Fontys University of Applied Sciences

Fontys University of Applied Sciences

Fontys University of Applied Sciences w liczbach

Opis uczelni

Fontys University of Applied Sciences

Fontys University of Applied Sciences posiada kampusy w kilku miastach: Tilburg, Eindhoven, Venlo i Sittard. To jeden z największych uniwersytetów w Holandii. To Uniwersytet Nauk Stosowanych, skupiony na rozwijaniu praktycznych umiejętności. Na Uniwersytetach Nauk Stosowanych, studenci nie skupiają się tylko na teorii, ale na zajęciach grupowych, czy praktykach i stażach. Kierunki oferowane na takich uniwersytetach są często bardzo nowoczesne i wyspecjalizowane.
Studia licencjackie trwają 4 lata, niektóre uczelnie posiadają 3-letnie programy, jednak są one dużo bardziej intensywne niż tradycyjne.

Uczelnia skupia się na praktycznym podejściu do nauczania oraz rozwoju twórczego myślenia wśród swoich studentów. Zajęcia odbywają się w małych grupach, przez co wykładowcy mogą poświęcić więcej uwagi każdemu ze studentów. Jak wiele innych uniwersytetów w Holandii stawia na przygotowanie swoich podopiecznych do wejścia na rynek pracy. Bardzo dużo uwagi poświęca się na rozwiązywanie realnych problemów z międzynarodowych firm czy organizacji.

Jeśli myślisz o studiach w Holandii i zastanawiasz się jak wygląda cały proces aplikacji – koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „Jak wygląda aplikacja na studia w Holandii?”

Stypendia nie są przewidziane dla studentów z UE.

Brak akademików, ale studenci mogą skorztystać z pomocy uczelni za pośrednictwem współpracującej agencji mieszkaniowej https://housinganywhere.com/.

Zdana matura i ukończone liceum/liceum zawodowe/technikum. Język angielski: IELTS: 6,0 lub CAE: zdane na C

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w