Elab Education Festival 2018 - 29.09.2018

Elab Education Festival to całodzienne święto edukacji międzynarodowej i planowania kariery. Wydarzenie co roku gromadzi przedstawicieli uniwersytetów z całego świata, absolwentów, którzy dzięki studiom zagranicznym odnieśli sukces zawodowy, rekruterów, rodziców, a przede wszystkim młodych ludzi — gimnazjalistów i licealistów, którzy dopiero planują swoją przygodę z edukacją zagraniczną.

Celem spotkania jest zapoznanie młodych ludzi z możliwością edukacji zagranicznej. Na unikalny program merytoryczny wydarzenia składają się prelekcje, wystąpienia motywacyjne i warsztaty. Uczestnicy mogą umówić się na speed dating z mentorem z Harvardu, przebadać indywidualne kompetencje lub nawet… dać się zrekrutować!

 

Nie może Cię tam zabraknąć. Widzimy się 29 września 2018 w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie!

EEF 2018 to:

100% aplikantów otrzymuje ofertę

 

Najedź na wykres
aby zobaczyć szczegóły

 
 

Etapy Współpracy z Elab

1Etap I - Budowanie profilu i maksymalizacja szans

Test Morrisby

Rozmowy z mentorami

Reading lists

Road mapa kariery

Aplikacja wymaga podkreślenia konkretnych zainteresowań akademickich i wyróżnienia się spośród innych kandydatów. Indywidualne sesje coachingowe pomagają odnaleźć, rozwinąć i wyeksponować zainteresowania aplikanta.
Dzięki wyselekcjonowanej liście literatury z przedmiotu (zależnej od kierunki, na który aplikuje kandydat) aplikant zdobywa wiedzę neizbędną do zabłyśnięcia podczas pisania eseju aplikacyjnego. Konsultant zadba również o wyjazdy zagraniczne, kursy akademickie i językowe oraz staże letnie, które wzbogacą aplikację.
2Etap II - Przygotowanie aplikacji

Nad Twoją aplikacją będzie czuwał konsultant w Polsce oraz Twój mentor, który jest studentem Twojego kierunku na University of Oxford lub University of Cambridge.

To niezwykle ważne, żeby Twoje dokumenty aplikacyjne - Personal Statement i Referencja były najwyższej jakości. To właśnie na ich podstawie admissions tutors będą wybierać przyszłych studentów.

Większość kierunków na University of Oxford i University of Cambridge będzie od Ciebie wymagała również zdania egzaminów wstępnych w Warszawie lub egzaminów na miejscu po zaproszeniu na interview. 

W ramach Programu Oxbridge, upewnimy się, że jesteś do tych egzaminów dobrze przygotowany. Dzięki współpracy z Elab będziesz miał dostęp do korepetycji i konsultacji online do wybranego egzaminu. 

Bardzo możliwe, że Twój kierunek studiów będzie wymagał dostarczenia do uczelni prac pisemnych. W tej kwestii również możesz liczyć na nasze wsparcie. Dostaniesz od nas materiały, które poinstruują Cię jak taką pracę napisać, a Twój mentor upewni się, że jest ona napisana poprawnie merytorycznie, stylistycznie i językowo.

3Etap III - Po wysłaniu aplikacji
Po wysłaniu aplikacji Oxford lub Cambridge mogą poprosić Cię o dosłanie dodatkowych formularzy (np. CAS na Cambridge) lub kolejnych tekstów. Twój konsultant czuwa nad tym, aby dokumenty te były najwyższej jakości.Prawdziwe wyzwanie jednak stoi przed osobami, które dostaną zaproszenie na interview - aż 85% naszych aplikantów jedzie na rozmowę na uniwersytet.To trudne zadanie i pierwsza taka poważna rozmowa rekrutacyjna w Twoim życiu. Nasi mentorzy przeszli przez nią z sukcesem - dziś są bowiem studentami tych szkół. Elab zadba o to, żebyć do rozmowy był tak dobrze przygotowany jak to możliwe oraz z sukcesem zapewnił sobie po niej miejsce na uczelni.
4Etap IV - Przed rozpoczęciem studiów

Jeszcze przed rozpoczęciem studiów czekają Cię trudne decyzje - jakie szkoły ostatecznie wybrać na Firm i Insurance? Gdzie mieszkać - w mieszkaniu czy akademiku? Jak zaaplikować o pożyczkę studencką?

Twój konsultant jest z Tobą aż do Twojego wyjazdu. 

Pomożemy Ci z sukcesem zaaplikować o kredyt studencki, podpowiemy gdzie i jak założyć konto w banku oraz jak upewnić się, że na miejscu jesteś odpowiednio ubezpieczony.

Chcemy również, żebyś jeszcze przed wyjazdem poznał swoich równieśników - inne osoby, które wybierają się na tą uczelnię, co Ty. Dlatego przed wyjazdem organizujemy dla naszych aplikantów spotkania integracyjne.

 

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Co zyskasz dzięki współpracy z Elab?

Dowiedz się więcej

    Uniwersytety w UK