Bangor University

Bangor University

Bangor University w liczbach

Opis uczelni

Bangor University znajduje się na wybrzeżu północnej Walii w  najstarszym mieście w Walii. Otoczony wspaniałym, górskim krajobrazem, Bangor szczyci się tym, że został oceniony w pierwszej dziesiątce najbardziej zielonych uniwersytetów na świecie, a jego misją jest promowanie i dalszy zrównoważony rozwój w każdej dziedzinie życia. Ma doskonałą reputację w tworzeniu przełomowych badań i trosce o  zagranicznych studentów.

Uniwersytet przeznaczył 3,4 miliona funtów na stypendia i stypendia w 2018 roku. Studenci międzynarodowi mogą ubiegać się o stypendia międzynarodowe o wartości do 12 000 funtów, a także Merit Scholarships.

W 2016 roku Bangor zdobył nagrodę WhatUni Best Student Accommodation Award. Uczelnia gwarantuje studentom pierwszego roku miejsce w dwóch wioskach studenckich, Bangor to ich pierwszy wybór - o ile zgłoszą się do 31 lipca. Wioski studenckie mają między sobą 2600 pokoi, a opłaty obejmują koszty ubezpieczenia, Internetu, rachunków za media i korzystania z siłowni. Wioski oferują pralnię, kawiarnie i sklepy, a na miejscu jest całodobowa ochrona.

Dwa przedmioty na rozszerzeniu na min. 65% oraz średnia z matury 65%. W zależności od kursu mogą pojawić się dodatkowe wymagania.

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w