University of Chichester

University of Chichester

University of Chichester w liczbach

Opis uczelni

University of Chichester ma dwa kampusy, jeden w historycznym i atrakcyjnym mieście Chichester, drugi na wybrzeżu, w Bognor Regis, popularnym wśród nadmorskich miłośników i wycieczkowiczów. Znany ze swojego Parku Technologii Cyfrowych i badań nad sztuczną inteligencją, University of Chichester oferuje szeroki zakres kierunków, od teologii do tańca, a także wspierającą strukturę akademicką.

Uczelnia oferuje stypendia w wielu kategoriach, w tym osiągnięciach sportowych czy muzycznych.

Chichester gwarantuje wszystkim studentom pierwszego roku, (którzy wybrali ten uniwersytet jako  swój pierwszy wybór) miejscem w akademiku - i rozszerza tę obietnicę dla wszystkich, którzy zaaplikują poprzez UCAS Clearing. Akademiki oferują wiele opcji zakwaterowania, od zakwaterowania z  wyżywieniem, po wspólne udogodnienia aż do pokoi z łazienkami, a ceny wahają się od 99 funtów do 165 funtów tygodniowo. Domy studenckie są profesjonalnie zarządzane i zapewniają bezpieczne i nowoczesne zakwaterowanie.

Dwa rozszerzone przedmioty na Maturze zdane na 65% oraz ogólna średnia z matur 60%.

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w