Avans University of Applied Sciences logo

Avans University of Applied Sciences w liczbach

Avans University of Applied Sciences

Studenci są zgodni co do Avans University of Applied Sciences – to jedna z najlepszych szkół tego typu w Holandii. W rankingu Keuzegids HBO 2016 został wybrany numer jeden wśród uniwersytetów nauk stosowanych w tym kraju.
Uczelnia zapewnia wysoką jakość nauczania oraz wspiera studentów w rozwoju ich indywidualnych talentów. Uniwersytet tworzy nowoczesny model nauczania stawiając na program oparty na współczesnych trendach obowiązujących na rynku. Celem uczelni jest zapewnienie swoim podopiecznym jak największych możliwości do zdobycia wiedzy niezbędnej do wejścia na przyszły rynek pracy. Z tego względu współpracuje z wieloma prężnie działającymi firmami i organizacjami w regionie. Uniwersytet utrzymuje również bardzo dobre stosunki z władzami regiona, co umożliwia im prowadzenie wielu badań.

Jeśli szukasz międzynarodowej atmosfery i praktycznej wiedzy popartej zdobytym doświadczeniem – Avans University of Applied Sciences to strzał w dziesiątkę!

Zastanawiasz się jak wygląda system edukacji i nauka w Holandii? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł!
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „System edukacji w Holandii”

Tylko dla studentów ubiegających się o studia magisterskie na kierunku Business administration and management i nie mających w swojej rodzinie osób z wyższym wykształceniem.

Brak akademików, ale studenci mogą skorztystać z pomocy uczelni za pośrednictwem agencji mieszkaniowej. Koszt pokoju to ok. €370 - €470 miesięcznie. W mieszkaniach tych miejsca są przewidziane dla studentów wybranych kierunków.