Business Academy Aarhus
Business Academy Aarhus logo

Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus w liczbach

Opis uczelni

Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus rozwija i oferuje programy szkolnictwa wyższego zorientowane na praktykę. Jest jedną z największych uczelni biznesowych w Danii.
Business Acadmy Aarhus oferuje programy szkolnictwa wyższego na poziomie AP degree i tytułu licencjata w zakresie dziedzin takich jak finanse, innowacje, IT, rolnictwa, technik laboratoryjnych, marketingu, ochrony środowiska, sprzedaży, usług. Programy łączą teorię z praktyką. Business Academy Aarhus przywiązuje dużą wagę do nauki w małych grupach, poprzez wspólne prace grupowe nad projektami. Współpracuje z przedsiębiorstwami handlowymi i przemysłowymi, dzięki czemu studenci rozwiązują branżowe ‚case’y’. W programie każdego kierunku studenci muszą odbyć obowiązkowe praktyki. Na akademii studiuje około 650 studentów zagranicznych, a co roku ponad 200 studentów wyjeżdża za granicę na część swoich studiów. Ciągle rozwijające się programy nauczania tworzą wartość zarówno dla studentów jak i dla firm, co sprawia, że absolwenci łatwo odnajdują się na rynku pracy.

Chcesz poznać relację studentki tej uczelni? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł!
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „Ola sama w duńskim domu…”

Studiowanie jest darmowe.

Brak zakawaterowania na kampusie.

W aplikacji brane pod uwagę są różne czynniki: oceny z poszczególnych przedmiotów, liczba godzin wybranych przedmiotów zrealizowana w liceum oraz dodatkowe doświadczenie. Wybrani aplikanci zapraszani są na rozmowę kwalifikacyjną. Język angielski: Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 potwierdzona jednym z certyfikatów językowych

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w