Avans University of Applied Sciences
Avans University of Applied Sciences logo

Avans University of Applied Sciences

Avans University of Applied Sciences w liczbach

Opis uczelni

Avans University of Applied Sciences

Studenci są zgodni co do Avans University of Applied Sciences – to jedna z najlepszych szkół tego typu w Holandii. W rankingu Keuzegids HBO 2016 został wybrany numer jeden wśród uniwersytetów nauk stosowanych w tym kraju.
Uczelnia zapewnia wysoką jakość nauczania oraz wspiera studentów w rozwoju ich indywidualnych talentów. Uniwersytet tworzy nowoczesny model nauczania stawiając na program oparty na współczesnych trendach obowiązujących na rynku. Celem uczelni jest zapewnienie swoim podopiecznym jak największych możliwości do zdobycia wiedzy niezbędnej do wejścia na przyszły rynek pracy. Z tego względu współpracuje z wieloma prężnie działającymi firmami i organizacjami w regionie. Uniwersytet utrzymuje również bardzo dobre stosunki z władzami regiona, co umożliwia im prowadzenie wielu badań.

Jeśli szukasz międzynarodowej atmosfery i praktycznej wiedzy popartej zdobytym doświadczeniem – Avans University of Applied Sciences to strzał w dziesiątkę!

Zastanawiasz się jak wygląda system edukacji i nauka w Holandii? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł!
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ: „System edukacji w Holandii”

Tylko dla studentów ubiegających się o studia magisterskie na kierunku Business administration and management i nie mających w swojej rodzinie osób z wyższym wykształceniem.

Brak akademików, ale studenci mogą skorztystać z pomocy uczelni za pośrednictwem agencji mieszkaniowej. Koszt pokoju to ok. €370 - €470 miesięcznie. W mieszkaniach tych miejsca są przewidziane dla studentów wybranych kierunków.

Zdana matura i ukończone liceum/liceum zawodowe/technikum. Język angielski: IELTS: 6,0 lub CAE: zdane na C

Lokalizacja

 

Aplikacja z Elab w 4 prostych krokach:


1. Wybierz uczelnie

Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz kierunek swoich marzeń. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami w wyszukiwarce kierunków!

2. Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych doświadczonych konsultantów pomoże Ci podjąć najlepszy wybór!

3. Zaaplikuj

A my zrobimy wszystko, żeby Twoja aplikacja zakończyła się sukcesem!

4. Wyjdź na studia i dołącz
do Elab Students Network

Przed wyjazdem organizujemy dla Elabowiczów spotkanie integracyjne - dzięki temu, jeszcze przed wyjazdem znajdziesz przyjaciół na nowej uczelni. Kto wie, może nawet znajdziesz wśród Elabowiczów swoją drugą połówkę... ;)

Aplikuj

Zaaplikuj teraz i dostań się
na wymarzony kierunek!Uniwersytety w