i zbierania doświadczenia, absolwenci Hult bez trudu odnajdują się w dzisiejszej rzeczywistości opartej na ścisłej, międzynarodowej kooperacji biznesowej.

Można starać się o stypendium pokrywające 100% czesnego (wyłączając zakwaterowanie, koszty życia). Należy napisać essay na 400-500 słów lub nagrać krótkie 2-5 min wideo, w którym opowie się o własnych aspiracjach i jak studiowanie na Hult pomoże je osiągnąć.

W Londynie: ceny od £9,460 za pokój dzielony/ rok akademicki, udogodnienia: siłownia, bardzo blisko kampusu(Opcje: Shared, Studio) W Californi: ceny od $15,000 za rok akademicki; blisko pięknych jezior, inne udogodnienia: Hult Lodge - miejsce do wyciszenia i nauki, kuchnia, siłownia, taras na dworze (Opcje: Standard Double, Premium Double, Premium Single)

HULT International Business School bardzo indywidualnie patrzy na każdą aplikację

Lokalizacja

Bath BA2 9BN, UK
 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Nasze programy

Uniwersytety w


  • HULT International Business School

    Międzynarodowe doświadczenie jest dziś niezbędne, aby dobrze zarządzać biznesem czy projektem osadzonym w globalnej rzeczywistości. Hult International Business School daje...
    Więcej