Avans University of Applied Sciences

Avans University of Applied Sciences

Avans University of Applied Sciences w liczbach

Opis uczelni

Studenci są zgodni co do Avans University of Applied Sciences – to jedna z najlepszych szkół tego typu w Holandii. W rankingu Keuzegids HBO 2016 został wybrany numer jeden wśród uniwersytetów nauk stosowanych w tym kraju.
Termin aplikacji: 1 sierpnia (1 czerwca jeśli chcesz aplikować o zakwaterowanie)

Tylko dla studentów ubiegających się o studia magisterskie na kierunku Business administration and management i nie mających w swojej rodzinie osób z wyższym wykształceniem.

Brak akademików, ale studenci mogą skorztystać z pomocy uczelni za pośrednictwem agencji mieszkaniowej. Koszt pokoju to ok. €370 - €470 miesięcznie. W mieszkaniach tych miejsca są przewidziane dla studentów wybranych kierunków.

Zdana matura i ukończone liceum/liceum zawodowe/technikum. Język angielski: IELTS: 6,0 lub CAE: zdane na C

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w Holandii