Szanowni Rodzice

Fundacja Elab oferuje indywidualny program doradztwa edukacyjnego dla nastolatków i studentów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o zawodach przyszłości, swoich mocnych i słabych stronach, predyspozycjach oraz możliwościach studiowania za granicą.

Wsparcie na starcie

Wyjazd na studia za granicę to jedna z najwcześniejszych i najważniejszych decyzji podejmowanych przez Wasze dziecko. Nie jest to łatwy wybór, a jego konsekwencje będą miały ogromny wpływ nie tylko na życie zawodowe i prywatne, ale również na rozwój osobisty Waszego dziecka. Proces związany z podjęciem tej decyzji jest ekscytujący i pełen wyzwań, ale czasem wiążą się z nim wątpliwości, którym chcemy zaradzić.


Edukacja zagraniczna to unikalna możliwość:

  • nauczenia się samodzielności
  • zdobycia nowych i cennych umiejętności
  • zwiększenia doświadczenia zawodowego
  • poprawienia pozycji na rynku pracy
  • zapewnienia lepszego startu na przyszłość

Proces aplikacyjny na studia za granicą jest dużym wyzwaniem, dlatego jako Fundacja Elab Education Laboratory zapewniamy Państwa dziecku wszechstronną pomoc przy najważniejszym wyborze w życiu. Każdemu podopiecznemu Fundacji Elab przydzielamy dwóch opiekunów: doświadczonego konsultanta fundacji i mentora z uniwersytetu zagranicznego. Pod ich opieką Wasze dziecko przechodzi przez proces rekrutacyjny. Zaczynający się od wyboru odpowiedniego kierunku studiów, przez tworzenie dokumentów aplikacyjnych, a kończąc na przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Jak możemy pomóc?

Nasza oferta została stworzona z myślą o wszystkich uczniach, którzy chcą skorzystać z międzynarodowe edukacji.

Pomożemy zaplanować staże, konkursy i wolontariaty w których warto wziąć udział, aby zwiększyć szanse i poszerzyć horyzonty Twojego dziecka.
Przeprowadzimy serię rozmów dotyczących strategicznego planowania edukacji i kariery, biorąc pod uwagę predyspozycje i zainteresowania Twojego dziecka. Zaprezentujemy zawody przyszłości i ścieżki kariery na prestiżowych uniwersytetach.
Doradzimy Twojemu dziecku przy wyborze uniwersytetów, kierunków, planowania studiów magisterskich lub doktoranckich.
Pomożemy przygotować idealne dokumenty aplikacyjne, które zachwycą komisję rekrutacyjną. Sprawimy, aby Twoje dziecko bez stresu i z pewnością siebie zaprezentowało się na Interview.
Przygotujemy wraz z psychologiem, oceny psychologiczne oraz merytoryczne kandydata w celu określenia możliwości Twojego dziecka. Dzięki temu jego szanse dostania się na wymarzone studia znacznie wzrosną.
Przeprowadzimy i omówimy testy predyspozycji, psychologiczne oraz zawodowe i na ich podstawie przygotujemy spersonalizowany raport.

Dlaczego warto?

Wsparcie coachingowe oraz strategiczne doradztwo edukacyjne mają na celu ułatwić lepsze poznanie siebie i zaplanowanie kariery tak, aby osiągnąć ambitne cele. Z Fundacją Elab twoje dziecko odkryje swój potencjał i wykorzysta go w odpowiedni sposób.

Jeśli chcesz otrzymać pomoc Fundacji Elab skontaktuj się z nami.