Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University w liczbach

Opis uczelni

Buckinghamshire New University uczy studentów od 125 lat. W ciągu ostatniej dekady uczelnia wydała około 100 milionów funtów na remont kampusu i budowę nagrodzonego RIBA The Gateway oraz najnowocześniejszego Human Performance Exercise and Wellbeing Center. Kursy uniwersyteckie są tak innowacyjne jak ich architektura. Uczelnia oferuje takie kierunki studiów jak kierunek policyjny, zarządzanie muzyką i lotnictwo, a także uczy bardziej tradycyjnych przedmiotów, takich jak pielęgniarstwo. Kampusy znajdują się w niewielkiej odległości od Londynu.

Uczelnia oferuje stypendia sportowe oraz za wyniki akademickie.

Bucks New University zapewnia zakwaterowanie dla studentów od 107 do 184 £ tygodniowo na kampusach. Termin składania zgłoszeń do pokoju przypada na 30 czerwca (chociaż studenci aplikujący przez UCAS Clearing będą mieli zagwarantowane miejsce), a wszyscy studenci pierwszego roku będą mieli zagwarantowane zakwaterowanie na uniwersytecie.

Ogólna średnia z Matur 60%. Język angielski: do wyboru IELTS zdany na 6.0, min. 5.5 w każdej sekcji, CAE zdany na C, rozszerzona matura z angielskiego zdana na 60% lub podstawowa na 90%.

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w