Bedfordshire University

Bedfordshire University

Bedfordshire University w liczbach

Opis uczelni

University of Bedfordshire to nowoczesny i wysoce skoncentrowany na studentach uniwersytet, wspierający holistyczne podejście do edukacji. Jego studenci pochodzą z ponad 100 różnych krajów, a wielokulturowa, tętniąca życiem atmosfera znajduje odzwierciedlenie w wysokich ocenach satysfakcji studentów. Rozmieszczony w czterech kampusach uniwersytet oferuje doskonałe udogodnienia, opiekę zdrowotną i opiekę osobistą dla wszystkich swoich studentów. Jego Sportowe Centrum Nauki znane jest z wysokiej jakości świadczonych usług – w istocie było używane przez sportowców olimpijskich na treningach! Luton znajduje się 30 minut jazdy pociągiem od Londynu, a lotnisko Luton oddalone jest o zaledwie 3 km.

Studenci z Polski mogą aplikować o Vice-Chancellor’s Scholarship oraz wiele stypendiów sportowych.

Wszyscy nowi studenci mają zagwarantowane zakwaterowanie w akademikach, które są blisko kampusów. Jest bezpłatny autobus między Milton Keynes i Bedford, więc studenci w Milton Keynes powinni mieszkać w kampusie Bedford.

Średnia z Matury 60% oraz egzamin językowy IELTS na 5.5, CAE zdany na C lub rozszerzony angielski zdany na Maturze na min. 60%.

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w