University of Bradford

University of Bradford

University of Bradford w liczbach

Opis uczelni

University of Bradford ma swoje korzenie w Bradford Technical College, a po zostaniu uniwersytetem premier Harold Wilson został mianowany jego pierwszym kanclerzem. Uczelnia chce sprawić, by wiedza działała i utrzymywała silne powiązania z pracodawcami, aby mogła analizować i reagować na ich potrzeby. University of Bradford oferuje szeroki wachlarz kierunków i najbardziej ekologiczne zakwaterowanie w Wielkiej Brytanii.

Uczelnia przeznacza 4 miliony funtów rocznie na stypendia dla studentów, z których wiele jest tematycznych ( w tym stypendia akademickie).

Uniwersytet zbudował przełomową, wielokrotnie nagradzaną wioskę studencką, zwaną The Green, w której oświetlenie i ogrzewanie są w 100 procentach zasilane energią słoneczną. Ponadto bogate zaplecze recyklingowe uzupełnia niedobory wody deszczowej, kosze na kompost i osobiste ogródki uczniów, w których mogą uprawiać własne owoce i warzywa. Ceny pokoi zaczynają się od 160 GBP tygodniowo.

Dwa rozszerzone przedmioty na Maturze zdane na 65-75% oraz ogólna średnia z matur 65-75%.

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w