O studiach

Wyślij swoją aplikację do 15 stycznia 2018 roku i spełnij marzenia o studiach w UK!


Wielka Brytania to kraj, który może pochwalić się jednym z najlepszych systemów edukacji wyższej na świecie.

 

Nie bez powodu brytyjskie uczelnie od setek lat są w samych czołówkach światowych rankingów uczelnianych. Jednak rankingi to nie wszystko.

 

Brytyjskie uczelnie skutecznie współpracują z firmami - dzięki temu, oferta kierunków na brytyjskich uczelniach jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna na całym świecie. Od Druku 3D przez Ekonomię z Filozofią - na uniwersytetach w Wielkiej Brytanii znajdziesz kierunek, który odpowiada wszystkim, nawet najbardziej wymagającym, gustom.

 

Dzięki współpracy z biznesem, absolwenci brytyjskich uczelni bez problemu znajdują pracę. Średnio aż 95% absolwentów znajduje pracę w 6 miesięcy po skończeniu studiów - już w trakcie studiów uczelnia będzie dbała o to, żebyś był dobrze przygotowany do rozmów kwalifikacyjnych oraz upewni się, że znajdziesz możliwości wakacyjnych praktyk czy staży.

 

Ciekawe w Wielkiej Brytanii są również kierunki, które umożliwiają Ci wyjazd na roczną wymianę na zagraniczny uniwersytet(nasi studenci wyjeżdżają do Australii, USA, Kanady czy Singapuru!) lub roczne praktyki w branży. Dzięki temu, Twoje CV po skończeniu studiów jest ciekawe i niepowtarzalne.

 

Jednak co najważniejsze, studia w Wielkiej Brytanii to niesamowite przeżycie i przygoda, która zostanie z Tobą na długo. Brytyjskie uczelnie uwielbiają międzynarodowych studentów i bardzo o nich dbają. Znajomości, które nawiążesz w trakcie nauki zostaną z Tobą na całe życie. 

Dlaczego ELAB?

Elab bezpłatnie pomoże Ci w aplikacji na brytyjskie uczelnie.


Każdy z aplikantów Elabu ma do swojej dyspozycji indywidualnego konsultanta, który upewni się, że wybrałeś możliwie najlepsze dla siebie uczelnie, oraz że wszystkie dokumenty aplikacyjne są złożone do szkoły w terminie.

Twój konsultant będzie pracował z Tobą od samego początku:

 

  • Zaproponuje Ci szkoły i kierunki
  • Otrzymasz kompleksowe instrukcje odnośnie założenia aplikacji ale również skompletowania i napisania niezbędnych dokumentów aplikacyjnych
  • Twój konsultant upewni się, że Twoje dokumenty są dobrej jakości
  • Pomoże Ci odpowiedzieć na oferty uczelni i wybrać te najlepsze
  • Będzie z Tobą w momencie wyników matur i pomoże Ci załatwić formalności związane z przesyłaniem ich do szkół
  • Wskaże Ci kiedy i gdzie zaaplikować o kredyt studencki
  • Upewni się, że zanim wyjedziesz na studia znajdziesz przyjaciół w grupie innych Elabowych aplikantow
  • Prześle Ci informacje i instrukcje, które ułatwią Ci start na brytyjskiej uczelni

Brzmi dobrze? Nie czekaj i skontaktuj się z nami!