Falmouth University

Falmouth University

Falmouth University w liczbach

Opis uczelni

Falmouth University

Falmouth University jest wyspecjalizowaną szkołą artystyczną, która oferuje kursy w dziedzinie projektowania, performance, sztuki, mediów, filmu, muzyki, fotografii, pisania i wiele innych. Jest rozłożony na dwa kampusy, w Penryn i Falmouth, które są połączone linią autobusową. Uczelnia  cieszy się piękną okolicą i fantastyczną nadmorską lokalizacją. Zamki, subtropikalne ogrody i zabytki sąsiadują z niezależnymi pokazami filmowymi i mnóstwem galerii sztuki.

Uczelnia ma wysokie oceny i cieszy się reputacją twórczej na międzynarodowej scenie artystycznej. Kornwalia jest wyjątkowym hrabstwem, z własną dumną historiąi tradycjami – to idealne miejsce dla studentów, którzy mają artystyczne dusze! Jeśli szukasz kierunków artystycznych o wysokim poziomie nauczania jak i praktycznym podejściu wykładowców – świetnie trafiłeś! Uniwersytet stawia przede wszystkim na praktyczne wykształcenie studentów, dzięki czemu aż 96% z nich znajduje zatrudnienie w ciągu 6 miesięcy od ukończenia studiów!

Jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem na studia do Wielkiej Brytanii – koniecznie przeczytaj dlaczego warto wybrać studia na uczelni w Wielkiej Brytanii!
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „Dlaczego wybrałam studia w Anglii?”

Szeroki zakres stypendiów jest oferowany przez uniwersytet, prywatnych darczyńców oraz lokalne firmy i organizacje artystyczne. Ponadto studenci Falmouth mogą ubiegać się o dużą liczbę stypendiów, które są specyficzne dla danego przedmiotu.

Studenci pierwszego roku i aplikanci z Clearingu mają pierwszeństwo w przypadku miejsc w akademikach studenckich. Falmouth oferuje zakwaterowanie w samym mieście, a także w Truro i Penryn, a częste lokalne autobusy łączą miasta i kampusy. Istnieje wiele rodzajów zakwaterowania: od pokoi w wiosce studenckiej Glaney przy porcie, po wspólne zakwaterowanie w małych domach. Pokoje do nauki są nowoczesne i wygodne, a wspólna kuchnia jest dobrze wyposażona.

Ogólna średnia z matur 60% oraz egzamin IELTS zdany na 6, w tym min. 5.5 w każdej sekcji.

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w