Dania University of Applied Sciences

Dania University of Applied Sciences w liczbach

Dania University of Applied Sciences

Dania University of Applied Sciences (Dawniej – Dania Academy of Higher Education) kształci najbardziej poszukiwanych absolwentów AP w obrębie swoich specjalizacji, dzięki silnym powiązaniom ze światem biznesu. Absolwenci otrzymują wykształcenie najwyższej jakości, dzięki czemu są gotowi natychmiast wejść na rynek pracy.
Dzięki stałej współpracy ze światem biznesu studenci zdobywają kwalifikacje, które mają praktyczne zastosowanie i są istotne dla pracodawców. Dania University of Applied Sciences współpracuje z instytutami badawczo-edukacyjnymi zarówno krajowymi, jak i międzynarodowym w celu gromadzenia, przetwarzania i przekazywania nowej wiedzy. Zajęcia odbywają się w małych grupach, dzięki czemu wykładowcy mogą się bardziej skupić na swoich podopiecznych. Studenci pracują na realnych, biznesowych case’ach międzynarodowych firm i organizacji. Tematyka zajęć uwzględnia najnowsze trendy w rozwoju przedsiębiorczości, co czyni uczniów przygotowanych na przyszły rynek pracy.

Jeśli myślisz o wyjeździe na studia w Danii i zastnawiasz się jak wygląda nauka na duńskiej uczelni – koniecznie przeczytaj nasz artykuł.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „Ola sama w duńskim domu…”

Studiowanie jest darmowe.

Zakwaterowanie oferowane przez ten uniwersytet obejmuje 11 różnych typów pokoi. Ceny rozpoczynają się od DKK 1750,00 za trzyosobowe mieszkanie / miesiąc.

W aplikacji brane pod uwagę są różne czynniki: oceny z poszczególnych przedmiotów, liczba godzin wybranych przedmiotów zrealizowana w liceum oraz dodatkowe doświadczenie. Wybrani aplikanci zapraszani są na rozmowę kwalifikacyjną. Język angielski: Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 potwierdzona jednym z certyfikatów językowych